New Posts New Posts RSS Feed - Red Bull
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Red Bull

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
x_sport View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Lipanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote x_sport Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2007 at 14:41

 

Ma odlican jekofein samo ga ne valja upotrebljavat ako nisi bas upucen. Mora se drzat srcani ritam na 80-90 %, a to je ujedno i tempo na kojem se oslobadja hormon rasta ako se ne varam, koji koristi masti iz tijela, za izgradnju mikrofraktura umisicima, jer pretvara masti natrag u secere, sto je inace nemoguce bez hr. E sad ne znam kako na sve to utjece kofein...

Back to Top
themaja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote themaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2007 at 16:57
 a kofein je blago receno ubrzivac metabolizma, diuretik blaki i laksativ. Poanta da se tvari koje ubrzavaju metabolizam su pozeljne u suplementaciji. Neces sad pit kafe i redbulla ne znam koliko, ali popiti dobru jaku kavu prije npr. jutarnjeg trcanja...Mrak! Neki ljudi ne podnose kofein, pa koriste pripravke na bazi guarane.djelovanje je slicno. Sve u svemu pijte kavicu ili jos bolje zeleni caj.Ali ne pretjerivati. Nikada pretjerivanje nije ok. U to budite sigurni. Kofein povecava koristenje masti za energiju, osigurava da tijelo oslobadja vise energije i tako donosi psihicku jasnocu, stimulira centralni zivcani sustav i tako smanjuje umor. on nije u redu ako se sjedi i ne radi nista, ali za svakog tko je aktivan je odlican jer je prirodan. Red bull...Ja ne koristim,,,gaziran je, samo nocu na benzinskm pumpama. smatra se da je ok popiti do 3 salice kave na dan.

Edited by themaja
http://sportprehrana.bloger.hr/
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.