New Posts New Posts RSS Feed - Salo odlazi a kile ne
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Salo odlazi a kile ne

 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
Author
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2010 at 06:22
mjesec dana, a vec uzimas preparata da bi se i roni posramio... l-carnitin, proteine,  tablete za ubrzavanje metabolizma... halo! smanji malo...
ok za proteine, ali ostalo izbaci.
nisam zagovornik keto dijeta i stvarno smatram da je nemoguce normalno funkcionirati u svakodnevnom zivotu, a onda i u izgradnji tijela bez minimalne kolicine UH iz nekih zitarica. barem za dorucak pojedi 50g zobenih i za rucak 30-50g integralne rize.
trci ujutro nakon budjenja na prazan zeludac. zajebi l-carnitin. pij puno vode (min 2,5 l dnevno). pij ujutro poslije dorucka vitamine i minerale (dobri su ti oni daily formula). oni ubrzavaju metabolizam. a za tvoj naslov, to je normalno kod pocetnika. sada su ti se misici poceli razvijati i dobivaju na tezini, a gubis masti. to se u odredjenom trenutku izjednaci i onda ti se cini da ne gubis na masi.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2010 at 08:45
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

mjesec dana, a vec uzimas preparata da bi se i roni posramio... l-carnitin, proteine,  tablete za ubrzavanje metabolizma... halo! smanji malo...
ok za proteine, ali ostalo izbaci.

Ako ima love neka kupuje, nece joj ništa bit od suplemenata, istina da su ovaj l-karnitin i te tablete višak.
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:


nisam zagovornik keto dijeta i stvarno smatram da je nemoguce normalno funkcionirati u svakodnevnom zivotu, a onda i u izgradnji tijela bez minimalne kolicine UH iz nekih zitarica. barem za dorucak pojedi 50g zobenih i za rucak 30-50g integralne rize.

Di je ovdje prica o keto?
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:


trci ujutro nakon budjenja na prazan zeludac. zajebi l-carnitin. pij puno vode (min 2,5 l dnevno). pij ujutro poslije dorucka vitamine i minerale (dobri su ti oni daily formula). oni ubrzavaju metabolizam.

Kakvo trcanje na prazan želudac, barem je o tom bilo price na forumu, katabolizam žešci.Na prazan želudac eventualno neka šetnjica.
 

Rijeąeno na PM.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2010 at 10:49
  Ja mogu reci da je meni l-carnitin pomogao kod mrsavljenja prije..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2010 at 11:04
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Ja mogu reci da je meni l-carnitin pomogao kod mrsavljenja prije..


Ja sam prošle godine riješio pol litre tekuceg l carnitina, hebiga dobio kao poklon, rezultati, niš spešl, tj niš nisam ni osjetio,jedino mi je dobar okus, višnja
 
btw, kak znaš da ti je pomogao?


Edited by soner_9393
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2010 at 13:09
Originally posted by dalila dalila wrote:


Onda si krivo napisao....decko joj to treba utrljati....i vjerojatno postoje vježbe after....


No dobro... mali lapsus... ovo da decko treba utrljavat iliti masirat se podrazumjeva !
šalu na stranu... ucinak je vidljiv i bez nekih posebnih vježbi... uvjeren sam da bi kombinacija tretmana kavom i vježbe bila još bolja!
Who dares wins!
Back to Top
Inanna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Inanna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2010 at 13:16

 nisam na nikakvoj keto dijeti, nego proteinskoj, jedem samo biljne i životinjske bijelancevine.

l-carlitinmi je pomogo da se ne umaram brzo i više se znojim, primjetila sam razliku u vježbanju sa i bez njega. kažem i da je placebo meni pomaže

te ta blete za metabolizam kad dovršim necu ponovno kupovat jer su sranje al morala sam isprobat. a ove druge tablete za razgradnju masti neznam dal pomažu al imam ih dovoljno za 3 mjeseca pa to ce mi bit za to kriticno razdoblje. sl dozu nevjerujem da cu kupit.

proteini su mi zamjenski dorucak i vecera, mada za dorucak uz shake znam pojest i kuhano jaje.

prehranu sam skroz reducirala tak da je to velik pomak.

