New Posts New Posts RSS Feed - Salata od tunjevine (V)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Salata od tunjevine (V)

 Post Reply Post Reply
Author
Deni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Deni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Salata od tunjevine (V)
    Posted: 13 Travanj 2010 at 21:28
Ovo je izvuceno iz P90X jelovnika ja jedem ponekad za veceru pošto nema puno UH kao predzadnji obrok prije posnog i orašastih, kad mi se neda ništa ekstra pravit.

Sastojci:
  • 200 - 250g tunjevine u slamuri (2 konzerve okolo 280g)
  • 20g - nemasne majoneze (nije opcija, ja ju nestavljam pošto ju nevolim)
  • š/2 ili š limun (po želji)
  • 2 žlice naribane mrkve (od oka nemora biti tocno)
  • 2 žlice celerovog lista (od oka nemora biti tocno)
  • š/2 crvenog luka ili 2 - 3 kom mladog luka
  • š žlica celerovog korijena (od oka nemora biti tocno)
Ocijedite tunu i stavite u zdijelu, dodajte majonezu i dobro promješajte, onda dodati limun, mrkvu, celer list i korijen, luk i izmješajte dobro sa žlicom.

Meni je ovo prefino pošto tuna nije onako suha kad ju samu jedeš, pa 'ko voli...

Dobar tek!!
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2010 at 23:02
Sve je odlicno, osim majoneze.
Osobno znam pojesti tunu s raznim povrcem - od mahuna, kukuruza, mrkve, luka malo ... kupim meksicki mix u konzervi..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2010 at 19:41
Super! Ovako nešto cu si danas napraviti. Samo bez
majoneze. Zapravo, mozda bi jogurt mogao zamjeniti
majonezu. Probat cu . :D
Back to Top
Deni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Deni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2010 at 21:48
Zoki finije mi je sa svježim povrcem ali i ja ponekad mrknem tu mexicanu  nekad znam ubaciti i malo paprike i zavisi što imam i što bi mi se moglo slagati i baš mi da odlican okus sa svježim povrcem ona konzervirana mi nekako drukciji okus tih povrca.

Ann ja nikad nisam gotivio majonezu tako da ju nikad nisam stavljao, a misim i opet ako je to ona manje masna što je navedeno i to je nekih 20 grama znaci okolo pune žlicice mislim da to nemože naškodit nešto pretjerano.
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2010 at 10:48
bolje jogurt nego majoneza
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2010 at 17:44
  ih..ja stavim rucolu, matovilac, cherry rajcice (nekada sam znala...sada to ne...kukuruz), žlicu maslinovog ulja i tunu....malo zacinim...i predobro...;)

 Ili....skuhat paštu, nasjeckat papriku, cešnjak, pomidore, crveni luk, sve pomješati i dodati tunu i posni sir.....meni prefino... (to isto trenutno ne jedem...nekad kombinacija bez pašte...isto nije loše... ;)
Back to Top
Dalibor123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dalibor123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2010 at 15:04
Quote
 Ili....skuhat paštu, nasjeckat papriku, cešnjak, pomidore, crveni luk, sve pomješati i dodati tunu i posni sir.....meni prefino... (to isto trenutno ne jedem...nekad kombinacija bez pašte...isto nije loše... ;)


e ovo bih mogao probati, samo bez cešnjaka/luka, to ne volim :)
hvala za ideju
--
Dalibor
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.