New Posts New Posts RSS Feed - Sa cime jedete posni sir?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Sa cime jedete posni sir?

 Post Reply Post Reply Page  <12345 8>
Author
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 17:28
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

posni milbona 210 g, banana 70 g na kockice, bademi 12g, par kapi stevije---27g UH, 28g P, 6g M :)


najddraža kombinacija!
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 17:32
Originally posted by rioso rioso wrote:


Originally posted by avangarde avangarde wrote:

kila sira dnevno svaka cast ovo s rogacem i kakaom moram probat..mljeveni rogac?
Mljeveni, frankov mi je finiji nego agz. Ukusno je, cak i previše! Big smileRogac ima oko 88gr uh ,5gr Pro,  GI 15! Kad je svjež fin je i onako cijeli, nemljeven.


ostalo mi rogaca, stoji vec duže vremena. baš cu probati danas.

ja jedem zdenkin posni, ali ne onaj obicni, nego na njemu piše slavonka. nemam pojma zašto. sadržaj je isti. 14g P, 2g UH, 2g M. milbona mi je isto supac, ali mi lidl nije usput
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 17:34
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

milbona + par kapi neke arome (malina/visnja/jagoda/vanilija) + par kapi zasladjivaca = mljac


e, baš jucer razmišljam o tim aromama i gledala u trgovini, ali nisam uzela. ja sam mislila staviti u jogurt. ako stavim neko voce, povecam uh. cije kupuješ?
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 18:14
vanilija dr.oetker..a ovi vocni su Aromar d.o.o
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 18:20
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

vanilija dr.oetker..a ovi vocni su Aromar d.o.o

ok. tnx
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
Remind View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Remind Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 18:30
Jel valja išta posni sir od Konzuma? Nutritivne vrijednosti istesu  kao kod Dukatovog, a razlika u cijeni je nemalih 5 kuna.
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 18:47
ako ti je dukatov dobar, onda ce ti i ovaj biti dobar.. ja ga smisliti ne mogu Big smile
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 18:54
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:




Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Ne jeden posni!!! Onaj pilos iz lidla je još i bija ok, ovo sve ostalo užas pogotovo dukat i onaj konzumov standard

Tu Milbonu isto nemreš jest više?
Meni je Milbona OK jer je neutralna i kremasta jedino nema okus po siru, tj nema po nicem al je jestivaSmile. Najbolje mi bas ona odgovara kao coko desert sa kako prahom i rogacom.
A inace najkvalitetniji kupovni sir, sa najpravijim okusom sira i dobar za pojest mi ej od Veronike, to je mini privatna mljekara iz Zagroja, iam na placevima svoje štandove po ZG, ne znam za ostale gradove
Btw , trenutno pojedem 1,5-  2 posna od 0,5 kg dnevno onak na suho ili s rogacem i kakaom


taj milbona nidan nikad proba jer kod nas u lidlu nikad nisan vidija to nego neko vrhnje milbona jedino, a od posnih jedino pilos je bija i taj je i bija najbolji i najjeftiniji, ali stas kad me posni poceja zivcirat, jednostavnije mi nekako kazein smuckat i popit i bar ima nekakav okus
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 18:54
Originally posted by tortica tortica wrote:

 

ja jedem zdenkin posni, ali ne onaj obicni, nego na njemu piše slavonka. nemam pojma zašto. sadržaj je isti. 14g P, 2g UH, 2g M. milbona mi je isto supac, ali mi lidl nije usput

i ja ga u zadnje vrijeme cesto jedem.. u Kauflandu je oko 9kn 500g 

Slavonka je super!!! Star Tongue
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Remind View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Remind Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 19:03
Morat cu potražit tu Slavonku. 9 kn, 500g i 14g proteina na 100g (Dukat ima 12g)... To ga cini znatno jeftinijim od Dukata koji je isto prije par godina bio 10-ak kn pa sam mu nekako ostao vjeran. :)
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2013 at 09:18
Slavonka je odlicna, nekako je kremasta, ja ju cak samu mogu jest (mislim na sir ) , za razliku od Dukata i slicnih!
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2013 at 12:22
posni i snjita razenog kruha(najcesce), posni i med ( kad sam manje jeo tokom dana), posni i cokolada( kad mi je dosta svega :D)
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2013 at 13:39
Ja ne jedem posni, nego svjezi sir od Z bregova. Ima 4% masti, nije kremast. Najcesce ga samog pojedem 200g prije spavanja ili si natovarim gore cimet.

Jucer popila dupli shake radije.
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2013 at 18:48
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:


Originally posted by tortica tortica wrote:

 
ja jedem zdenkin posni, ali ne onaj obicni, nego na njemu piše slavonka. nemam pojma zašto. sadržaj je isti. 14g P, 2g UH, 2g M. milbona mi je isto supac, ali mi lidl nije usput

i ja ga u zadnje vrijeme cesto jedem.. u Kauflandu je oko 9kn 500g 
Slavonka je super!!! Star Tongue


jest!
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2013 at 00:01
U posljednje vrijeme kombiniram posni sir s malo laks kare-a cisto da dobijem neki okus. Smile
Naravno, bez kruha. 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Tinkerbell_85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbell_85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2013 at 10:56
Meni posni nije fin u slatkim kombinacijama osim kad ga izmiksam sa zaledjenim sumskim vocem. Inace ga najcesce umjesam u kajganu od bjelanjaka pred kraj pecenja. Nekad u to dodam rajcicu, lanene sjemenke ili nesto slicno.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.