New Posts New Posts RSS Feed - Rotacija ugljikohidrata
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Rotacija ugljikohidrata

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2013 at 22:00

Originally posted by zagrada zagrada wrote:


Ne treba filozofija , meni je dovoljno "da" , ako bude "ne" ukratko neki razlog.

da Tongue



Originally posted by iver iver wrote:

Davore, ne griješi dušu :) Moguce je i te kako, ovisno o kalorijskom deficitu, kolicini masnog tkiva, itd... A ako je decko pocetnik, još lakše

Slažem se, može se, samo sporije ide....i treba se više pimplat i pazit...ali nije nemoguce, ima masu clanaka na tu temu. I opet, izmedju ostalog, sve ovisi i o tome kako ko ima vidjenje vece mišicne mase Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2013 at 21:48
Davore, ne griješi dušu :) Moguce je i te kako, ovisno o kalorijskom deficitu, kolicini masnog tkiva, itd... A ako je decko pocetnik, još lakše
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2013 at 18:14
Dobar sistem za skidanje masnoca.. ali ne mozes istovremeno skidat mast i povecavat misice.. radije odradi masu kako spada, i onda kreni skidat masnocu, kad vec budes imao neku misicnu masu koja ce ostat..

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zagrada View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zagrada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2013 at 17:09
Inace , imam sala na stomaku , ali nemam problema sa kilažom , tako da mi kilaža nije primarna.
Back to Top
zagrada View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zagrada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2013 at 17:08
Samo kratko: 

Želim da skinem salo sa stomaka i opcenito da povecam mišicnu masu na tijelu , pa me zanima da li je rotacija ugljikohidrata dobra ? Puno sam citao o njoj i cini mi se da jeste , samo sam tu da potvrdim.Ne treba filozofija , meni je dovoljno "da" , ako bude "ne" ukratko neki razlog.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.