New Posts New Posts RSS Feed - crobic cijene
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

crobic cijene

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Hopsy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hopsy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: crobic cijene
    Posted: 19 Kolovoz 2010 at 13:58
ne znam da li je vec bila tema ali koliko placate crobic , step , pilates i slicno

ja sam do sada placala 4 puta tjedno 280 kuna i sada vidim da su promijenili cijenu na 350 nije li to malo previse ?!!

3 puta tjedno je sada 300 kuna ,a 5 puta tjedno 400
Back to Top
®iga View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ®iga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Kolovoz 2010 at 22:56
previše?

parametar na koji utjece

š. kolika ti je placa
2. koliko ti uopce od place može ostati
3. koliko ti je fitness centar udaljen
4. kakva je ekipa, prostor
5. u kojem gradu je fitness centar

po mom mišljenju malo i je pretjerano
Back to Top
sonja.mujacic View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Kolovoz 2010
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sonja.mujacic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2010 at 09:00
  e ovako ja placam u vukovaru š00 kn mjesecno
3puta tjedno je "grupno vjezbanje" recimo neki crobik
i koristenje teretane je uracunato u tu cijenu
tako da za š00 kn se moze biti 5 dana aktivan bez problema

kontam da je ta cifra previse i za vece place

po meni je do 200 kn razumna cijena sve preko toga je pretjerano
Back to Top
®iga View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ®iga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2010 at 09:13
Originally posted by sonja.mujacic sonja.mujacic wrote:

  e ovako ja placam u vukovaru š00 kn mjesecno
3puta tjedno je "grupno vjezbanje" recimo neki crobik
i koristenje teretane je uracunato u tu cijenu
tako da za š00 kn se moze biti 5 dana aktivan bez problema

kontam da je ta cifra previse i za vece place

po meni je do 200 kn razumna cijena sve preko toga je pretjerano


kolegice, u Vukovaru je i slabiji standard nego u Zagrebu, ovdje nije ništa
pošteđeno enormne skupoce. Tako da š00kn fitness je suuuper lova
ali ovdje u Zagrebu je to obicno 3 puta skuplje.


Back to Top
Hopsy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hopsy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2010 at 13:40
 
malo sam istrazivala i uglavnom je oko od 200- 300 kuna crobic , pilates i sl. u Zagrebu

uh ali jos uvijek sam ljuta tako dici cijene sada moram mijenjati, a bas sam se navikla, ali ne dam š00 kuna vise
Back to Top
sonja.mujacic View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Kolovoz 2010
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sonja.mujacic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2010 at 14:38
Originally posted by Žiga Žiga wrote:

Originally posted by sonja.mujacic sonja.mujacic wrote:

  e ovako ja placam u vukovaru š00 kn mjesecno
3puta tjedno je "grupno vjezbanje" recimo neki crobik
i koristenje teretane je uracunato u tu cijenu
tako da za š00 kn se moze biti 5 dana aktivan bez problema

kontam da je ta cifra previse i za vece place

po meni je do 200 kn razumna cijena sve preko toga je pretjerano


kolegice, u Vukovaru je i slabiji standard nego u Zagrebu, ovdje nije ništa
pošteđeno enormne skupoce. Tako da š00kn fitness je suuuper lova
ali ovdje u Zagrebu je to obicno 3 puta skuplje.




slazem se al opet dovoljno da je duplo skuplje nemora biti 3, 4 puta skuplje
budimo realni svi ti sta imaju teretane i fitness centre imaju svoj prostor
a oprema jednako kosta di god da zivite
znaci samo koriste priliku zbog veceg grada da uberu vise love
Back to Top
®iga View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ®iga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2010 at 14:45
 Razlog je u vecoj stopi prireza i komunalnih naknada koje centri moraju placati holdingu.
Najam prostora je skuplji, veci prostor treba i više struje za rasvjetu, za hlađenje i slicno
s obzirom da su u gradu vece place...idealno kako bi se reklo šišati ovce....



PS: baš sam se cuo s frendicom kaže da je fitness / teretana u Muenchenu oko 25-30
eura na mjesec. S obzirom na njihov standard Zagreb je pre pre skup.


Edited by Žiga
Back to Top
sonja.mujacic View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Kolovoz 2010
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sonja.mujacic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2010 at 15:40
  pa eto i to je 200tinjak kuna
a di je tamo standard veci
a i sto se tice tih prireza i komunalije i slicno
vukovar slovi za najskuplji grad u hr ili barem jedan od najskupljih
tako da ni to nije neko opravdanje
mislim da ovo tvoje "s obzirom da su u gradu vece place...idealno kako bi se reklo šišati ovce...." govori sve
mogu pa cine nema nekog drugog opravanja


Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2010 at 17:03
Originally posted by Žiga Žiga wrote:


 Razlog je u vecoj stopi prireza i komunalnih naknada koje centri moraju placati holdingu.Najam prostora je skuplji, veci prostor treba i više struje za rasvjetu, za hlađenje i slicnos obzirom da su u gradu vece place...idealno kako bi se reklo šišati ovce...


