New Posts New Posts RSS Feed - Sastavljanje programa
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Sastavljanje programa

 Post Reply Post Reply
Author
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjauk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Sastavljanje programa
    Posted: 07 Prosinac 2013 at 11:46
E ovako,u fazi sam sastavljanja nekog trening programa za 9 nedelja.Posto nisam iskusan u tom poslu nadam se da mi neko moze pomoci tj.siguran sam :).Problem se javio u "glavnom dijelu treninga".Naime trening bi bio neki nedefinisani oblik gornjeg i donjeg djela tijela :D.Radio bi princip kruznog gdje bi radio 6 vjezbi vecinom sa 6 ponavljanja u startu te bi svake sedmice povecavao za 2 ponavljanja a povecavao i tezine(recimo ako radim donji dio ponedeljak i cetvrtak u ponedeljak bi radio 6 ponavljanja u cetvrtak bi povecao tezinu i tako dalje dok ne dodjem do 3 sedmice i tad promjenio vjezbe i sve ispocetka.)Od 6 vjezbi 3 bi bile guranje 3 za zadnju lozu smjenjujuci jednu za drugom(cucnjevi,mrtvo).Gornji dio bi bio isto tako podjeljen na prsa i ledja po istom principu.Radio bi 4 puta sedmicno pon,ut,cet,pet.Volio bi da ste me shvatili jer bas nisam dobar u objasnjavanju preko kucanja slova :D

Edited by Mjauk - 07 Prosinac 2013 at 11:48
Back to Top
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjauk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2013 at 10:09
Pomagajte ljudi dobre volje :D
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2013 at 14:38
najbolje bi bilo kada bi napisao sve po danima kako mislis raditi i koje vjezbe :)
cookies are for pussies
Back to Top
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjauk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2013 at 23:46
Snasao sam se,hvala ipak :)
Back to Top
Pocahontass View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pocahontass Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2014 at 15:14
Potrebna mi je pomoć kod sastavljanja treninga kod kuće. Treniram dosta vremena kod kuće na način da pon,sri i pet radim kružni trening pola sata (radim s malim težinama,bucice od 2kg) + 15min radim j.jacks i m.climbers (30sec rada,20sec odmora). A u ostale dane vozim orbitrek ili bicikl pola sata(uto,čet i sub). Sad sam odlučila povećati težinu s kojom treniram,mislim kupiti sipku s 8kg (a sipka je 1,8kg).Zanima me na koji način da organiziram trening,da li da i dalje radim kružni samo s manje ponavljanja? Ili da određene dane (pon,sri i pet) radim jednu do dvije mišiće skupine?
Da li da ostavim hiit trening na kraju i orbitrek u ostale dane?
I da napomenem da mi je cilj održati težinu (174cm i 62 kg). Također želim napomenuti da ne želim rast mišića barem u području nogu jer sam građena tako da imam jače noge, već želim oblikovati noge, stražnjicu i trbušne mišiće (iako sam svjesna da rast ne dolazi preko noći naročito kod žena). Kod većine programa koje sam proučavala noge se rade jednom tjedno, te posebno prsa i triceps a posebno biceps i leđa. Kako je meni cilj prvenstveno oblikovati donji dio tijela i trbušne mišiće (prsa,leđa,biceps i triceps ne želim "previše" razviti ) na koji je način najbolje organizirati trening po danima? Ispričvama se na dugom postu, no želim biti sigurna da radim ispravno
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.