New Posts New Posts RSS Feed - Rolanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Rolanje

 Post Reply Post Reply Page  <12345 9>
Author
gamegirl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2007
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gamegirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2007 at 22:51

 e fakat ne mogu vjerovat, rolanje neprirodan sport?! Mooooolim? Rolam se vec godinama i nema boljeg sporta za oblikovanje tijela, narocito nas zena i nasih problematicnih zona bedra, guza, noge...

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2007 at 23:34
Originally posted by gamegirl gamegirl wrote:

 e fakat ne mogu vjerovat, rolanje neprirodan sport?! Mooooolim? Rolam se vec godinama i nema boljeg sporta za oblikovanje tijela, narocito nas zena i nasih problematicnih zona bedra, guza, noge...

 

 nazalost rolanje je u silaznom trendu,,,,,, ,,,,,,

da li si probala neki drugi sport.....mozda si genetski programirana da imas lijepo tijelo...

     

Edited by emilio
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2007 at 23:40

 predajem se,,,,,,,,,necu vise o tom rolanju,,,,,,,,,,,,,nebih htio da postanem negativac na ovom forumu,,,,,,,,,,,,,

 

p.s...i dalje me drzi isti osjecaj..............na rolanje mislim

 

Back to Top
gamegirl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2007
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gamegirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2007 at 13:23
[QUOTE=emilio][QUOTE=gamegirl]

 ha ha, bas bi bilo sjajno da jesam genetski programirana da imam lijepo tijelo. Nazalost, puno je tu znoja i odricanja da bih bila ovakva kakva sam. No, s vremenom mi je crobick, fittnes i rolanje postalo takav uzitak da bez tih stvari vise ne mogu zamisliti zivot.

Osim rolanja, cemu sam vjerna od svoje š6.godine, dakle skoro pa pola svog zivota, redovito vjezbam na orbitracku i uz dvd Cindy Crawford. Imam i Renatu Sopek, no njene su mi vjezbe dosadne, osim onog pocetnog dijela crokick sto pak iz pokazuje neki frajer. E to mi sluzi za zagrijavanje.

Imas kakav pametan savjet Emilio, sto bi se moglo jos da mi ne dosadi sve ovo. A u teretane ne zelim zalaziti, jer ovdje nema normalnih teretana, dodjes tamo, pocnes vjezbat i slusas glupe seksisticke komentare, nazalost, takva sredina. Neki dolaze u teretanu samo iz tog jednog razloga.

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2007 at 06:56
Originally posted by gamegirl gamegirl wrote:

[QUOTE=emilio][QUOTE=gamegirl]

 ha ha, bas bi bilo sjajno da jesam genetski programirana da imam lijepo tijelo. Nazalost, puno je tu znoja i odricanja da bih bila ovakva kakva sam. No, s vremenom mi je crobick, fittnes i rolanje postalo takav uzitak da bez tih stvari vise ne mogu zamisliti zivot.

Osim rolanja, cemu sam vjerna od svoje š6.godine, dakle skoro pa pola svog zivota, redovito vjezbam na orbitracku i uz dvd Cindy Crawford. Imam i Renatu Sopek, no njene su mi vjezbe dosadne, osim onog pocetnog dijela crokick sto pak iz pokazuje neki frajer. E to mi sluzi za zagrijavanje.

Imas kakav pametan savjet Emilio, sto bi se moglo jos da mi ne dosadi sve ovo. A u teretane ne zelim zalaziti, jer ovdje nema normalnih teretana, dodjes tamo, pocnes vjezbat i slusas glupe seksisticke komentare, nazalost, takva sredina. Neki dolaze u teretanu samo iz tog jednog razloga.

  pilates.....pravi sport za zene.........jesu li bas svi komentari glupi ili ima onih koji imponirajuce djeluju,,,,,,,,,,,,,,,,,zene,,zene,,,,,
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2007 at 09:15

 EMILIO NEGATIVAC!!!!!

Ne znam kako je kod tebe, ali kod nas nema govora o padanju trenda rolanja. Naprotiv, imam osjecaj da rola sve vise i vise ljudi. Opet, razumijem da se kod vas ne rola jer si nekidan rekao da vam je tempertatura š5'C. Dodi ti malo u zg na Jarun vidjeti curice u hlacicama kako se znoje pa da vidim kako neces i ti odmah otici kupiti role!

Back to Top
gamegirl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2007
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gamegirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2007 at 23:18

 o komentarima u teretanama bolje da se ne pise. Jednostavno ne volim odlaziti u teretanu. Nimalo ne imponiraju komentari drugih kad se trudis odraditi svoje.

rolanje je i kod nas zakon sport za ljetne dane. Eto, ja pocela rolati prva prije nekih 8 godina, sjecam se podsmjeha mnogih koje se sada rolaju ko lude, ne bi li stekle liniju. Drago mi je zbog toga sto se sve vise zena aktiviralo, cak i one iznad 40.

