New Posts New Posts RSS Feed - R.I.P. Zyzz
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

R.I.P. Zyzz

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2011 at 12:20
Meni je tuzna, ne samo bilo koja preuranjena smrt nekog coveka, vec cinjenica kako su ljudi nemastoviti i prazni u svom vidjenju zivota i njegovom zivljenju danas, kako vecina ljudi vise ne zna da funkcionise i provodi se bez alkohola i drogi itd itd...Postoji toliko stvari na svetu koje mogu da se rade i u kojima moze da se uziva, pa cak i kada zivis ''normalnim'' zivotom kojem nista ne fali, i u njemu ima brdo stvari za uzivati i voleti. Sve je u glavi sto se toga tice. :)

Edited by Morrighan
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2011 at 12:24
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Zato sam rekel 80 god kvalitetnog zivota.razuzdanost je lijepa ali nosi velike posljedice koje kasnije uvidis nisu toliko vrijedne,ali necu dalje o tome :)


to je istina. ali ljepota ne podrazuimjeva nužno razuzdanost, ona moja recenica. ajde, bar smo se donekle složili, možda
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2011 at 12:47
R.I.P.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2011 at 13:05
I ja sam na forum teretana vidjela za decka, naravno žao mi ga je, naravno imao je isklesano tjelo, no opet po koju cijenu, sve u svemu R.I.P. 
Valjda ce drugi put pametnije....
Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2011 at 13:09
Originally posted by dalila dalila wrote:

Valjda ce drugi put pametnije....

Kako misliš, drugi put? XD
Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2011 at 13:16

 

Originally posted by dalila dalila wrote:

I ja sam na forum teretana vidjela za decka, naravno žao mi ga je, naravno imao je isklesano tjelo, no opet po koju cijenu

Nije mu smrt nikako bila povezana s isklesanim tjelom, nego s kombinacijom kokaina i saune, on je mogao biti otkacen i isklesan bez da se drogira i umre, to što se odlucio drogirati je njegova pogreška i najupitnija stvar u cjeloj prici.


Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2011 at 13:55
Nisam ulazio u detalje,kaj je ustanovljeno da je koka bila direktan uzrok?
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2011 at 14:07

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Nisam ulazio u detalje,kaj je ustanovljeno da je koka bila direktan uzrok?

A valjda, da. našmrkao se koke i otišao u saunu pa ga je sastavio infarkt, što je manje više poznato ubitacna kombinacija.

Tako da kako rekoh, mogao se za.ebavati, feštati, opijati se, i izgledati tako bez da šmrce koku... ili ocito nije..

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2011 at 16:04
Ocito da nije, ponjela ga uzivancija, iako kad vidim ove party filmice rekao bi da je tu cesta kombinacija par vrsti droga bila prisutna
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2011 at 12:17
Originally posted by Juzernejm Juzernejm wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

Valjda ce drugi put pametnije....

Kako misliš, drugi put? XD

Vjerujem da se vracamo nazad dok ne odradimo zadatak ovdje gotovo pa savršeno.... 

Back to Top
Wooz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wooz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2011 at 14:27
Ja sam procitao da mu u tijelu nisu našli nikakvu drogu .. da je imao srcanu manu od rođenja 
Back to Top
Perla19 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Perla19 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2011 at 10:06
jel smijem ja pitati tko je on??
Back to Top
pepperedangus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pepperedangus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2012 at 05:16
R.I.P. , ali ja mislim da su kokain, DNP i klen tu imali znatnu ulogu.


edit - iša sam stavit video u ovo, al onda nebi pokazalo da je novi post :(

Edited by pepperedangus - 23 Ožujak 2012 at 08:45
Back to Top
pepperedangus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pepperedangus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2012 at 08:35


danas je zyzzu treba bit rodjendan, i ugl. ovo je najnovij video koji mu je njegov brat Said (chestbrah) sastavija za taj rodjendan.

siguran sam da ima fanova njegovih na ovom forumu, pa eto, da podjelim.
Back to Top
Miho View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Miho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2012 at 19:47
Molim vas da prestanete bit tolike pizde!!
Tu kao pisete da je koristio svasta a ako vas zanima sta je uzmi evo popis:
-hidrolizirani whey protein
-riblje ulje
-multivitamini
-magnezij
-vitamin C
-multivitamini
-zeleni caj
-poboljsavaci mrsavljenja
j***m vam mater ljubomornu on je UZOR generacijama, a ako ce mi neki starca tu srat po njemu neka mi se se slobodno obrati jer ocito je da vam treba objasniti neke stvari.
I tu se usuduejete pricati nesto protiv njega a pola vas ni nezna njegovu pricu,  on je postao popularan zbog toga sto je kog njega do misica kao sto vidite prirodnim putem i nebi nitko znao za njega da je koristio steroide i ta sranja. Zato molim vas umro je on srcanog napada zato sto su mu problemi sa srcem naslijedeni od njegove obitelji!



Edited by Miho - 29 Svibanj 2012 at 19:49
Back to Top
Zyzz View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zyzz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2012 at 13:11
Haters gonna hate.
Good night sweet prince - Son of Zeus, brother of Hercules, father of Aesthetics

Rip.




Edited by Zyzz - 29 Lipanj 2012 at 13:11
"What do you imagine?"
He replied, "What do you?"
I told him to run faster, I like to imagine that i am being chased by wolf.
He smiles and says, "In my mind, I am one that is chasing the wolf."
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.