što se tice trcanja, nemogu trcat jer imam sjebana koljena, i onda mi pcinju škljocat bolit me kao da ih rašpom po kostima stružem, ugl probla sam više puta...niš od toga.

al zato vozim sobni bicikl (nije još vrijeme za vanjski a i ovak odradim intenzivnije) po sat vremena navece a ak imam vremena bacim pol sata ujutro tek toliko ak nemam vremena za puni sat.

od sinoc sam pocela (sinoc jedan i jutros jedan trening) sa intenzivnim fitnes crobikom na dvdu. ne zabušavam, pratim ženu i mogu rec da se sva preznojim uspušem i kasnije me sve boli.

eto mogu rec nakon dva treninga i sat vremena bicikla uz l-c i tu tabletu za mast jutros sam stala na vagu nakon shakea i jogurta i primjetila da je 6dg ošlo dolje

Back to Top
Inanna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Inanna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2010 at 13:17

Originally posted by Psyho Psyho wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:


Onda si krivo napisao....decko joj to treba utrljati....i vjerojatno postoje vježbe after....


No dobro... mali lapsus... ovo da decko treba utrljavat iliti masirat se podrazumjeva !
šalu na stranu... ucinak je vidljiv i bez nekih posebnih vježbi... uvjeren sam da bi kombinacija tretmana kavom i vježbe bila još bolja!
 

reko decko da ce kupit 5kg kave i trljat me ak to pomaže

Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2010 at 13:42
Pomaže definitivno ... a poslije "masaže"... možda padne i "tjelovježba" !
Who dares wins!
Back to Top
Inanna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Inanna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2010 at 14:03
 
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2010 at 15:51
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Ja mogu reci da je meni l-carnitin pomogao kod mrsavljenja prije..


Ja sam prošle godine riješio pol litre tekuceg l carnitina, hebiga dobio kao poklon, rezultati, niš spešl, tj niš nisam ni osjetio,jedino mi je dobar okus, višnja
 
btw, kak znaš da ti je pomogao?


Imas malo vise izdrzljivosti za trening..tako duze treniras i potrosis vise kcal
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Inanna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Inanna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2010 at 16:24

 meni je presmiješno što ljudi koji se kuže u te stvari konstanno ponavljaju da nemožeš smršavit od l-carlitina.

da naravno da nemožeš smršavit od njega, od probija rano u masno stanicu pa ne troši mišic i tako se manje umaraš i više izdržljivosti i energije imaš.

ja neuka to znam.

upravo to kad imaš više izdržljivosti i energije više treniraš i trošiš više kalorija!

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2010 at 17:52

 Zapravo ovaj l-karnitin kojeg vecina može nabaviti je beskoristan...doista bacanje para u vjetar..

Imate ovdje na forumu temu o l-karnitinu, kome se da tražiti neka nađe i uvjeri se.

Al evo, nek se nađe, ak uspijete nabaviti acetyl formu l-karnitina, na konju ste

Ja ne kontam, radije biste davali novce na fency preparate a ne biste skuhali jednu extra jaku crnu kavu i drmnuli to prije treninga, em si pun energije em topiš malo sala em si izdržljiviji em sve nešto ovo ono  

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2010 at 17:59
Originally posted by Inanna Inanna wrote:

 nisam na nikakvoj keto dijeti, nego proteinskoj, jedem samo biljne i životinjske bijelancevine.

ali imaju jos koje

Originally posted by Inanna Inanna wrote:

l-carlitinmi je pomogo da se ne umaram brzo i više se znojim, primjetila sam razliku u vježbanju sa i bez njega. kažem i da je placebo meni pomaže

skuvas crnu kavu ili zeleni caj,i digne te malo,vise treniras,vise kcal izgubis,a jeftinije ti

      

Edited by zmaj
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2010 at 19:00
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Originally posted by Inanna Inanna wrote:

 nisam na nikakvoj keto dijeti, nego proteinskoj, jedem samo biljne i životinjske bijelancevine.

ali imaju jos koje      

 

ha ha ha!!! moja pomisao

Back to Top
Inanna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Inanna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2010 at 19:08
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Originally posted by Inanna Inanna wrote:

 nisam na nikakvoj keto dijeti, nego proteinskoj, jedem samo biljne i životinjske bijelancevine.

ali imaju jos koje      

 

ha ha ha!!! moja pomisao

 

da se ispravim mlijecne - životinjske produkte - to sam htjela rec. nejedem meso, vegetarijanka sam. jedem ribe , sad ce neki rec i to je meso, je.

Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2010 at 19:18

a dal jedes jaja? jedan od osnovnih izvora proteina...

dal jedes soju? ak jedes, izbaci ju iz prehrane. 90% soje je GMO, a jos se ne zna š00% kakav je ucinak GMO hrane na tijelo.

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.