New Posts New Posts RSS Feed - R.I.P. Zyzz
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

R.I.P. Zyzz

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Sebastian96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 183
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sebastian96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: R.I.P. Zyzz
    Posted: 31 Kolovoz 2011 at 19:44
Mislim da bi bio grijeh,kad je ovo vec fitness forum, da ne odamo pocast Zeusovom sinu, ocu cstetike. R.I.P.


U mirin brah?
Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2011 at 07:20
Good night sweet prince :'(

Definitivno inspiracija mladim ljudima koja je pre rano otišla.


Edited by Juzernejm
Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2011 at 10:02

Jao, i ovdje LOL  neznam koliko je tu ljudi znalo za njega, ja nisam dok nisam vidio na teretana forumu...

Ali RIP brah

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2011 at 10:11
Prvi put cujem za njega.......
Fenomenalno izgrađeno tijelo,idealno po mojim standardima Big smile
 ali s obzirom na  konzumacije svega zivoga koje je ocito uzimao u teretani ali i van nje i pretjerivanje to ga je kostalo glave ocito na kraju , tak da nebi bas  trebao biti uzor mladim ljudima nego pouka..........
Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2011 at 10:23
Ne treba biti uzor, ali inspiracija svakako može... lik je bio teži nerd i iz toga stvorio takvo tijelo koje ima... 
Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2011 at 10:30
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


 ali s obzirom na  konzumacije svega zivoga koje je ocito uzimao u teretani ali i van nje i pretjerivanje to ga je kostalo glave ocito na kraju , tak da nebi bas  trebao biti uzor mladim ljudima nego pouka..........


Upravo ovo pišem Smile

Na stranu sva pozitivnost, optimizam, uživanje u životu, bla bla bla....nekome ko se predozira kokainom u 22. godini, uz sva ostala sranja, po meni nije mjesto uz rijec inspiracija mladim ljudima niti ikakvim ljudima....

Cijenim ljude koji idu protiv pravila i igraju se cijeli život, rade ono što vole...ali ovako nešto ne cijenim i necu nikad jer jbš sav optimizam i sve kad covjek samog sebe ubije na kraju.....ajd ti budi cist i uživaj u životu....lako bit slab...

edit:  wrong, mislim da se i nije predozirao, nego je bio srcani u pitanju? al svejedno...cim cujem kokain ili išta drugo slicno dovoljno mi govori....al ajde, možemo reci da je to bio njegov cilj...pa ako je umro ispunjen i sretan onda R.I.P,  ispunio je svoju misiju, ko sam ja da mu sudim :)


Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2011 at 10:34
I ti bi ga stvorio da si se najeo svih tih gluposti.......neznam , inspirira me tijelo i lijepo mi je, ali me ne inspirira i ne vidim nista natprosjecno i divljenja vrijedno u necemu sto nikada nebi uspio da nije utrpao sva ta sranja u tebe.......jednostavno bio bi prosjecan ili iznadprosjecan ali neupecatljiv kao sto je sada
.
Svaka cast na trudu i ulozenom vremenu, to ne osporavam, al uz sve to nebi bio ni blizu ovome bez nekih stvari , tak da jedino rad cijenim, rezultat i ne .
Lik je ostao nerd u glavi ocito, dovoljno mi je bilo vidjet pocetni filmic ovaj gore i paradiranje sa 25 bombona u guzici gol ko zadnji seljo..........tak da nebi volio da tak nekaj bude inspiracija mojim klincima.
Tipican primjer izreke zivi brzo umri mlad , il kak vec ide ta izreka glupaT&#šš1;ngue
Na kraju kaj je imao od jadnog 22 godisnjeg zivota? nist.........malo misica  i to je to, nema ga vise jer je bio bahat i bedast.
rađe pod drvom u hladovini pijem pivice i gladim škembu i zivim do kvalitetnih 80 neg izgledao ko apolon i partijao 4-5 god i zavrsio zivot tako


Edited by The Phoenix
Back to Top
Sebastian96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 183
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sebastian96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2011 at 10:51
"Live fast, die young, leave a nice corpse" 
U mirin brah?
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2011 at 10:53
Originally posted by Sebastian96 Sebastian96 wrote:

"Live fast, die young, leave a nice corpse" 


