New Posts New Posts RSS Feed - Ruke/Noge
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ruke/Noge

 Post Reply Post Reply
Author
MalaAna333 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MalaAna333 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Ruke/Noge
    Posted: 04 Rujan 2011 at 09:44
Idem svaki drugi dan u teretanu. Obavezno sam na orbitreku 30 minuta, nekada i više. Zanima me da li bi bilo bolje da jedan dan uz orbitrek vježbam ruke, a drugi dan orbitrek i noge ili da vježbe za ruke i noge ubacim u isti dan?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2011 at 11:53
A di je ostatak tijela? T&#šš1;ngue

Orbitrek bi eventualno trebao ici pod dodatno, sigurno ne pod obavezno Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2011 at 12:32
Ana, kao šta ti je gym rekla, obavezno radi vježbe, a neobavezno ubaci orbitrek. Pogledaj po websajtu i forumu malo clanke o vježbanju za cure, pa si malo kvalitetnije organiziraj treninge.
Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
Claric View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 89
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Claric Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2011 at 15:48
Originally posted by Juzernejm Juzernejm wrote:

Ana, kao šta ti je gym rekla, obavezno radi vježbe, a neobavezno ubaci orbitrek. Pogledaj po websajtu i forumu malo clanke o vježbanju za cure, pa si malo kvalitetnije organiziraj treninge.


Super mi je ovo vjezbanje za cure:))). Vi imate neke razlicite misice od nas deckiju???
Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2011 at 19:04
Ja mislim da nisam spomenuo da mi imamo razlicite mišice :)

Zapravo, cure imaju dosta širi pojam vježbi, zato sam napisao da pogleda na websajtu i forumu jer ih ja, kao muško, koji ih ne radim, nemogu reci niti joj mogu pomoci koliko i druga cura ili neki clanak napisan o tome =).


Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.