New Posts New Posts RSS Feed - ... Rocky's transformation ...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

... Rocky's transformation ...

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
RockyBalboa_9 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Studeni 2013
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote RockyBalboa_9 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2013 at 11:22
... upravo to :) ... svako jutro zapravo imam cardio, tako da u teretani mogu samo "pumpati" hahahah :) ...
.. mnogo je prepreka na putu do cilja, a moja zadaca je NE ODUSTATI! ..
.. vjeruj u sebe, ne odustaj i ne popustaj .. cvrsto se drzi svojih snova i ignoriraj one koji te pokusavaju obeshrabriti ..
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2013 at 13:02


Ma to ce bit super Rocky!

Malo sredit ramena, ruke, ledja, da se sve to lijepo uskladi, ucvrstiti i istopiti donji dio....ma nema tu problema Wink

Napiši nam malo kako je jelovnik i trening prošao danas ;) 
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
RockyBalboa_9 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Studeni 2013
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote RockyBalboa_9 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2013 at 21:05
... trening iznenadjujuce lagano s obzirom da s rukama nisam radila ništa mj dana :) ... sutra ce vjerojatno biti upalica, ali navikla sam :) ... što se jelovnika tice ...

6h - D - 80g zobenih + žlica meda + cimet na vodi s malo mlijeka (sad razmišljam da prebacim te zobene u medjuobrok koji je oko 10 kad mi je pauza, pa mogu to u shakeru nositi sa sobom na posao - ali da umjesto meda onda ubacim posni ili mjericu wheya, i malo kikirikija ili badema, ne znam, nisam pametna, a da za dorucak papam jajaaa)
- na poslu zeleni caj
10h - M - 2 pecena jajeta (na minimum masti), 40g int crnog kruha (mamina proizvodnja)
15.30 - R - e što se ruckova tice, moram jesti šta i moji jer ne stignem sve pripremiti, tako da je danas bio neki "saft" od piletine a kao prilog tjestenina, medjutim ja sebi skuhala int. rizu ... pojela komad batka (bez koze) i nadbatak (isto bez koze) - i 50g rize + cikleee (to ne brojim..)
--- negdje izmedju je pala instant kava - stevia - mrvica mlijeka
17.45 - 19h - teretana, na kraju mjerica wheya (mislim da je mjerica od 20g i da je to premalo ... )
i evo u 20h V - 150 g piletine + 3 dcl jogurta ... i sad pijem zeleni caj ... i jednostavno ne mogu više ništa jesti :P ... ovisna sam o kavi ... :P ...
.. mnogo je prepreka na putu do cilja, a moja zadaca je NE ODUSTATI! ..
.. vjeruj u sebe, ne odustaj i ne popustaj .. cvrsto se drzi svojih snova i ignoriraj one koji te pokusavaju obeshrabriti ..
Back to Top
nenno View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2007
Location: Velika Gorica
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nenno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2013 at 08:32
sretno.... i ja krenuo s "transformacijom" od subote, ali o tome uskoro na topicu.....
"....I only dream in black and white. I only drema 'cause I'm alive...."
Back to Top
RockyBalboa_9 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Studeni 2013
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote RockyBalboa_9 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2013 at 10:57
... hvalaaaaaaaaaaa ... :)
.. mnogo je prepreka na putu do cilja, a moja zadaca je NE ODUSTATI! ..
.. vjeruj u sebe, ne odustaj i ne popustaj .. cvrsto se drzi svojih snova i ignoriraj one koji te pokusavaju obeshrabriti ..
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2013 at 11:09
pozdrav i dobrodošla
što se jelovnika tice- svakako dodaj proteine u dorucak (150-200 g posnog ili mjericu wheya), masti (bademi, kikirki) možeš takodjer ovisno o tome kako si si isplanirala da ti bude dorucak, p+uh ili p+uh+m.. osobno bi ja ubacila masti svakako da te drze drzi dorucak
m- ok, taman cijelim jajima pokrijes masti pa ti dodatne ni netrebaju
r- isto ok ova verzija sa rizom, ali ni integralan tjestenina nije na odmet i jos prije treninga, ko zmaj osobno bi ja taj obrok prije treninga jela p+uh ali opet kazem ovisno o tome kako si isplanirala
iza treninga - da, ja bih povecala na 30g whey i dodaj neki UH - bananu ili grozdani secer
v- ok piletina ali trebas dodat tu hrpu povrca. Opcenito si kratka s povrcem cijeli dan tako da se usmjeri da u onom M sa jajima jedes i povrce, rucak isto hrpa povrca, a vecera pogotovo. Takoder u veceru dodati zdrave masti tipa bademi, maslinovo, kikirki, orasi, kokosovo brasno itd.
sretno
cookies are for pussies
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2013 at 11:17
Rocky ce postic svoj cilj 
Back to Top
RockyBalboa_9 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Studeni 2013
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote RockyBalboa_9 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2013 at 11:37
uf uf uff ... medjuobrok moram mjenjati, jer ne mogu svaki dan ici doma pod pauzom ... tako da sam npr danas doruckovala omlet od jaja i posnog ... za medjuobrok sam napravila zobene + med + cimet + jabuka (pola voda, pola mlijeko) s mjericom wheya i bilo je prefinoooooooooooo
- što se rucka tice (koji je zapravo nešto izmedju rucka i vecere kad je oko 16h) - nije problem piletina s rizom ili int. tjesteninom plus hrpa salateee - to mogu svaki dan i iskreno, to mi je najjednostavnije :)
- za veceru ce biti haringa s kuhanim povrcem ...
-- baš sam gledala onaj topic hrani, slikeeeee vaših remek djela, i onako, cure mi sline :) ... ali ja ne mogu baš takooo osmisljati i nisam neki gurman ... ne trebaju mi zacini ovo ono, nego najjednostavnije ... :P ...pod pauzom sam odletila do trgovine i kupila hrpu posnih, kikirikija, zobenih, jaja, piletine, povrca :) ... uglavnom mi je to najjednostavnije, samo trebam nekako dobro ukombinirati :P
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

