New Posts New Posts RSS Feed - recept
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

recept

 Post Reply Post Reply
Author
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: recept
    Posted: 21 Listopad 2008 at 07:29
Ok onda....necu ti zamjeriti 
Back to Top
Mr.O View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 99
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2008 at 07:26
 hehehe...ma znam kaj si mislila rec, NHF
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2008 at 22:23
A malo sam se krivo izrazila...al mislim da me kužiš 
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2008 at 20:59
Originally posted by Mr.O Mr.O wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

Pa mislim...i ja pecem u pecnici, ne u onoj tavi za palacinke npr.... i ne koristim baš foliju više....kao što sam navela koristim vrecice za pecenje, efekt je isti...i super mi je..ne samo riba... I za ribu je cirka 45min...da.... A cuj...sve šta je dobro dugo traje....
 

e kad bi bar bilo tak...


Bariša!!
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Mr.O View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 99
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2008 at 20:43

Originally posted by dalila dalila wrote:

Pa mislim...i ja pecem u pecnici, ne u onoj tavi za palacinke npr.... i ne koristim baš foliju više....kao što sam navela koristim vrecice za pecenje, efekt je isti...i super mi je..ne samo riba... I za ribu je cirka 45min...da.... A cuj...sve šta je dobro dugo traje....
 

e kad bi bar bilo tak...

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2008 at 09:45
Pa mislim...i ja pecem u pecnici, ne u onoj tavi za palacinke npr.... i ne koristim baš foliju više....kao što sam navela koristim vrecice za pecenje, efekt je isti...i super mi je..ne samo riba... I za ribu je cirka 45min...da.... A cuj...sve šta je dobro dugo traje....
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2008 at 01:34

 evo ja sam probla tu ribu pecenu u foliji... i mogu vam rec da mi je odlicna!

pekla se cca 45 min na 200 stupnjeva... malo sam ju posolila i mrvicu (stvarno mrvicu - skoro pa ništa) premazala maslinovim uljem..

dalila, kak ti to peceš na foliji na tavi? koliko vremenski treba - isto ovako dugo ili?

Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2008 at 15:54
Originally posted by dalila dalila wrote:

 Ja kupim u konzumu...ali mislim da i,aš u svim ovim centrima...

Znaci...pripremiš za pecenje neko meso ili šta vec;) I uz to staviš povrce....meni super ide tako....malo bi morao staviti neke masnoce..ali sitno...staviš sve u vrecicu, zatvoriš je...probušiš na par mjesta sa cackalicom...i staviš u pecnicu, prethodno zagrijanu...i peceš...zavisi šta...ako je pile je cirka š i pol do 2h;)) Eto...




You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2008 at 14:08

 Ja kupim u konzumu...ali mislim da i,aš u svim ovim centrima...

Znaci...pripremiš za pecenje neko meso ili šta vec;) I uz to staviš povrce....meni super ide tako....malo bi morao staviti neke masnoce..ali sitno...staviš sve u vrecicu, zatvoriš je...probušiš na par mjesta sa cackalicom...i staviš u pecnicu, prethodno zagrijanu...i peceš...zavisi šta...ako je pile je cirka š i pol do 2h;)) Eto...

Back to Top
samsung View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2008
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote samsung Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2008 at 12:06

 vrecica za pecenje imas za kupti u bilo kojoj vecoj trgovini kao konzum mercator kaufl...

hranu koju inace peces u tavi sam potrpas u vrecicu i to je to..moja mama stalno to radi. cijelo pile lupi u vrecicu

Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2008 at 11:20
Originally posted by dalila dalila wrote:

Pa lijepo....staviš sve zacine i staviš foliju preko tave i peceš....

BTW. Imaš sada vrecice za pecenje, meni osobno savršena stvar.... Probaj... Sve možeš pec u njima, pa i ribu

Gdje ima toga za kupit, tocnije, gdje si ih ti kupila?
Može malo više info o tome kak ide stvar s tim vrecicama, htio bih probati i na taj nacin
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2008 at 11:11
  samo na vrucu tavu i to je to? u foliju s ribom ne treba staviti ulja, jel da?

riba se treba zamotatu foliju ili se ona sam stavi na tavu?
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2008 at 09:50
Pa lijepo....staviš sve zacine i staviš foliju preko tave i peceš....

BTW. Imaš sada vrecice za pecenje, meni osobno savršena stvar.... Probaj... Sve možeš pec u njima, pa i ribu
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2008 at 01:56

 kako napraviti ribu pecenu u foliji? mislim, jel se ta riba pece u roli zamotana u foliji ili kak?

pošto sam plava - nadam se da mi necete zamjeriti na ludim pitanjima 

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.