New Posts New Posts RSS Feed - Rukavice s kukama
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Rukavice s kukama

 Post Reply Post Reply
Author
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Rukavice s kukama
    Posted: 15 Kolovoz 2011 at 01:32
kod sestre gradimo kucu i dosli smo do glazure. kako je po stepenicama prestrmo da se voze tacke, danas sam cijeli dan nosio kante od 25-30kg po ruci po stepenicama i razmisljao kak bi bilo super imati rukavice s kukom... sad gledam po ebayu, za 8,75 funti mogu se dobiti dobre rukavice.
da li su bolje ove od obicnog materijala http://www.ebay.co.uk/itm/BAR-GRIP-CHIN-UPS-DEAD-LIFTING-WRIST-SUPPORT-STEEL-HOOK-/3306005252š7?pt=UK_Strength_Training&hash=item4cf953adaš
ili ove kozne

http://www.ebay.co.uk/itm/Weight-Lifting-Hooks-Natural-Leather-Steel-Hooks-/330467896876?pt=UK_Strength_Training&hash=item4cfš6bee2c
e sad, mene zanima kako te rukavice utjecu na zglobove i koje su opcenito mane tih rukavica?


Edited by GajbaPive
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Kolovoz 2011 at 12:05
nema odgovora za sad... nije valjda da nitko nije vjezbao s tim rukavicama ili ima saznanja o njima?

Edited by GajbaPive
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Kolovoz 2011 at 13:54
svi ti dodaci su fancy....ako ne možeš držati u šaci je previše za tebe.....

Uglavnom kao fizio mislim da to nije nešto dobro niti pozitivno, iskreno nisam ni pogledala što je... no eto..mislim da samo može dovesti do ozljeda....
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Kolovoz 2011 at 18:46
u prvom postu sam objasnio za kaj mi treba. za nikakvo dizanje utega nego za nosenje kanti pune glazure cijeli dan. i to nema veze sa tezinom, jer 25-30kg mi nije neka tezina, ali kada 40 puta ides uz stepenice sa 50kg u rukama onda to postaje problem. jacina hvata slabi, podlaktice se umaraju...
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Kolovoz 2011 at 21:43
Jacina hvata ce vremenom ojacati, sto ce se povoljno iskazati na treningu Wink
Mani se kuka, dobro ce ti doc na deadliftu Smile
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Kolovoz 2011 at 23:25
potvrđujem.... za trening ili posao... jak si koliko ti je jaka najslabija kariika... sve varke dovode da nešto u lancu zašteka... jbg....
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Kolovoz 2011 at 23:35
Hehehehe, bas ga prcate :) vase tvrdnje stoje, ali ak covjek zida kucu i bitno mu je da sto prije zavrsi posao onda naravno da ce koristiti kuke , nije isto dal bu dnevno odnio 50 ili š00 kanti morta i ekipa koja slaze cigle mora cekat njega da mu se rukice odmore da bi mogao donijeti iducu kantuT&#šš1;ngue.
ja bi ga prvi sterao u neku stvar da ga po ovoj vrucini moram cekat da gospon si odmori rukice jer vježba grip LOL
Za to vrijem majstori na kuci su pijani ak on nebu dovoljno brzo ih uposlio i umjesto da digne kucu za mjesec dana to ce potrajati 2 mjeseca.
Kompromis je da iznese rucno kanti dok ga grip služi i poslje nabaci rukavice s kukama kad ruke popuste Wink


Edited by The Phoenix
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2011 at 16:29
Ako sam ja balavac od š8 godina mogao nosat cijeli dan kante sad preko ljeta na baušteli, može i on. ja osobno ne znam ni jednog bauštelca da si kupuje neke kukice za ruke da nebi dobio žuljeve il nešto. Grip? Ojacat ce, i š00% ga nece nitko cekati.  Definitivno se slažem ovdje s Dalilom i Furaijem Big smile
Rijeąeno na PM.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2011 at 16:36
Pa ak radi sebi na kuci i nosi sam kante jer su majstori u godinama, majstor na mješalici  trpa ko lud, a sused i stari zidaju onda definitivno treba cekat njega s kantama.Radovi idu onolko brzo kolko brzo najsporiji radi, tak da ak je takav slucaj zakaj ne kuke, al za jednokratnu upotrebu da si idem sazidat nekaj sad ih sigurno nebi nabavljao :)
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2011 at 08:35
pitao sam vas jednostavno koje su mane, da li opterecuje mozda zglob ili nesto slicno, a vi poceli pametovati... ne radi se o tome da li ja to mogu ili ne mogu, jer nemam 20kg s krevetom da ne mogu nositi, ali - zasto si ne olaksati...
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2011 at 16:07
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Pa ak radi sebi na kuci i nosi sam kante jer su majstori u godinama, majstor na mješalici  trpa ko lud, a sused i stari zidaju onda definitivno treba cekat njega s kantama.Radovi idu onolko brzo kolko brzo najsporiji radi, tak da ak je takav slucaj zakaj ne kuke, al za jednokratnu upotrebu da si idem sazidat nekaj sad ih sigurno nebi nabavljao :)


Dobro, to stoji Big smile Ali ja sam ipak za žuljeve na rukama i jacanje gripa prirodnim putem, hehe


Rijeąeno na PM.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2011 at 16:38
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

pitao sam vas jednostavno koje su mane, da li opterecuje mozda zglob ili nesto slicno, a vi poceli pametovati... ne radi se o tome da li ja to mogu ili ne mogu, jer nemam 20kg s krevetom da ne mogu nositi, ali - zasto si ne olaksati...

Pa ja sam ti odgovorila da mislim da je neprirodno optereecenje, i da iako ti je lakše možda što e gripa tice da ce na ostale elemente u lancu djelovati drugacije nego prirodno, samimm tim nije dobro... no preostavljam da to nebi radio dugorocno pa valjdani utjecaj nebi bio neki preveliki, no opet...tendinitis se zaradi baš na takvim nekim stvarima.. a onda ga se riješiti mukovito i dugootrajno.....bez pametovanja... ne volim govorit ljudimašta a rade jer ni ja ne volim da mi se govori što da radim ;)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.