pozdrav i dobrodošla
što se jelovnika tice- svakako dodaj proteine u dorucak (150-200 g posnog ili mjericu wheya), masti (bademi, kikirki) možeš takodjer ovisno o tome kako si si isplanirala da ti bude dorucak, p+uh ili p+uh+m.. osobno bi ja ubacila masti svakako da te drze drzi dorucak
m- ok, taman cijelim jajima pokrijes masti pa ti dodatne ni netrebaju
r- isto ok ova verzija sa rizom, ali ni integralan tjestenina nije na odmet i jos prije treninga, ko zmaj osobno bi ja taj obrok prije treninga jela p+uh ali opet kazem ovisno o tome kako si isplanirala
iza treninga - da, ja bih povecala na 30g whey i dodaj neki UH - bananu ili grozdani secer
v- ok piletina ali trebas dodat tu hrpu povrca. Opcenito si kratka s povrcem cijeli dan tako da se usmjeri da u onom M sa jajima jedes i povrce, rucak isto hrpa povrca, a vecera pogotovo. Takoder u veceru dodati zdrave masti tipa bademi, maslinovo, kikirki, orasi, kokosovo brasno itd.
sretno
.. mnogo je prepreka na putu do cilja, a moja zadaca je NE ODUSTATI! ..
.. vjeruj u sebe, ne odustaj i ne popustaj .. cvrsto se drzi svojih snova i ignoriraj one koji te pokusavaju obeshrabriti ..
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2013 at 12:42
Originally posted by RockyBalboa_9 RockyBalboa_9 wrote:

Originally posted by zika zika wrote:

Tvoje trenutno stanje je takvo, ali svakodnevnim radom ce se sigurno promijeniti i više nego što si možda sada možeš zamisliti!

Od koga si dobila ovaj trening? Osobno bih ga malkice izmjenila.


... od osobnog trenera ... nisam još krenula s njim, sutra krecem, pa ... reci slobodno što da promijenim :) ...


Mett, Rocky, što ste se vi dopisivali oko treninga ili? Što ste zakljucili.

Ovako, moj osvrt, ovo je way too much . Dobro Gymka kaže, nije neka fora prstom u neciji poso, al ipak je ovo forum, pa možemo rec mišljenje bar...

1. pocetnica si koja se vraca u formu, 6 dana treninga?

