New Posts New Posts RSS Feed - Salo odlazi a kile ne
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Salo odlazi a kile ne

 Post Reply Post Reply Page  123 5>
Author
Inanna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Inanna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Salo odlazi a kile ne
    Posted: 12 Svibanj 2010 at 11:03

 Pozdrav!

imam š60cm i 59kg i 22god. prije tocno mjesec dana sam krenula na dijetu i vježbam. u to vrijeme sam isprobala razne djete al nakraju sam se odlucila držati i držim je se - jedem samo bjelancevine. ujutro popijem proteinski shake, rucak jaja/sir/jogurt/ribu , tu i tamo neko povrce. za veceru opet shake. s obzirom da nemam vremena za teretanu ili nekakav trening, svaki dan odvozim po sat vremena sobnog bicikla uz žlicu l-carlitina. pijem samo vodu, trudim se cim više.

naglasimo da sam prije mjesec dana imala 62,5kg i uspijla sam u 3 tjedna skinut 3,5kg i tu je stalo zadnjih tjedan š0dana ni grama. salo oko trbuha se malo skinulo, i sad ide mišjim korakom, guza isto, a noge još manje.

ugl sve je stalo iako se držim istog režima. skinula sam si neke fitness video za kucno vježbanje sa bucicama pa sad mislim krenut s tim i dalje sat vremena bickla, nadam se da ce se opet nešto pokrenut.

objašnjenje?

savjeti?

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2010 at 13:04
Hebalife?

Objašnjenje i savjeti su ti ovdje
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Inanna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Inanna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2010 at 13:49

 Ne prevarantski herbalife.

proteini (zamjenski obrok) za profi bildere od  SCITEC NUTRITION

hwala za preusmjerenje :)

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2010 at 14:11
O kojem se proizvodu tocno radi? jer obrok ujutro i obrok navecer nebi trebali definitvno biti isti
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Inanna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Inanna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2010 at 14:15

 PROTEIN DELITE

popijem to ujutro. a navecer znam uz to pojest i jedno tvrdo kuhano jaje.

citala sam tam di si me preusmjerio i nisam baš dobila odgovor na svoje pitanje.

zašto je sve stalo tj usporilo se?!

istina da sam za ovaj vikend prvi put zajeb*** i popila koju pivu al sam to odma iznojila na duploj dozi bicikla.

btw vegetarijanka sam pa sam malo ogranicena s odabirom namirnica koje se preporucaju u proteinskoj djeti

 

Edited by Inanna
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2010 at 14:20
Originally posted by Inanna Inanna wrote:

objašnjenje?

  

Prema onome što je napisano, vrlo vjerojatno je odmah ošlo dosta vode i glikogena u ta prva 3 tjedan buduci da nema UH da vežu vodu na sebe. Također je moguce da si prebrzo stala pred zid i ne mrdaš jer je metabolizam zakocen. Ništa ekstremno ne može biti dobro i vrlo vjerojatno se organizam sada brani od daljnjeg gubitka kg cuvajuci ono što ima.

Originally posted by Inanna Inanna wrote:

savjeti?

 

Osim citanja foruma, dici kalorije, uvesti zdrave masti u prehranu, ugljikohidrate po potrebi, oporaviti se. Ako ni tada ne ide, još više vježbanja.

Back to Top
Inanna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Inanna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2010 at 14:30

 da, to sam i ja mislila da se prvo voda iscijedila. istina je, imam problema s metabolizmom, tj mrtav je. pila sam neke tablete prije rucka što ubrzavaju metabolizam  i od njih odem prije na wc nego kaj bi bez njih. osim toga nisu mi niš drugo pomogle.

koje zdrave masti da ubacim? nejedem meso.

što se tice vježbanja mislila sam ga pojacat tim kucnim "fitnesom" i biciklom dalje.

za teretanu stvarno nemam vremena, tako da ja ovo odrađujem navece ili ujutro ovisi o radnom vremenu koje je š00% sjedece što mi baš ne pomaže

Back to Top
Inanna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Inanna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2010 at 14:48

 budem se uslikala pa da vidite moje bolne tocke, pa se nadam kojem savjetu za kriticna podrucja

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2010 at 16:36
Ako imaš bolne tpcke što se tice masnoca, za to pomaže jedino smršaviti opcenito
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Inanna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Inanna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2010 at 16:41

 ma to znam, i to se lagano topi, sad kad pojacam treniing nadam se da ce i brže. ako ništa drugo bar se lijepo rasporedilo pa ne zgledam koma, sebi pred ogledalom da al decko kaže da pretjerujem.

ugl želim svoje staro tijelo.

kriticno su dupe i bedra, iz masnocu se natovario celulit. nije onaj kojeg se neda riješit al neznam kak da njega pocnem kresat.

imala sam ga i u pubertetu se nasro i riješila sam ga se u potpunosti dok sam trenirala karate. al sad kao što rekoh nemam vrema ic na tremninge i teretane pa se kasno navece u stanu znojim :)

Back to Top
Inanna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Inanna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2010 at 16:42
 pa pitanje kak da si pomognem da pocne odlazit?
Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2010 at 17:06
Originally posted by Inanna Inanna wrote:

 

kriticno su dupe i bedra, iz masnocu se natovario celulit. nije onaj kojeg se neda riješit al neznam kak da njega pocnem kresat.



Po pitanju celulita ima jedan jednostavan i vrlo ucinkovit "recept"... uzmeš mljevenu kavu i odeš pod tuš... smociš "kriticna" mjesta... uzmeš u šaku kavu i trljaš ih dok ne osjetiš žarenje... stvar je jeftina i ucinkovita a rezultati budu jako brzo vidljivi!
Who dares wins!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2010 at 20:43
Originally posted by Psyho Psyho wrote:

Originally posted by Inanna Inanna wrote:

 

kriticno su dupe i bedra, iz masnocu se natovario celulit. nije onaj kojeg se neda riješit al neznam kak da njega pocnem kresat.



Po pitanju celulita ima jedan jednostavan i vrlo ucinkovit "recept"... uzmeš mljevenu kavu i odeš pod tuš... smociš "kriticna" mjesta... uzmeš u šaku kavu i trljaš ih dok ne osjetiš žarenje... stvar je jeftina i ucinkovita a rezultati budu jako brzo vidljivi!


a ti si to isprobo na sebi....
Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2010 at 21:53
Originally posted by dalila dalila wrote:


a ti si to isprobo na sebi....


Pa recimo da sam provodio "istraživanje" na više "uzoraka" odjednom... i rezultat nije niti u jednom slucaju izostao    !
Who dares wins!
Back to Top
Inanna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Inanna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2010 at 22:03
bum probala....nemože naškodit...bar cu imat dobar piling
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2010 at 22:10
Originally posted by Psyho Psyho wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:


a ti si to isprobo na sebi....


Pa recimo da sam provodio "istraživanje" na više "uzoraka" odjednom... i rezultat nije niti u jednom slucaju izostao    !


Onda si krivo napisao....decko joj to treba utrljati....i vjerojatno postoje vježbe after....
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.