New Posts New Posts RSS Feed - Rolanje i skidanje celulita?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Rolanje i skidanje celulita?

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
marina1203 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Ožujak 2008
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marina1203 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Rolanje i skidanje celulita?
    Posted: 29 Svibanj 2008 at 00:37
 Dali je rolanje ucinkovito pri skidanju celulita? Zna li tko?
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2008 at 10:08
naravno da je,al još bi bilo super kada bi se masirala sa onim kremicama 2x dnevno i  radila vježbe za guzu uz to!  

Edited by evica
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2008 at 10:32
 
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2008 at 11:45

Originally posted by evica evica wrote:

naravno da je,al jo± bi bilo super kada bi se masirala sa onim kremicama 2x dnevno i  radila vjeµbe za guzu uz to!  
 

i jos pila puuuuno vode i izbacila loše namirnice iz prehrane

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2008 at 13:42
I još imala dobru genetiku;) Meni je uvijek fascinantno kako starije žene imaju puno manje nego mi danas.... fascinantno...koliko nam se prehrana promjenila....
 Moja mama npr nemaa uopce celulita.... mislim strašno nešto;)))) 
Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2008 at 14:25
Originally posted by dalila dalila wrote:

I još imala dobru genetiku;) Meni je uvijek fascinantno kako starije žene imaju puno manje nego mi danas.... fascinantno...koliko nam se prehrana promjenila....
 Moja mama npr nemaa uopce celulita.... mislim strašno nešto;)))) 


Slažem se. I ja sam ljubomorna na svoju. Jede što želi, ne pazi nimalo, u godinama je... a izgleda odlicno! Ajde, nek joj bude, mama mi je
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2008 at 13:54
Originally posted by dalila dalila wrote:

I još imala dobru genetiku;) Meni je uvijek fascinantno kako starije žene imaju puno manje nego mi danas.... fascinantno...koliko nam se prehrana promjenila....
 Moja mama npr nemaa uopce celulita.... mislim strašno nešto;)))) 


Da, da, da!!!! Moja prvi put u 50-oj dobila "nesto", ali je nestalo uskoro.... Al zato ona ima litru ulja 3 dana, jede shpek, saaaaamo bijeli kruh.... Ne razumijem....
Back to Top
marina1203 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Ožujak 2008
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marina1203 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2008 at 21:53
 grasias ljudi
Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2008 at 09:43
Originally posted by Theia Theia wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

I još imala dobru genetiku;) Meni je uvijek fascinantno kako starije žene imaju puno manje nego mi danas.... fascinantno...koliko nam se prehrana promjenila....
 Moja mama npr nemaa uopce celulita.... mislim strašno nešto;)))) 


Da, da, da!!!! Moja prvi put u 50-oj dobila "nesto", ali je nestalo uskoro.... Al zato ona ima litru ulja 3 dana, jede shpek, saaaaamo bijeli kruh.... Ne razumijem....


možda mi u necemu griješimo?
Back to Top
Strippy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Travanj 2008
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Strippy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2008 at 13:21
Originally posted by enaa enaa wrote:

Originally posted by Theia Theia wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

I još imala dobru genetiku;) Meni je uvijek fascinantno kako starije žene imaju puno manje nego mi danas.... fascinantno...koliko nam se prehrana promjenila....
 Moja mama npr nemaa uopce celulita.... mislim strašno nešto;)))) 


Da, da, da!!!! Moja prvi put u 50-oj dobila "nesto", ali je nestalo uskoro.... Al zato ona ima litru ulja 3 dana, jede shpek, saaaaamo bijeli kruh.... Ne razumijem....


možda mi u necemu griješimo?


DA - imamo sjedilackiji nacin života
Back to Top
bekica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2007
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bekica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2008 at 14:03
i tu su alkohol i cigarete nocni zivot...ne spavamo kako bi trebalo...bar ja tak mislim gledajuci svoju
Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2008 at 14:55
po struci sam isto što i moja mama s razlikom što sam ja pušila kratko vrijeme po š cigaretu dnevno(šg), a ona 30 g. po 2 kutije dnevno. međutim, istina je da naše doba nosi bitno drugacije stvari: stres, nekvalitetna hrana (pa cak i ona zdrava), nepitka voda, zagađenje... i mnoštvo drugih negativnih stvari. imamo srece da uopce opstajemo u tome svemu. 
Back to Top
Strippy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Travanj 2008
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Strippy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2008 at 15:19
Originally posted by enaa enaa wrote:

po struci sam isto što i moja mama s razlikom što sam ja pušila kratko vrijeme po š cigaretu dnevno(šg), a ona 30 g. po 2 kutije dnevno. međutim, istina je da naše doba nosi bitno drugacije stvari: stres, nekvalitetna hrana (pa cak i ona zdrava), nepitka voda, zagađenje... i mnoštvo drugih negativnih stvari. imamo srece da uopce opstajemo u tome svemu. 



nema to veze sa cigaretama...ja pušila prije po kutiju dnevno, a sada uopce ne pušim...a celulit se smanjio....Mislim da nema pravila..cak sam vidjela i profesionalne plesacice latinoamerickih plesova koje vježbaju valjda cijeli život, a imaju celulit..dakl enije ni u vježbanju stvar
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2008 at 22:31
A razlika od mene i moje mame je npr što se ona nikad nije napila...nikad nije bila vani vjerojatno dužew od š2...a ja sam se znala vratiti i u š2 drugi dan...iako to ona ne zna;))  A je da je aktivnija osoba....ono stalno nešto radi.... Ma ne znam...;)) Tako je to valjda prije bilo...žene sa manje celulita;)) 
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2008 at 08:49
žene su prije bile i sitnije-sitniji kukovi,rukice,nožice...naravno da na njima sada to ne vidimo,ali ima neka tajna veza....
Back to Top
hercegovka-23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2008
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hercegovka-23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2008 at 10:10
e, kad ste vec spominuli celulit - ja ga imam na prodaju - i ne imala s 30 kg viska, pa bas zanima ima li veze cigare i celulit? ako uspijem smanjit kilazu, hocu li njega uspjet rijesiti - bar upola....
razmisljala sam o onim kremicama - ali su mi malo preskupe - ali zato sam krenula s dijetom, puno vode i uskoro vjezbanjem....
..moje su oči samo moje i nitko ne zna ąto ja kroz njih vidim...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.