2. imat ceš upale s obzirom na konfiguraciju treninga (makar je sve raštrkano), a tu se niti ne stignu mišici odmoriti..osim ako neceš traljavo raditi, ali i da radiš, osjetiti ceš u pocetku sve

3. ovdje su toliko ramena na udaru, al zbilja, ima šanse da te pocnu boljeti nakon kojih 2 mjeseca, pazi jako s težinama

4. bolje da ti se trening poveže, stavi za pocetak 4 dana, npr. pon: noge, uto: prsa-ledja, cet: loža, dupe, pet: bic-tric.
Možeš ubaciti u ponedjeljak na kraju jednu vježbu za ramena, utorak jednu na kraju (neka budu superserija za ramena s puno ponavljanja, bolje ceš napredovati), petak ionako postoje povlacenja još u superserijama za ramena. Znaci, pitaj ga dobronamjerno može li ti ikako napraviti trening da bude skladniji, manje je više nekada. Trbuh isto ubaciš tako jednu vježbu uto-cet-pet na kraju treninga.
5. posebno dan koji mi se nikako ne svidja kako je napravljen je cetvrtak (imaš ramena, noge (OPET ISTE VJEŽBE od ponedjeljka) i trbuh). S tim da petak opet imaš ruke neke izolacije, što imaš vec u utorak-srijedu, cemu?!? One ionako sudjeluju u svim vježbama.

Znaci, ovako izgleda:
Originally posted by RockyBalboa_9 RockyBalboa_9 wrote:

4. dan (rame, noge, trbuh)

RAME: 1. POTISAK ŠIPKOM iza vrata stojeci 3 x 10
      2. ARNOLDOV potisak bucicama 3 x 10
      3. SUPER SERIJA - lat dizanje dvorucno + prednje dizanje jednorucno

NOGE: 1. cucanj - 4 x 12
      2. iskorak naizmjenicno noge 4 x 20
      3. rameni most 4 x 20
      4. fleksija 3 x 12
      5. ekstenzija 3 x 12

Znam da ekipa pretežno noge radi ovako, ali meni je iskustvo nekako radije ovako. Zagrijati se dobro s ekstenzijom tipa 2 x 15-20 lagano, onda odraditi iskorake, ali 3 serije (jer ako odradiš 4.seriju s bucicama s full konkrakcijama, svaka cast), zatim odraditi cucanj jer nakon neceš imati energije za iskorake (osim isto ako nece biti balavo sve). Preci recimo na superseriju s hiperekstenzijom (koju inace imaš kad radiš ledja ubaceno) i ramenim mostom (ako je to ono podizanje dupeta u zrak), tako 3 serije po 15, noge staviti na povišeno obavezno, bit ce bolje. I za kraj onda odraditi tu fleksiju 1x12 zagrijavanje i onda jake 3 serije x 8 npr.s najvecom težinom koju možeš. Iako tu fleksiju ne bi radila nakon ove superserije, s njom bi završila, ali kad cijeli tjedan nemaš tu ložu, ne znam kud da bi ju stavila inace.

TRBUH: 1.podizanje nogu i trupa (sklopka) 3 x 20-25 ponavljanja
       2. upori na laktovima - 3 x 60 sek
       3. bocno upori na laktu 2 x svaka strana 45 sek

Ovo je moguce da neceš moci ako nisi jaca ili ufurana u treninge. Ako možeš, odlicno. Možda bi ti samo za pocetak stavila kontrakcije i podizanje nogu na klupi.



Ugl.svega je jako puno previše, iste vježbe, puno nekih izolacija, razbacano sve, ne bi nikada ovako nešto radila. No, možda je ovo neki strucnjak, pa se ja sada brukam

Kako bilo, na popravku ovog treninga bi se dalo raditi.