Na Jarunu je sat vremena iznajmljivanje bicikla 20kn, dok se u Ljubljani može naci jedan dan za 5€.

Sve u svemu, postoji također puno popusta u teretanama, a znam iz prve ruke da u nekim centrima u Zagrebu gdje se održava crobic baš i ne vodi evidencija ljudi i placanja. Uvijek se negdje možeš prošvercat.

Inace, idem u dvije teretane tijekom godine, pa kako mi koja paše se zaletim i nisam primjetila da je podizanje clanarina u ove dvije godine ljude sprijecilo da idu!

Nema recesije kada se mora biti FIT!
Back to Top
strawberrywater View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Kolovoz 2010
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strawberrywater Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2010 at 18:07

 

Nema recesije kada se mora biti FIT! [/QUOTE]  

 

Back to Top
®iga View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ®iga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2010 at 18:38
Originally posted by zika zika wrote:

Na Jarunu je sat vremena iznajmljivanje
bicikla 20kn, dok se u Ljubljani može naci jedan dan za
5€.


Misliš na onu drvenu kucicu Fumic bicikli kod malog jezera?
20kn sat je puno ali kad hoceš unajmiti npr camac na
Maksimirskom jezeru, pola sata je oko 30ak kuna :)

Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2010 at 21:16
Originally posted by Žiga Žiga wrote:

Originally posted by zika zika wrote:

Na Jarunu je sat vremena iznajmljivanje
bicikla 20kn, dok se u Ljubljani može naci jedan dan za
5€.


Misliš na onu drvenu kucicu Fumic bicikli kod malog jezera?
20kn sat je puno ali kad hoceš unajmiti npr camac na
Maksimirskom jezeru, pola sata je oko 30ak kuna :)



Da! Radije onda uzmem bicikl iz Ivanica i furam ga u vlaku do Zagreba i điram se cijeli dan i to me dođe 60kn (zbog karte za bic). Jedino to inzajmljivanje mi je totalno .
Onda se cude kako u Zg-u nema potražnje za time! Pa normlano, koja bi budala toliko placala!!
Back to Top
®iga View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ®iga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2010 at 09:17
Pa budale placaju kuglicu sladoleda 6 Kn, cašu cedevite u
obicnoj vodi 9 Kn.....i ja skupa s njima
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2010 at 09:27
  Ne znam zašto rasprava...ako je visoka kvaliteta, sa puno manje ljudi u grupi, ok je cijena, ali ako vas je puno...tipa više od š5 na crobicu i takva cijena, puno je i traži drugo mjesto.... i to je to ;)

 S tim ok.. ne kažem na nije visoka...samo neke stvari se uvijek malo više placaju, i imamo izbor i za jeftinije varijante...
Back to Top
nenaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nenaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2010 at 14:28
Ja sam privatna instruktorica u Istri. Naplacujem 2 x tjedno 250 kn i 3 x tjedno 300. Znam da nije jeftino, ali može se i trcati i sve raditi sam za svoje tijelo, a onda ti nitko nece uzeti ni kn. Ja putujem 3x tjedno cijele godine 40 km tamo i 40 natrag. Krenem u š7.00 sati i vratim se u 23.00 moje dijete me tada ne vidi. Uz posao koji radim još trebam doma pripremiti trening što traži cca 2 sata rada kod kuce uz step, jer to je posao ne šala. Najam dvorane po satu me košta š0 eura, svaki put je zakupljena 4 sata. ukupno uz neki popustic uzme mi 400 eura mj. Ja trebam doci i po snjegu zimi na debelih od -š do -š5, za razliku od polaznica koje me bedasto pitaju jel može popust jer eto prošli tjedan je padao snjeg pa one nisu zato došle...ono???
I tako zapravo i u Zg gdje je standard recimo skoro isti kao u Istri...cijene su skupe znam, ali vaši instruktori vecinom još negdje rade i treba im zaista hvale vrijednog truda da žele napraviti trening i biti za vas tu 365 dana u godini bez temperature, proljeva itd. I nije lako osmisliti trening platit najam, porez i bla bla...možda i kakvu zamjenu...karticu provucenu za liniju, zvucnik, mikrofon, pojacalo i moderni cd. Da ne skakucete 20š0 na "TEK JE š2 SATI". Skupi troškovi, skup crobic. A i nama cjene skacu, do 7 mj. mi je najam bio š50 eura manji, a kaže gazda "a slušaj mala...krešilo je...oce bit malo više ovu sezonu". Tako da i nama je kriza.
Back to Top
Naka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Naka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2010 at 19:43
  zivim na cvjetnom naselju pa me zanima koji bi mi blizi centar savjetovali gdje je dobar crobik, a da nije pretjerano skupo??
jel tko ide na neki od programa u bpm centar?
hvala na svakoj informaciji...pozz!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.