New Posts New Posts RSS Feed - crobic u Zagrebu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

crobic u Zagrebu

 Post Reply Post Reply
Author
katarina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katarina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: crobic u Zagrebu
    Posted: 16 Studeni 2008 at 00:01
Dragi svi,

moj posao je sjedeci i kao takav traje svaki dan 8 sati. To me prilicno zalosti jer nisam tip koji moze bas puno mirovati, ali kako ne mogu birati, to je tako do daljnjega. Zato se pokusavam organizirai poslije posla. Trazim crobic trening dva do tri puta tjedno. Shvatila sam da mi za veseli i zadovoljan zivot treba treing na kojem se znojim - skakucem, trcim, razgibavam. Jedno vrijeme sam to imala na plesu (uvijek sam u zivotu nesto plesala), ali sad vise ne mogu tako nesto naci. Idem na neki ples koji jednostavno nije dovoljnog inteziteta. Neko vrijeme sam isla na razne crobice, ali mi se nisu svidjali. Jedni su imali tako glasnu muziku da me poslije treninga bolila glava, jos se zena koja je trening vodila cijelo vrijeme nadvikivala s muzikom i vikala na nas. Bila sam tri puta i shvatila da me to nervira, a ne opusta. Drugi (vise njih) su stalno vozili neke koreografije koje traju po tri koraka i dok bi ja uhvatila prvi, treci bi vec zavrsio - kao da je poanta u nekom scenskom nastupu. Konacno dosla sam s posla i ne zelim misliti  ni o cemu a najmanje o nekoj nepotrebnoj koreografiji - zelim bez mozga ponavljati sto radi voditeljica, iskakati se, oznojiti se, popricati s ljudima poslije i otici. Jedan je bio dobar kandidat, ali su tako bili nabili tempo da sam imala upalu misica svaki tjedan. Ja ne mislim da je to normalno. Valjda me netko trebao na pocetku upozoriti koliko da radim i sto.  Bolilo me sve zivo tjednima. A inace ne bih rekla bas da sam neki trut.

Mozete li mi pomoci gdje da nadjem crobic gdje se radi po praviliima struke, gdje ce me rastegnuti kad treba, gdje vode racuna o tome kojim intenzitetom i kako se radi. U Zagrebu.

Teretana mi nikad nije bas bila u srcu jer ne volim sjedenje ni staticnost. Nisu mi cilj veliki misici ni rjesiti se sala kojega imam cca dva tri kila viska. Cilj mi je dobar osjecaj poslije treninga, da su vjezbe raznovrsne, da se ne ponavaljaju stalno iste tri, da se usredotoci na cijelo tijelo i na razgibavnje i na crobni trening, da osjecam poslije da sam se umorila, da mi se srce uzlupalo-  to znaci ne frustracija da nisam ponovila koreografiju o kojoj sanja voditeljica.

Puno hvala...
Back to Top
katarina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katarina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2008 at 09:08

 Nisam mislila da sam napisala glup post, ali ocito je tako, cim se nitko ne javlja.

Pokusat cu biti preciznija. Da li znate neki crobic centar u Zg u kojem se dobro radi - da vode racuna da posao bude obavljen po pravilima struke, da se vodi racuna o polazniku.

Back to Top
dejanelo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejanelo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2008 at 23:06
  http://body-frame.com/index.html
Back to Top
Jdot View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jdot Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2008 at 14:49
  Od onoga sto cura kaze (da je super i zakon, a s obzirom da joj je posao isto tako 90% sjedeci) okvirno ti prenosim dojam :)

Originally posted by cura :) cura :) wrote:

  Ma odlicno je, super je cura sto vodi, sva sam strgana nakon, predobro je :)


Ide u FirstFitness u Heizelovoj ulici (Zavrtnica).
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.