Originally posted by RockyBalboa_9 RockyBalboa_9 wrote:


... a plan treninga sam dobila ovakav:

1. dan (noge, rame, trapez)
zagrijavanje: orbitrek, 6-8 min
             - bucice 5 vježbi (biceps, triceps, rameni potisak, veslanje, fly) 15 ponavljanja x 2

NOGE: 1. cucanj 5 x 15-12-10-10-12 ponavljanja
      2. ISKORAK hodanjem 3 x 20 ponavljanja
      3. MRTVO DIZANJE (ravne noge) 4 x 15-12-10-12 ponavljanja
      4. FLEKSIJA + EKSTENZIJA 3 X 12 ponavljanja (super serije)
-----pauza izmedju serija 60 sekundi, pauza izmedju vježbi 90 sekundi --

RAME: 1. POTISAK ŠIPKOM 3 X 12
      2. POTISAK BUCICAMA 3 X 10
--- pauza 45 sek ---
      3. SUPER SERIJE - lateralno (bocno) dizanje dvorucno + prednje dizanje jednorucno

TRAPEZ: (super serija)
1. veslanje do brade EZ šipkom 3 x 12

2. dan (prsa, triceps, trbuh)
zagrijavanj - isto

PRSA: 1. POTISAK BUCICAMA na ravnoj klupi 2 x 12
      2. SKLEKOVI na koljenima 3x15
      3. RAZVLACENJE bucicama na ravnoj klupi 3 x 12-15

TRICEPS: 1. USKI SKLEKOVI (širina ramena, laktovi uz tijelo) 3x12
        2. POTISAK sa glave ležeci bucicama na celo 3 x 10-12
        3. PULL DOWN užetom - 4 x 12

TRBUH: 1.podizanje nogu i trupa (sklopka) 3 x 20-25 ponavljanja
       2. upori na laktovima - 3 x 60 sek
       3. bocno upori na laktu 2xsvaka strana 45 sek

3. dan (ledja, biceps, podlaktica)

LEdjA: 1. LAT PULL-DOWN iza glave 3 x 12
      2. VESLANJE na spravi 3 x 10-12
      3. HIPEREKSTENZIJA 3 x 20

BICEPS: 1. BICEPS PREGIB ravnom šipkom 3 x 10-12
        2. NAIZMJENICNI biceps pregib bucicama 3 x 20

PODLAKTICA: 1. motanje utega 3 x do otkaza
            2. PREGIB ravnom šipkom 3 x 20

4. dan (rame, noge, trbuh)

RAME: 1. POTISAK ŠIPKOM iza vrata stojeci 3 x 10
      2. ARNOLDOV potisak bucicama 3 x 10
      3. SUPER SERIJA - lat dizanje dvorucno + prednje dizanje jednorucno

NOGE: 1. cucanj - 4 x 12
      2. iskorak naizmjenicno noge 4 x 20
      3. rameni most 4 x 20
      4. fleksija 3 x 12
      5. ekstenzija 3 x 12

TRBUH: 1.podizanje nogu i trupa (sklopka) 3 x 20-25 ponavljanja
       2. upori na laktovima - 3 x 60 sek
       3. bocno upori na laktu 2 x svaka strana 45 sek

5. dan (ledja, prsa, ruke)

LEdjA + PRSA (super serije)
1. lat pull-down na prsa + sklekovi na koljenima 4 x 12
2. veslanje u pretklonu šipkom + potisak bucicama na kosoj klupi 4 x 12
3. hiperekstenzija + razvlacenje bucicama na kosoj klupi 4 x 15

TRICEPS + BICEPS
1. biceps pregib ravnom šipkom + potisak sa glave sa EZ šipkom 3 x 12
2. biceps pregib naizmjenicno bucicama + lat pulldown šipkom za triceps 3 x 12

6. dan (kružni trening)
- mjenjamo mišicne skupine na svakoj stanici, 3 kruga po 10 vjezbi
- rad 30 sek, pauza 30 sek, odmor izemdju krugova 90 sek

primjer: cucanj - potisak s prsa - lat povlacenje iza ledja - rameni potisak bucicama - trbušnjaci - nožna fleksija - hiperekstenzija ledja - biceps bucicama - nožna ekstenzija - triceps užetom


... eto te je otprilike to :) ... imam program i za doma raditi ako nisam u mogucnosti u fitness ici ... ono što meni fali je dan kada je samo cardio :) ...ali valjda strucnjaci znaju šta mi treba :) ...


Edited by zika - 03 Prosinac 2013 at 12:51
LiveStrong
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2013 at 13:05
Originally posted by zika zika wrote:

 
Ovako, moj osvrt, ovo je way too much . Dobro Gymka kaže, nije neka fora prstom u neciji poso, al ipak je ovo forum, pa možemo rec mišljenje bar...



