New Posts New Posts RSS Feed - Sa cime jedete posni sir?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Sa cime jedete posni sir?

 Post Reply Post Reply Page  <1 5678>
Author
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 07:52
uobicajno ga jedem sam, a ponekad narezem osuceni losos i prefino.
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
tejchi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tejchi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2013 at 16:55
jedem ga samog ili s malo jogurta. natjeravam se da ga pojedem navecer nakon treninga jer mi sam nije fin. najfinija kombinacija mi je bila s jagodama, ali voce navecer navodno nije preporucljivo pa stvarno ne znam kako da ga jedem... mogla bi probati s rogacem ili kakaom jer više volim slatke varijante. ne bi ga mogla smislit sa crvenom paprikom... i fini je s purecom šunkom, šunka malo da okusa :p
inace, ako volite kremaste posne kao što je milbona, isti takav i prefini ima za kupiti u intersparu. njihova marka SPAR, dakle ne S-budget nego baš spar. 250 g pakiranje je 7kn. jako dugo izdrži otvoren, ne kvari se, jako je kremast i fin, moja preporuka !
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2013 at 19:41
baš se spremam sredit pola kile posnog, 5 kuhanih jaja i 3 paradajza, mljac (inace volim sir a jucer sam ga zamiješao s kefirom (brusnica jabuka) i tjesteninom - uopce se nije osjetio a jelo prefino i puno proteina :D)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2013 at 19:43
Neki dan sam rucao baš posni sir tjestenina..smixano sa rajcicom i paprikom ....u hladnjaku malo je odstajalo i mmmmmmmmm užitak
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
viva_ganar View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote viva_ganar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Srpanj 2013 at 23:12
Ponekad namazem na kruh razeni.
Onda ga ponekad smiksam sa malo mlijeka sojinog i orašastim plodovima ili bananom, zavisi kaj se nadje doma :)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Srpanj 2013 at 01:12
Sa vodom :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Ananas View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Srpanj 2013
Location: bh
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ananas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Srpanj 2013 at 09:21
sa malinama, jagodama i malo stevije u blender

dobar je i bez icega malo posoljen
Back to Top
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Srpanj 2013 at 19:45
Ja obozavam okus posnog sira jakoooo je fin. Jedem ga sam ili ga pomijesam sa kajganom njamii.
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
zeusko87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Rujan 2013
Location: sisak
Status: Offline
Points: 406
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zeusko87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2013 at 14:26
koliko je dobar domaci svježi sir?
 kupio sam od susjede koja drži krave 2 kile za 30 kuna, znaci 15 po kili i super je okus. kakve su mu nutritivne vrijednosti? ovo mi je puno isplativije nego kupovati posni jer dnevno pojedem od 500-700 grama sira. Od posnih jedem Milbonu iz Lidla i Imlek "Moja kravica" ali mi je postalo malo financijski previše svaki dan kupovati kilu sira.
Never give up
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2013 at 16:28
Originally posted by zeusko87 zeusko87 wrote:

koliko je dobar domaci svježi sir?
 kupio sam od susjede koja drži krave 2 kile za 30 kuna, znaci 15 po kili i super je okus. kakve su mu nutritivne vrijednosti? ovo mi je puno isplativije nego kupovati posni jer dnevno pojedem od 500-700 grama sira. Od posnih jedem Milbonu iz Lidla i Imlek "Moja kravica" ali mi je postalo malo financijski previše svaki dan kupovati kilu sira.

Bolji neg Milbona il kupovni, bar znas kaj je unutra i da nije proslo sve moguce obrade, pasterizacija i ubijeno sve kaj valja u njemu.O okusu da i ne govorimo.Ne ispalti se zamarati oko nutritivnij vrijednosti kod takvih stvari, jer nit igra ikakvu ulogu gram masti sim ili tam , nit se moze nutritivno po pitanju kvalitete usporedjivat onaj bezukusni isprani sir s ovim
Back to Top
zeusko87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Rujan 2013
Location: sisak
Status: Offline
Points: 406
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zeusko87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2013 at 16:51
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by zeusko87 zeusko87 wrote:

koliko je dobar domaci svježi sir?
 kupio sam od susjede koja drži krave 2 kile za 30 kuna, znaci 15 po kili i super je okus. kakve su mu nutritivne vrijednosti? ovo mi je puno isplativije nego kupovati posni jer dnevno pojedem od 500-700 grama sira. Od posnih jedem Milbonu iz Lidla i Imlek "Moja kravica" ali mi je postalo malo financijski previše svaki dan kupovati kilu sira.

Bolji neg Milbona il kupovni, bar znas kaj je unutra i da nije proslo sve moguce obrade, pasterizacija i ubijeno sve kaj valja u njemu.O okusu da i ne govorimo.Ne ispalti se zamarati oko nutritivnij vrijednosti kod takvih stvari, jer nit igra ikakvu ulogu gram masti sim ili tam , nit se moze nutritivno po pitanju kvalitete usporedjivat onaj bezukusni isprani sir s ovim


ja obožavam svaki sir, ali  ovaj domaci mi je 3 puta ukusniji i prije se najedem nego ona kemija iz Lidla, a da ne pricam koliko je jeftiniji. prelazim onda na ovaj pa kako bude Smile sad cu morat naruciti barem još 3 kile buduci da meni kila sira traje dan ili dan ipo max.LOL
Never give up
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2013 at 17:29
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by zeusko87 zeusko87 wrote:

koliko je dobar domaci svježi sir?
 kupio sam od susjede koja drži krave 2 kile za 30 kuna, znaci 15 po kili i super je okus. kakve su mu nutritivne vrijednosti? ovo mi je puno isplativije nego kupovati posni jer dnevno pojedem od 500-700 grama sira. Od posnih jedem Milbonu iz Lidla i Imlek "Moja kravica" ali mi je postalo malo financijski previše svaki dan kupovati kilu sira.

Bolji neg Milbona il kupovni, bar znas kaj je unutra i da nije proslo sve moguce obrade, pasterizacija i ubijeno sve kaj valja u njemu.O okusu da i ne govorimo.Ne ispalti se zamarati oko nutritivnij vrijednosti kod takvih stvari, jer nit igra ikakvu ulogu gram masti sim ili tam , nit se moze nutritivno po pitanju kvalitete usporedjivat onaj bezukusni isprani sir s ovim

U potpunosti se slažem Thumbs Up
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2013 at 18:02
I ja bi domaci sir..moram u potragu!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2013 at 18:03
Morao bih i ja ulijenio sam se LOL Ništa dalje od konzuma ne znam :P
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2013 at 20:39
Ja sam vec na domacem neko vrijeme, našla sam na placi i okus se ne može usporediti s kupovnim
Back to Top
biankoneri View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biankoneri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2013 at 20:58
vidim da polako svi odustaju od kupovnog posnog sira

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 5678>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.