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2007 at 19:48

 Bez obzira na na trenutne kise koje haraju ovdje kao i na nizu temperaturu neuobicajenu za ljetni period,,,,rolanje je u silaznom trendu.... u trendu je brzo setanje .............

 zato se te curice znoje po danu kad je jako sunce ,velik gubitak tecnosti ,,dehidracija i te cake,,,,,zasto neizaberu rano jutro kad nema sunca i nema prevelike frekventnosti pogleda,,, mislim na teoriju o mrsavljenju .............sunce nije dobro u nekim dijelovima dana,,,,,,,zasto se kod rolanja uvijek koristi izazovna odjeca kad su djevojke  u  pitanju,,,,,,,,koliko je njih doslo trenirati a koliko ih je doslo na modnu pistu......

 

Sto se tice muskih komentara,,,,,pa nije valjda da je svaki los,,,,,,pa luis kazanova bi se prevrnuo u grobu a sirano bi dobio kravlje ludilo kad bi saznali da je danasnja muska populacija bez sarma,,,,,,,

dobro u njihovo doba nije bilo previse romantizma,,to jest teorije u susretima sa zenskim spolom,,, uglavnom se sve svodilo na prakticni dio......

 

 

 

Back to Top
smrdljivko View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote smrdljivko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Srpanj 2007 at 01:10
Originally posted by Theia Theia wrote:

Doduse, kako sam opet propusila  malo mi je tesko disati, ali drzim se jos!

 

zasto zenska glavo, zasto si to cinis, tako je ogavno vidjet zensku (a i muske normalno) kako smokaju, ogavno pokusaj se kako god znas toga rjesit jer je uf, i jako steti zdravlju!

i btw sorry ljudi sto kasnim znam da je poruka odavno lai nisam bio tada regan!

Vat cha lukin et?
Back to Top
hatefully_yours View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Kolovoz 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hatefully_yours Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2007 at 14:41
Hej ljudi, mislim ubrzo kupit role pa imam par pitanja.

Nisam rolala vec  4 godine tak da sam malo ispala iz fore. Mislim rolati rekreativno, malo se zategnut, dobit malo kondicije...

Koje su najbolje role za to, kakve su cijene? Bilo kakve informacije su dobro dosle...

Hvala unaprijed.
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2007 at 14:46
Theia kom hir!

Ona ti zna sve o rolanju - ona se non stop rola.

Btw dobrodosla na ovaj prekrasan forum!  
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2007 at 09:15

 

E, pa ovako......

Nema veze sto nisi rolala 4 god! To ti je kao bicikl - jednom naucis i to ti je to!

A sto se rola tice - najbolje role na naset trzistu su ti definitivno K2 role! Cijene su ti oko š500 kn (znam da je puno), ali kad ih jednom kupis.... Trebas jos samo davati brdo love za njihov servis, tockice....

Moj prijedlog ti je, s obzirom na cijenu, da si kupis role kad ti nije sezona (sto znaci sada ili na proljece) jer su ti cijene puuuuno nize (oko š000 su ti one najbolje, ali imas i pocetnicke od 600 kn).

Eto, samo uzivaj na rolama!

Back to Top
hatefully_yours View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Kolovoz 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hatefully_yours Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2007 at 14:28
Hvala na pomoci i na dobrodoslici.
Back to Top
hatefully_yours View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Kolovoz 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hatefully_yours Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2007 at 14:56
By the way, jel zna netko kakav dobar ducan sportske opreme u Zg? Nisam iz Zg, pa nemam pojma di je najbolje kupit role...
 

Edited by hatefully_yours
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2007 at 17:33

 Sto se tice K2 rola imas ih na 2 mjesta u zg:

  1. U shopping centru Precko
  2. U Radnickoj ulici (kod autobusnog kolodvora)
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2007 at 11:16

 NARODE...i dalje sam ubijedjen da je rolanje  gubljenje vremena....nadam se da se THEIA slaze samnom...........bolje je te novce namijenjene kupovini ROLA pokloniti nekoj dobrotvornoj ustanovi a prihvatiti se KLASICNIH VIDOVA TRENINGA,,,,,,,,,,,,,dobijamo dvostruko ,,treniranjem klasicnih sportova omasovljavamo sportske grane sto je i poenta,,,,dok humanitarnim djelima vracamo vjeru u covjeka,, da je covjek bice koje ima dusu  a ne nekakav globalni robot................

    dobro ,,ako nemate drugog izbora uzmite te ROLE...........HVALA

   VIVA,,,,,,,,,,, NELSON MANDELA

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 9>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.