Istina ali najgore je to što sa tim mišljenjem zbunjujemo ljude  Smile Uostalom, ljudi plate za trening kojeg mi onda kasnije korigiramo hehe....

No opet, i mene muci vidjeti da se neko nepotrebno ubija. Zapravo, sad mi je pitanje - je li ovoliko treninga nabijeno radi više para za clanarinu ili ima neki skriveni smisao kojeg mi ne kužimo? Bo Big smile

U svakom slucaju, slažem se, i ja bih tu puno toga mijenjala. Prvenstveno, bar 2 dana zamijenila cistim kardiom. Opet - ne znam koliko je dobro ulaziti u tu pricu, jer mi smo ipak "oni tamo neki sa foruma" ... yep, ja prva priznajem da mi još puno teorije, prakse i isukstva fali da se miješam u svaciji plan i nebi me uopce bilo strah prepustiti to "strucnjacima" da ne znam kako se radi po tim teretanama - danas svatko može biti trener, cini se. 
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
RockyBalboa_9 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Studeni 2013
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote RockyBalboa_9 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2013 at 13:10
... Hvala na tvom osvrtu ... Svakako cu uzeti u obzir i probati nesto novo smisliti :)... Bazirano na vasim savjetima ... Što se moje izdržljivosti tice, do prije mj dana sam bila profi sportašica tako da sam navikla i na gore napore ... ovaj prvi trening mi je bio macji kašalj, s tim da mi je rame jako slabo, još me muci i to su min kilaže ... Moram sve ovo vaše staviti na papir i iskombinirati ;) ... Puno hvala, zato i jesam tu, da mi dodatno pomognete :) ...
.. mnogo je prepreka na putu do cilja, a moja zadaca je NE ODUSTATI! ..
.. vjeruj u sebe, ne odustaj i ne popustaj .. cvrsto se drzi svojih snova i ignoriraj one koji te pokusavaju obeshrabriti ..
Back to Top
RockyBalboa_9 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Studeni 2013
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote RockyBalboa_9 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2013 at 13:17
... Dok sam u osijeku bila, taman sam krenula s jednim programom zajedno s frendicom koji mi se puno više svidja ... Papir je iskopiran pa neke stvari ne vidim dobro procitati, a zaboravila sam vec kako sam ih radila, jer taman sam se nakon prvog tj ozlijedila ..

Prvi DAN - PRSA, TRICEPS,
RAMENA
- kosi bench press 4 x 12
- pullover 3 x 15
- donje povlacenje sajlom 4 x 10
- razvlacenje bucice na ravnoj klupi
3 x 15
- popadanje na klupi 4 x 10
- potisak sajlom tricpes 3 x 15
- potisak iza glave 3 x 15
- lateralno letenje 3 x 10
- arnoldov potisak 3 x 10
DRUGI DAN - kardio
- marinci ( to nezz šta je) 45 sek
- medicinka od zid 45 sek
- hill climbing 45 minuta valjda?
- bicikl - 20 min + 4 min tabata
TRECI DAN - noge, gluteus, trbuh
- nožna ekstenzija + zadnja loža - 3
x 10 - 12
- cucnjevi na smith mašini 2 x 12,
ali 6 serija (1. serija samo šipka, 2.,
3 , 4 - dodavanje utega, 5.-6
najjace) - iskorak 3 x 10
- gluteus 3 x 10
- hiper??? nešto ne vidim procitati
donja ledja 4 x 15
- trbušnjaci 8 min
CETVRDI DAN - ledja, biceps
- mrtvo dizanje 5 x 10
- veslanje u pretklonu 5 x 10
- povlacenje bucice (motorka) 3 x
15
- lat povlacenje na prsa 3 x 15
- biceps pregib bucice 3 x 15
- prebig ez šipka 3 x 15
- peck back 3 x 8
- lat iza glave 3 x 8
PETI DAN - Kadrio
- orbitrek 40 min + 4 min tabata ...

Edited by RockyBalboa_9 - 03 Prosinac 2013 at 13:28
.. mnogo je prepreka na putu do cilja, a moja zadaca je NE ODUSTATI! ..
.. vjeruj u sebe, ne odustaj i ne popustaj .. cvrsto se drzi svojih snova i ignoriraj one koji te pokusavaju obeshrabriti ..
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2013 at 13:33
Eto, što se te boli u ramenu tice, još više da program trebaš korigirati. Eh, promaklo mi je da si bila profi onda sigurno možeš sve one plankove i ostalo..

