New Posts New Posts RSS Feed - Sa cime jedete posni sir?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Sa cime jedete posni sir?

 Post Reply Post Reply Page  <1 678
Author
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2013 at 21:00
Nema puno filozofije domace je uvijek domace....problem je samo nabaviti
Back to Top
zeusko87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Rujan 2013
Location: sisak
Status: Offline
Points: 406
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zeusko87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2013 at 21:10
Originally posted by Scarpetta Scarpetta wrote:

Nema puno filozofije domace je uvijek domace....problem je samo nabaviti


slažem se Thumbs Up

osim što je boljeg okusa još je i daleko jeftiniji pa cu od sada kombinirati malo domaci sir, malo kupovni posni. btw sad je puklo 500 grama domaceg sira sa ljutom paprikom. divotica od okusa Smile
Never give up
Back to Top
Wednesday View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 304
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wednesday Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2013 at 17:42
Pokušaj staviti malo nasjeckanog luka unutra ili cešnjaka, ako si fan. Meni je to super, ali obavezno se opskrbi pastom za zube i žvakama. :D 

Ja posni jedem sa svježom paprikom, kiselim krastavcima, kukuruzom, slanutkom i ostalim grahom, u slatkim varijantama - izmiksam ga s vocem i dodam ponešto orašastih plodova ili ga koristim za izradu muffina. Za dorucak ga znam uvaljati u malo brašna, pa u jaje i mljevene zobene i "ispržiti", ali treba biti onaj tvrdji. 
Tko želi, naci ce nacin; tko ne želi, naci ce ispriku.
Back to Top
zeusko87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Rujan 2013
Location: sisak
Status: Offline
Points: 406
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zeusko87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2013 at 18:54
Originally posted by Wednesday Wednesday wrote:

Pokušaj staviti malo nasjeckanog luka unutra ili cešnjaka, ako si fan. Meni je to super, ali obavezno se opskrbi pastom za zube i žvakama. :D 

Ja posni jedem sa svježom paprikom, kiselim krastavcima, kukuruzom, slanutkom i ostalim grahom, u slatkim varijantama - izmiksam ga s vocem i dodam ponešto orašastih plodova ili ga koristim za izradu muffina. Za dorucak ga znam uvaljati u malo brašna, pa u jaje i mljevene zobene i "ispržiti", ali treba biti onaj tvrdji. 


posni s lukom i tunom je predobar. to sam prije cesto jeo ali upravo zbog tog neugodnog zadaha sam izbacio luk ili ga jedem vrlo rijetko. Jedno vrijeme mi je posni sir bio glavni izvor proteina tijekom dana pa sam isprobavao razne varijante da ga ucinim što ukusnijim. I sada ga jedem svaku vecer (oko 500 grama) i još uvijek ga obožavam.

evo neke ideje koje sam probao i koje možda mogu pomoci onima kojima je sam posni neukusanSmile:



1.) Posni + tuna + luk
2.) Posni + mljevena crvena paprika
3.) Posni + orašasti plodovi (orasi, bademi, kikiriki, pistacije, indijski orašcici, lješnjaci)
4.) Posni + med + cimet  (super kombinacija)
5.) Posni + whey
6.) Posni + rajcice (ovo sam jeo skoro cijelo ljeto, predobro)
7.) Posni + kesteni (brutalno dobro)
8.) Posni + banana
9.) Posni + naribana jabuka ili kruška + cimet
10.) Posni + kakao prah
11.) Posni + stevija + rogac
12.) Posni + borovnice (može i jagode, maline, kupine)
13.) Posni + ljuti kecap
14.) Posni + krastavac + malo vrhnja
15.) Posni + naranca(mandarina) + žlica kakao praha (jedna od najboljih kombinacija)
16.) Posni + sušeno voce (marelice, groždjice, šljive)
17.) Posni + rižini krekeri + žlica meda
18.) Posni + wasa krekeri + žlica marmelade bez šecera
19.) Posni + zobene pahuljice 
20.) Posni + palenta +
21.) Posni + cili papricice
22.) Posni + pecena bundeva + cimet   (ovo sam jeo zimi i odlicno je)
23.) Posni + snijeg od bijelanjaka + žlica kave + stevija   (jako ukusno)
24.) Posni + malo naribane crne cokolade
25.) Posni + suncokretove sjemenke
26.) Posni + cikla
Never give up
Back to Top
Wednesday View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 304
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wednesday Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2013 at 18:58
Originally posted by zeusko87 zeusko87 wrote:

evo neke ideje koje sam probao i koje možda mogu pomoci onima kojima je sam posni neukusanSmile:

23.) Posni + snijeg od bijelanjaka + žlica kave + stevija   (jako ukusno)
26.) Posni + cikla

Ja volim posni i sam, ali monotonija mi nije najdraža stvar na svijetu pa je pokušavam izbjeci na sve moguce nacine. 

Što se tice 23. i 26. navoda, hvala ti puno na ideji. :)
Tko želi, naci ce nacin; tko ne želi, naci ce ispriku.
Back to Top
Sedi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sedi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2014 at 16:04
To je bar lako,neutralan je pa se može kombinovati,da je sve tako [:)]
Brzi desert od 200Kcal:
150 gr posnog i 40 gr grožđica (ili 30gr meda da bi bila ista vrijednost kcal ali meni je to previše meda,preslatko pa stavim manje ili radije grožđice,željeza nikad previše)




Ili za doručak sa zobenim...
Kuhane zobene,bjelanjci,sir i malo soli....dodajete proizvoljno po vlastitim potrebama.Sve zajedno umutiti i ispeći na tefal tavi...Brzi i fini omlet
Back to Top
vedrana29 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 228
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedrana29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2014 at 15:39
danas, sa integralnom tjesteninomClown
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 678
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.