E tooo, on je to doslovno shvatio nazalost.....da je bio mrvicu pametniji mogao je puno toga napraviti
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2011 at 11:15
@ phoenix : ja bih radje š5-20 god zaista živjela-isprobala vecinu tog što želim, osjecala intenzitet i možda cak srecu nego docekala neku dublju starost imajuci najobicniji moguci život, playing safe,po automatizmu, ono što si rekao pivice i hladovina. isto tako mislim da za to kako je on živio treba biti ili bahat i bedast kako si reko ili ukoliko svjesno grabiš život ko bika za rogove znajuci da ce te na kraju to uništit-hrabrost, ukoliko je to svjestan izbor. Znam da se mnogi nece složiti samnom, ali meni su ti "romanticni pojmovi" ostali valjda iz Baudelairove i Rimbaudove poezije i Doriana Graya mali spust to self na kraju što sam htjela reci...vecina ljudi teži dugovjecnosti, ali to nije mjerilo svrhovitosti i kvalitete nužno, jer mnogi od njih isto tako potrate desetke godina zbog iskljucivanja od sebe samih, upravo tog održanja ili pak nekog š0. razloga. Pisala sam sad opcenito, nisam ustvari komentirala konkretan život ovog momka i to treba li biti uzor i inspiracija.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2011 at 11:26
Ocito nisi u cijeloj prici Anastasia, ali ako je tebi pijancevanje , drogiranje i napucavanje steroidima viđenje i svrha i ocitovanje da netko zivi svoj zivot, da je neopterecen i lud onda neznam kaj da velim.
covjek je klinac koji nezna kaj je zivot i zivio je u svom svijetu, mni je jasno da ljudima se to cini super, jer vecina ste u istim godinama ako se en varam, no uvidjet cete s vremenom i promijeniti ideale (ovo niej pametovanje, nego govorim iz iskustva posto bi se prije 5-7 godina i meni mozda ovaj lik cinio cool dok nisam prosao neke stvari).......svi mi probamo dio toga, ali pametni se na vrijeme maknu i uvide granice.........dio njih ostane na toj razini "buntovnika" i ne odrastu i zavrse lose na kraju........primjera iz osobnog zivota znam hrpu , a to su manje vise svi koji bas i nisu imali neku djetinjstvo i paznju i ljubav doma. I vjeruj mi oni nisu sretni tim nacinom zivota.......
Glupost i nezrelost ga je dovela do groba , a vjeruj mi on nije buntovan, otkvacen , lud i lisen ogranicenja, nego je ocito bio iskompleksiran , pun problema u zivotu ranije, ocito kak decki veli bio nerd i zbog tih svih stvari koje su psihicki utjecale na njega izbubio je malo mjeru u svemu........
Uglavnom, mislim da idealisticki gledas malo na stvari i nerealno iako i sama ne zivis po principu koji si navela gore nego si u okvirima "normalnog"
A i on nije zivio ni š5- ni 20 godina, jer  sumnam a si do svoje š2-š3 uopce svijestan nekog zivota , on je zivio i uzivao u svemu sto je mogao samo 4-5 god mozda , jer ako se ne varam imao je 22 ? prije toga i nemremo govorit o nekon zivotu i slobodi i svemu jer se napokon osjetio vazan i mozda dobio neku paznju i sl i napokon poceo zivjeti.......
Primjeri kolko hoces na forumu...........cure sa problemima sa kg i frustracijama i ogromnim nezadovoljstvom sada ne jedu i izgladnjuju se iz straha da se ne udebljaju itd..........obicno extremi se rađaju iz nekih situacija koje nam nisu bile ugodne u zivotu , tako je i sa drogom i ostalim.....


Edited by The Phoenix
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2011 at 11:59
velim, zato sam i rekla da su to "romanticne ideje"..kad sam pisala dio o iskorištavanju života uopce nisam mislila na njega i konzumaciju droga i inih stvari, nego me tvoja recenica u kvalitetnih 80 asocirala na to što inace mislim, da je samoodržanje i življenje pod svaku cijenu bez obzira uživaš li u trenutcima ili ne, jednostavno precijenjeno. Ne mislim da je on bio kul, nemam š6 godina, samo mislim da je to negov život i ako mu je to iz nekog razloga trebalo, nismo mi mjerodavni da to pljujemo.A razlozi, psihološka oštecnost i to, slažem se s tobom. Samo što ni to nje baš tako jednostavno. Ali navede na razmišljanje, ne da pronađeš i nazoveš lokalnog dilera nego da pokušaš cijeniti sebe i vlastiti život više, da si dopustiš raditi stvari koje voliš, usudiš se priskrbiti si malo ljepote, a ne se vjecito u strahu što ce biti poslje restrainati misleci da je to mudrost i zrelost koja c te dovesti do duga života. Dug život bez trenutaka u kojima si stvarno bio živ ne znaci tako puno, samo to. iponovno, ne mislim na droge i sl. A upravo zato što ja živim što bi se reklo normalno, sam i rekla da za to treba hrabrosti. Dakle, moj post je bio asocijacija koju nisam najbolje objasnila, nisam decka uopce komentirala ustvari, osim recenicom da ukoliko mu je to trebalo, to nije nešto u što itko od nas treba ulaziti.
Back to Top
Sebastian96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 183
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sebastian96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2011 at 12:08
AnastasiaB ako ikad igdje vidim onu bocu Coca-Cole sa reklame,pm cu ti poslat i idemo se bacit da nas otpuše! Biti cemo luđi od Zyzza
U mirin brah?
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2011 at 12:09
i samo da dodam , mene je to da je pijancevanje kul prošlo sa jedno š7 god također, ono sa š5-20 dobrih godina se ocito nije odnosilo na njega kad je imao 22. tako da sam iznjela nešto sasvim drugo, što se nadam da sam ovaj put dobro objasnila i vojela bih da još imam ijedan ideal zaista
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2011 at 12:10
Originally posted by Sebastian96 Sebastian96 wrote:

AnastasiaB ako ikad igdje vidim onu bocu Coca-Cole sa reklame,pm cu ti poslat i idemo se bacit da nas otpuše! Biti cemo luđi od Zyzza



sam me zekaj sad oko tog posta
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2011 at 12:19
Zato sam rekel 80 god kvalitetnog zivota.razuzdanost je lijepa ali nosi velike posljedice koje kasnije uvidis nisu toliko vrijedne,ali necu dalje o tome :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.