New Posts New Posts RSS Feed - Rekao bi nesto, al bolje ne...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Rekao bi nesto, al bolje ne...

 Post Reply Post Reply
Author
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Rekao bi nesto, al bolje ne...
    Posted: 06 Lipanj 2011 at 21:24
idem si danas u system import kupovati vit&min i ispred mene dvije zenskice, svaka si izabere preparata za mrsavljenje pa valjda za 300kn (l-carnitin i slicne gluposti), a ja bi im najradije rekao da ne kupuju ta sranja, al pregrizao sam jezik...
dal ste se ikada nasli u takvoj situaciji?
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2011 at 22:28
jooj recimo kad su mi se neke cure požalile kako "ova teretana niš ne valja jer nisu niš skinule, ce da ju promijene"...a vidjela sam ih kako rade pa...nije bilo do teretane
Back to Top
josipr View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Rujan 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 99
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote josipr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2011 at 08:48
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

idem si danas u system import kupovati vit&min i ispred mene dvije zenskice, svaka si izabere preparata za mrsavljenje pa valjda za 300kn (l-carnitin i slicne gluposti), a ja bi im najradije rekao da ne kupuju ta sranja, al pregrizao sam jezik...
dal ste se ikada nasli u takvoj situaciji?


žele cure skinuti višak da budu za dva tjedna spremne za plažu, klasika. U mojoj teretani je sve puno nove ekipe uglavnom djece koji misle da se za dva tjedna mogu pretvoriti u Sopekicu...

Meni to ne smeta, dapace vrlo je ugodno vidjeti žensko kako vježba.. :) ali ispadaju smiješni...

Back to Top
BassHunter View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BassHunter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2011 at 18:41
O joj... talenti koji kupuju "cudesne" praške su mi do bola LOL... dođu u teretanu a oprema iskljucivo prema izboru "modnog macka"... od obleke pa do shakera... pijuckaju se proteini a u sat treninga 25 minuta pišu poruke... 25 minuta obavljaju razgovore... i deset minuta brišu znoj... ne znam od cega... ne volim takve kreature pa zato idem u jednu "underground" teretanu... dobro opremljenu... samo za "odabrane" Big smile
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2011 at 20:16
Originally posted by BassHunter BassHunter wrote:

O joj... talenti koji kupuju "cudesne" praške su mi do bola LOL... dođu u teretanu a oprema iskljucivo prema izboru "modnog macka"... od obleke pa do shakera... pijuckaju se proteini a u sat treninga 25 minuta pišu poruke... 25 minuta obavljaju razgovore... i deset minuta brišu znoj... ne znam od cega... ne volim takve kreature pa zato idem u jednu "underground" teretanu... dobro opremljenu... samo za "odabrane" Big smile

a ne voliš žene ha? ;)
Back to Top
BassHunter View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BassHunter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2011 at 20:52
Originally posted by dalila dalila wrote:

a ne voliš žene ha? ;)

O da... jako Big smile... ali sve u svoje vrijeme... jako sam labilnog karaktera pa za cas odlutam di me ne treba... bolje mir... bar dok ne odradim trening Wink.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2011 at 10:54
Ponekad ako vidim nekoga u teretani tko se trudi ali ne radi dobro neku vježbu ili si ugrožava zadravlja, dam mu savijet. Ali u ovoj tvojoj situaciji gajba. vjerovatno nebi ništa rekao
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2011 at 14:21
Bolje ne reci ništa. Ja sam shvatio da je savjet najbolje davati samo onima koji ga zatraže, inace ne...
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2011 at 23:05
Kako radim u fitness centru imam prilike vidjeti sve i svašta. Mislim da nema ništa loše da ljudima kažemo ono što mislimo bez obzira traže li oni našu pomoc ili ne. Vecina se ljudi srami pitati za savjet, a ustvari jedva cekaju da im netko posveti malo pažnje. Isto tako, vecina ce i prihvatiti savjet, a onaj manji broj koji misli da zna sve o svemu (pogotovo o treningu)nece i to je to... Ne treba vecina patiti zbog onih par koji tvrdoglavo lome leđa. Ništa nas ne košta dati pokoji savjet...
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
Friendly View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Listopad 2011
Location: zagreb
Status: Offline
Points: 39
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Friendly Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2011 at 11:57
Originally posted by Sasa Rajnovic Sasa Rajnovic wrote:

Kako radim u fitness centru imam prilike vidjeti sve i svašta. Mislim da nema ništa loše da ljudima kažemo ono što mislimo bez obzira traže li oni našu pomoc ili ne. Vecina se ljudi srami pitati za savjet, a ustvari jedva cekaju da im netko posveti malo pažnje. Isto tako, vecina ce i prihvatiti savjet, a onaj manji broj koji misli da zna sve o svemu (pogotovo o treningu)nece i to je to... Ne treba vecina patiti zbog onih par koji tvrdoglavo lome leđa. Ništa nas ne košta dati pokoji savjet...
 
ovo je stav i trenera u teretani u koju ja idem. iskreno, bila sam ugodno iznenađena kako su prilazili jedan po jedan, pitali treba li mi pomoc, imam li pitanja i da su oni uvijek tu ako zapne. do te mjere da na pocetku treninga pitaju kakav je plan za danas, prokomentiraju ako smatraju da bi nešto trebalo drugacije.
trener koji je bio prilikom mog prvog dolaska, koji me pitao s kojim sam ciljem i kojim životnim navikama stigla, prati me cijelo vrijeme, daje ideje i podršku za dalje. 
 
što reci, deckima kapa do poda!
 
možda ne bih bila toliko iznenađena ovakvom susretljivošcu da prije nisam išla u teretanu u kojoj se od trenera mogao dobiti samo krasan osmjeh. za sve ostalo je trebalo platiti š000 kuna mjesecno.
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2011 at 12:01
slažem se s tobom, ali ja nisam pricao sa stajališta trenera u teretani, nego cisto nekoga tko trenira.
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
pavao87 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Studeni 2011
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pavao87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2011 at 14:44
E pa svi mi ocemo malo jeftinije da prodjemo, ali nazalost to nam se obije o glavu.Plati skuplje i isplatit ceti se..pa i u teretani.Kvalitetnoj!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.