New Posts New Posts RSS Feed - Red Bull
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Red Bull

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
dejanelo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejanelo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Red Bull
    Posted: 17 Lipanj 2007 at 17:39
jel vam daje krila?!?!?!

meni bas i ne...

eventualno smanji umor u drugom djelu treninga tj. pri kraju treninga kada uobicajeno budem iscrpljen,sa red bull-om ne budem!nije ni to lose kada bolje razmislim jer onda mogu malo duze raditi.

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2007 at 17:55
Neznam, nisam nikad pio red bull prije treninga, jedino sam jednom  probao kakvo je to, al nis posebno
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2007 at 22:03

Ni blizu krila...

Red bull i sve na tu foru ne namjeravam vise nikada piti jer mi okus i nije nesto, a rasturilo mi je skoro zeludac i ostatak probavnog sustava. Tak da, ne fala, niti gutljaj vise. Zbilja sam imala dosta neugodnih probavnih problema nakon eksperimentiranja s tim.

Takodjer, nisam uspjevala zaspati satima nakon toga, a i kad bi zaspala, snovi bi bili psihodelija samo takva.

Kaj se mene tice

Back to Top
exploziv View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 114
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote exploziv Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2007 at 01:34
Originally posted by Signorina Signorina wrote:

Ni blizu krila...

Red bull i sve na tu foru ne namjeravam vise nikada piti jer mi okus i nije nesto, a rasturilo mi je skoro zeludac i ostatak probavnog sustava. Tak da, ne fala, niti gutljaj vise. Zbilja sam imala dosta neugodnih probavnih problema nakon eksperimentiranja s tim.

Takodjer, nisam uspjevala zaspati satima nakon toga, a i kad bi zaspala, snovi bi bili psihodelija samo takva.

Kaj se mene tice




ehh....pa covjek je pitao za red-bull, a ne red-bull votku uz konzumaciju bombona



ako se mene pita da ali ne za vrijeme treninga, vani da ali max 2-3 komada jer inace slijedi insomnia u krevetu
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2007 at 06:09

 Negdje sam procitao da je jakost jednog red bulla negdje izmedju š2-š5 expreso kafa......................tacno ili ne ???????? pio sam ga puno a narocito u kombinaciji sa absolut vodkom,,,,,,,,,,neznam cije je to pice??,,,mislim da su ga austrijanci napravili a prvi ga je posao reklamirati teniser zivojinovic (lepa brena)

kao sto rekoh pio sam ga puno sve dok ljudi nisu poceli umirati na toj RELACIJI--red bull -vodka-------------

prestao sam ga piti jer sam se uplasio da mi srce nezagalopira kao i kod tih momaka kojii su konzumirali previse tih vatrenih voda.........................................

da li on djeluje???????

meni djeluje,kao da me razbudi narocito u dugim voznjama,,,,,,,alko test ti moze pokazati negativno ako si ga puno pio..........sto se tice treninga i toga uzimao sam ga nekoliko puta,,da li mi je pomogao,,?,,nesjecam se.............pa nije to ni lose ponekad................

Back to Top
Bobo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 39
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bobo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2007 at 14:17
Ponekad popijem red bull, ali samo ako me neki veci umor uhvati! 
Back to Top
themaja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote themaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2007 at 16:27
 pijem red-bull kad vozim po noci, no u zadnje vrijeme mi ni to ne pomaze. Za trening i radit ko zvijer na treningu uzimam glukozu+guaranu+L-carnitin(da se vec topi salce kad sam tak zapela). jako puno ekipe mi kaze da je tribulus mrak. E sad, kazu da ga mogu uzimat u zene...Moram to malo proucit jos. A onda cu ga probat pa cemo vidit...Ako se pretvorim u brkatu babetinu, javit cu vam za nuspojave
http://sportprehrana.bloger.hr/
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2007 at 22:43

Originally posted by exploziv exploziv wrote:



ehh....pa covjek je pitao za red-bull, a ne red-bull votku uz konzumaciju bombona



 

 He he he, nisi me bas skroz procitao, ali ajde, nisi ni jako daleko. Bomboni nisu nikad bili u igri (ni sa ni bez red bulla). Red bull votka je bila u igri, priznajem,  no nisam htjela ispasti los uzor. Ali i od samog red bulla ista stvar mi se dogodila, i to vise puta nego od prve kombinacije.

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2007 at 15:37

  za red bull

Doduse, nikada ga nisam uzimala za trening, ali u ovim normalnim umornim situacijama kao da dobijem propeler u..... hihihi

Back to Top
x_sport View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Lipanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote x_sport Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2007 at 19:01

ma ja sam opcenito protiv gazoiranih pica al neka ga svakome tko zeli. Osobno mislim da nije pozeljno pit ga prije treninga, ili za vrijeme jer da bi organizam apsorbirao takve kolicine treba srce radit kao blesavo da bi "ispralo" to iz organizma. Maja slazem se s tobom za kombinaciju! a sto se kolicine tice u š kavi ti je oko 20 mg kofeina,(mislim),  Emilio pa procitaj na etiketi koliko ima u red bullu i dijeli, tako ti je najlakse. Nije cak problem po meni ni kolicina kofeina nego drugih aditiva koji daju negartivne rezultate, sta vi mislite? 



EDIT: smanjen font


Edited by Zoki
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2007 at 22:56

Originally posted by x_sport x_sport wrote:

 ma ja sam opcenito protiv gazoiranih pica al neka ga svakome tko zeli. Osobno mislim da nije pozeljno pit ga prije treninga, ili za vrijeme jer da bi organizam apsorbirao takve kolicine treba srce radit kao blesavo da bi "ispralo" to iz organizma. Maja slazem se s tobom za kombinaciju!   a sto se kolicine tice u š kavi ti je oko 20 mg kofeina,(mislim),  Emilio pa procitaj na etiketi koliko ima u red bullu i dijeli, tako ti je najlakse. Nije cak problem po meni ni kolicina kofeina nego drugih aditiva koji daju negartivne rezultate, sta vi mislite?
 

 

pa mogao si mi to podijelit,,da se nemucim,,,salim se,,,,,,,,,ma nemam pojma odakle mi ta informacija..............

Back to Top
exploziv View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 114
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote exploziv Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2007 at 01:13
ma meni red-bull pomaze zadnjih dana ujutro u nsbu uz kavicu....

inace od kave me tjera iskljucivo na wc i k tome mi se jos vise spava

eto a ispiti se polako daju....jos malkice i dipljom, juhuuu
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2007 at 10:24
 U kofeinu nema nista lose, pogotovo za trening.  Ne znam zasto ga toliko napadate?!
Back to Top
hedera View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hedera Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2007 at 11:16
koliko se sjecam procitala sam na etiketi 80mg kofeina. 
Back to Top
themaja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote themaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2007 at 12:06
 ko ce ga zbat zasto ga napadaju
http://sportprehrana.bloger.hr/
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2007 at 12:42

Originally posted by themaja themaja wrote:

 ko ce ga zbat zasto ga napadaju
 

     valjda zato sto nije dobar

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.