New Posts New Posts RSS Feed - Sa cime jedete posni sir?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Sa cime jedete posni sir?

 Post Reply Post Reply Page  <1234 8>
Author
Amy*** View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Rujan 2012
Location: Srbija
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amy*** Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 10:43
Posni+ovsene pahuljice+kašikica meda+maline-za dorucak
Posni+kašikica ajvara-isto mi je dobra kombinacija Smile
Posni+jogurt+malo stevije-kao vocni jogurt bez voca Big smile
Jedna od najtežih stvari u životu je odluciti se da li ceš samo odustati ili pokušati još jace.
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 10:47
milbona + par kapi neke arome (malina/visnja/jagoda/vanilija) + par kapi zasladjivaca = mljac
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 11:29
Vecinom cisti, ali ponekad stavim malo nasjeckanih badema tek toliko da nebude svaki put isto.
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 13:43

Ni meni posni nikako nije išao....ali našla sam par savršenih recepata :

1. zobene p., lanene s., posni, ananas iz konzerve + stevija

2. u zelenusalatu stavim malo 100g posnog i malo kukuruza

3. posni + šumsko voce (od Leda) + stevija

4. tuna, posni, kukuruz, masline


NJAMIII...pogotovo slatke varijante :))


Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 13:57
Ja ga najcešce jedem s tunom. :)
Ali mi je fin i sam.
Smile
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 14:40
Posni + malo cešnjaka + malo peršina + mlado domace maslinovo ulje
Posni + sitno nasjeckana kisela paprika i krastavci - tu može i tuna
Posni + banana + malo stevije (može i žlicica kakaa) - u blender pa malo u frizer
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 15:25
posni milbona 210 g, banana 70 g na kockice, bademi 12g, par kapi stevije---27g UH, 28g P, 6g M :)
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 15:54
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

posni milbona 210 g, banana 70 g na kockice, bademi 12g, par kapi stevije---27g UH, 28g P, 6g M :)


Banana se reže na kockice jer se radi o ?blokovima? UH? Big smile  Wink
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 16:24
hahahhahah, sad ja trebam reci "znaš me znam te" ali nije to razlog--brže je pojedem kad je umješana u sir na kockice, u protivnom bi se ugušila
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 16:31
Ni tebi nikada nitko nije rekao da si komplicirana? Big smile ;)
Jednom je jedna prijateljica rekla ? iskrižaš krumpir na kockice? , Wacko onda je pojasnila da se ondje kod njih to tako kaže Smile
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 16:34
Originally posted by rioso rioso wrote:

Ni tebi nikada nitko nije rekao da si komplicirana? Big smile ;) Jednom je jedna prijateljica rekla ? iskrižaš krumpir na kockice? , Wacko onda je pojasnila da se ondje kod njih to tako kaže Smile



više njih, više puta na dan
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 16:40
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by rioso rioso wrote:

Ni tebi nikada nitko nije rekao da si komplicirana? Big smile ;) Jednom je jedna prijateljica rekla ? iskrižaš krumpir na kockice? , Wacko onda je pojasnila da se ondje kod njih to tako kaže Smile



više njih, više puta na dan


Ma laaaaažu te! Tongue Wink
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 16:47
Ne jeden posni!!! Onaj pilos iz lidla je još i bija ok, ovo sve ostalo užas pogotovo dukat i onaj konzumov standard
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 16:54
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Ne jeden posni!!! Onaj pilos iz lidla je još i bija ok, ovo sve ostalo užas pogotovo dukat i onaj konzumov standard

Tu Milbonu isto nemreš jest više?
Meni je Milbona OK jer je neutralna i kremasta jedino nema okus po siru, tj nema po nicem al je jestivaSmile. Najbolje mi bas ona odgovara kao coko desert sa kako prahom i rogacom.
A inace najkvalitetniji kupovni sir, sa najpravijim okusom sira i dobar za pojest mi ej od Veronike, to je mini privatna mljekara iz Zagroja, iam na placevima svoje štandove po ZG, ne znam za ostale gradove
Btw , trenutno pojedem 1,5-  2 posna od 0,5 kg dnevno onak na suho ili s rogacem i kakaom


Edited by The Phoenix - 23 Sijecanj 2013 at 16:56
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 17:12
kila sira dnevno svaka cast ovo s rogacem i kakaom moram probat..mljeveni rogac?
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 17:19
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

kila sira dnevno svaka cast ovo s rogacem i kakaom moram probat..mljeveni rogac?


Mljeveni, frankov mi je finiji nego agz.
Ukusno je, cak i previše! Big smile
Rogac ima oko 88gr uh ,5gr Pro,  GI 15!
Kad je svjež fin je i onako cijeli, nemljeven.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.