Originally posted by RockyBalboa_9 RockyBalboa_9 wrote:

... Dok sam u osijeku bila, taman sam krenula s jednim programom zajedno s frendicom koji mi se puno više svidja ... Papir je iskopiran pa neke stvari ne vidim dobro procitati, a zaboravila sam vec kako sam ih radila, jer sam taman sam se nakon prvog tj ozlijedila ..

Prvi DAN - PRSA, TRICEPS,
RAMENA
- kosi bench press 4 x 12
- pullover 3 x 15
- donje povlacenje sajlom 4 x 10
- razvlacenje bucice na ravnoj klupi
3 x 15
- popadanje na klupi 4 x 10
- potisak sajlom tricpes 3 x 15
- potisak iza glave 3 x 15
- lateralno letenje 3 x 10
- arnoldov potisak 3 x 10

DRUGI DAN - kardio
- marinci ( to nezz šta je) 45 sek Skok-cucanj-položaj za sklek-cucanj-skok (burpees engleski, googlaj - zlatno pravilo kad nešto nisi ziher)
- medicinka od zid 45 sek
- hill climbing 45 minuta valjda? 45 minuta je dosta puno ako ceš raditi još i bicikl i tabatu na kraju..posebno ako radiš s full stisnutom guzom
- bicikl - 20 min + 4 min tabata

TRECI DAN - noge, gluteus, trbuh
- nožna ekstenzija + zadnja loža - 3
x 10 - 12
- cucnjevi na smith mašini 2 x 12,
ali 6 serija (1. serija samo šipka, 2.,
3 , 4 - dodavanje utega, 5.-6
najjace)
- iskorak 3 x 10
- gluteus 3 x 10
- hiper??? nešto ne vidim procitati hiperekstenzija.. to ti je odlicno s vježbama za guzu u superserijama kombinirati npr., ali i ovako je ok
donja ledja 4 x 15
- trbušnjaci 8 min

CETVRDI DAN - ledja, biceps
- mrtvo dizanje 5 x 10
- veslanje u pretklonu 5 x 10
- povlacenje bucice (motorka) 3 x
15
- lat povlacenje na prsa 3 x 15
- biceps pregib bucice 3 x 15
- prebig ez šipka 3 x 15
- peck back 3 x 8
- lat iza glave 3 x 8

PETI DAN - Kadrio
- orbitrek 40 min + 4 min tabata ...


LiveStrong
Back to Top
RockyBalboa_9 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Studeni 2013
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote RockyBalboa_9 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2013 at 17:10
... ovaj drugi plan sam samo copy paste što sam imala vec napisano dok nisam znala prave nazive, pa nisam ni gledala, sad sam se obrukala :P .. hehe ... uglavnom, racunala sam si danas TDEE koji iznosi nešto više od 2500 kcal dnevno ... znaci, bazirati prehranu na do 2000 kalorijaa... ili i manje? ... danas obavljen jedan dio šopinga ... ... sutra po piletinu i povrce ... ostalo imamo doma :) ... malo pomalo ... prvi je tjedan, još se uhodavam, ali kad se ufuram, nema mi kraja heheh :P
.. mnogo je prepreka na putu do cilja, a moja zadaca je NE ODUSTATI! ..
.. vjeruj u sebe, ne odustaj i ne popustaj .. cvrsto se drzi svojih snova i ignoriraj one koji te pokusavaju obeshrabriti ..
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2013 at 14:13
Uuuuuuuuuuuuu fotkica predobro izgleda!

Sve cemo to srediti, nema odustajanja!
LiveStrong
Back to Top
Bimbo93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Studeni 2013
Location: KArlovac
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bimbo93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2013 at 14:32
kolko dode ovaj posni sir? (vidim da je to iz plodina ako se ne varam?)
i cijena zobenih pahuljica? (isto plodine?)

pitam jer ja radim u kauflandu inace pa tam i kupujem, ali malo mi je skupa hrana tam. a po drugim ducanima bas ne idem previse, pa ono sada mi je prilika da vidim kak plodine stoje :D
No pain No gain
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.