New Posts New Posts RSS Feed - R.I.P. Zyzz
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

R.I.P. Zyzz

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 08:41
jaaooo....a imala sam dojam da samo u kršcana i 15godišnjih ljubitelja guns n rosesa ima ovo "Ako imaš problem s mojim idolom obrati se meni!!" nisam mogla izdržat
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2012 at 13:50
Live for nothing or die for something...

Treba u svemu imat granicu... i ja sam za to da treba probati sve.. ako to podrazumijeva heroin, kokain.. neka.. probaj da znas za sebe da si probao.. 

Treba znati uzivati u sitnicama, a danas nas mediji obasipaju takvim ludarijama, da nam ocito nabijaju samo komplekse i osjecaje manje vrijednosti pa se pokusavamo dokazati na neke druge nacine...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2012 at 11:47
Originally posted by Miho Miho wrote:

Molim vas da prestanete bit tolike pizde!!
Tu kao pisete da je koristio svasta a ako vas zanima sta je uzmi evo popis:
-hidrolizirani whey protein
-riblje ulje
-multivitamini
-magnezij
-vitamin C
-multivitamini
-zeleni caj
-poboljsavaci mrsavljenja

j***m vam mater ljubomornu on je UZOR generacijama, a ako ce mi neki starca tu srat po njemu neka mi se se slobodno obrati jer ocito je da vam treba objasniti neke stvari.
I tu se usuduejete pricati nesto protiv njega a pola vas ni nezna njegovu pricu,  on je postao popularan zbog toga sto je kog njega do misica kao sto vidite prirodnim putem i nebi nitko znao za njega da je koristio steroide i ta sranja. Zato molim vas umro je on srcanog napada zato sto su mu problemi sa srcem naslijedeni od njegove obitelji!



A taj popis ti je on dao?

Heheh ma daj...i kakva ljubomora, šta ti pricaš, zagovaraš tu nekog koga nikad nisi ni vidio uživo, ja ne znam koji je vama vrag svima s tim svim, ko da ste munjeni malo. I inace mi je idoliziranje nekog do ove granice idiotarija i djetinjarija, a kad pomislim na ljude koji su to zaslužili, a o njima se ni rijec ne napiše pitam se gdje ide ovaj svijet i koji je k s današnjim klincima.

Mislim, boli mene šta je taj radio i šta je uzimao, to se mog života ne tice ali brate mili, vi ko da ste hipnotizirani, teško vas navuc na svakakve price.... I da je tocno to što o njemu pišeš, uvijek postoji mogucnost da nije. I ti nikad ne možeš 100% znat ništa o njemu. Ni o nikome drugome, cak ni onima najbližima sebi. Ne znam koliko godina imaš al ono....wake up.

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2012 at 12:12
Vjerojatno da vidim vani takvu osobu pored sebe, isamarao bih je... ha ha
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2012 at 13:13
moj idol je mirko fodor how do you like them apples
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.