New Posts New Posts RSS Feed - Reakcija na savjete
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Reakcija na savjete

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Asia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Reakcija na savjete
    Posted: 01 Veljaca 2011 at 11:00
Ne znam kako bi drugacije imenovala ovu temu,možda je vec gdje napisana,ako je, Zoki -popravi

Zanima me kako ljudi reagiraju kad im date savjete ,nakon što su vas naravno zatražili,o nacinu prehrane i vježbanja?
Evo,tipican primjer:
Moja prijateljica(ne previše bliska):
O,kak dobro izgledaš...dugo te nisam vidjela,baš si se stesala,kaJ si na dijeti,ili hodaš na fitness?
JOooj,ja sam se tak ugojila u zadnje vrijeme,daj mi neki recept,imaš kakav plan vježbanja ili dijetu?

I,ono,ja joj velim,pa mogu ti nešto poslati na mail,pa radim to i to..o.k.
pošaljem joj,i velim joj ako joj nekaj nije jasno nek mi piše ili me nazove ,pa joj objasnim.

Nakon nekog vremena se sretnemo,i pitam ju,ništa mi nije odgovorila,
ona veli:jooj pa ti uzimaš neki prašak(whey) pa to je za bodybuildere,i još imaš neke muške vježbe(?) sa teškim utezima ,pa ja se necu nabildati,imaš same bjelancevine,to ce ti uništiti bubrege,i tko uopce jede u 22 navecer,pa ti znaš da poslije š8 ne smiješ jesti,
ma meni je bolja ona UN DIJETA pa pocela sam hodati 2 puta na tjedan na zumba ples,i bude to o.k. do ljeta

I što reci na to?
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2011 at 11:05
Pa onda joj velis da ak je njoj bolja njezina UN dijeta i
zumbe da zakaj onda tebe pita za savjete i program prehrane
i vjezbanja kad ovo kaj ona radi ocito ima bolje rezultate
nego kaj si ih ti dobila svojim nacinom rada
Back to Top
Asia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2011 at 11:17
Baš sam to mislila...
samo tak mi je teško vjerovati da ima toliko zatucanih ljudi oko mene...
Moram priznati da se dosta puta moram posvađati,ili se radije ugriznem za jezik,kad mi pocnu soliti pamet, da što si ja mislim,da dižem neke utege i pijem praškove ko body builderica,da cu od toga izgledati ko muško,pa da ne treba jesti bjelancevine u svakom obroku,i šta ja znam kakvih sve nebuloza nisam cula!
ponekad poludim,i moram priznati da izbjegavam u zadnje vrijeme svaki razgovor o treniranju i hrani,jer me izluđuju ljudi koji se rade pametni,a nemaju pojma
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2011 at 11:21
Izgleda da vecina žena misli da ce imat biceps ko Arnold
ak uzme bucicu u ruke
btw. kaj te briga, ak te nece poslušat, njezin problem. Ti si
imala najbolju volju

Edited by Pitbull
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2011 at 11:32
Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:

Izgleda da vecina žena misli da ce imat biceps ko Arnold
ak uzme bucicu u ruke
btw. kaj te briga, ak te nece poslušat, njezin problem. Ti si
imala najbolju volju
 pa sad.. ja se iznenadim kad isto cujem i od muske strane! Nemaju samo zene predrasude
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2011 at 11:34
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Pa onda joj velis da ak je njoj bolja njezina UN dijeta i
zumbe da zakaj onda tebe pita za savjete i program prehrane
i vjezbanja kad ovo kaj ona radi ocito ima bolje rezultate
nego kaj si ih ti dobila svojim nacinom rada
 najbolje ak ne ide.. pregrist jezik...zasto uopce trosit energiju? uvjeravat nekog ..hm? neeeeeeeee
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2011 at 11:48
Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:

Izgleda da vecina
žena misli da ce imat biceps ko Arnold ak uzme bucicu u
ruke btw. kaj te
briga, ak te nece poslušat, njezin problem. Ti si imala
najbolju volju
 pa sad.. ja se iznenadim kad isto cujem i od
muske strane! Nemaju samo zene predrasude

moguce, al ja to nisam cuo od muških   
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2011 at 12:03
oh, ja sam cuo svacega...

ponaviše onih: " al nebi ja sad htio bit ogroman..."

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2011 at 12:45
Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:

Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:

Izgleda da vecina
žena misli da ce imat biceps ko Arnold ak uzme bucicu u
ruke btw. kaj te
briga, ak te nece poslušat, njezin problem. Ti si imala
najbolju volju
 pa sad.. ja se iznenadim kad isto cujem i od
muske strane! Nemaju samo zene predrasude

moguce, al ja to nisam cuo od muških   
 O ja da.. cak sam se vise naisla na otpor medju muskom populacijom nego zenskom
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2011 at 12:59
i ja sam bome svašta cuo. kemija, muda ce ti se šcvrknut, otupit ceš...

a kad su videli da nisam ko arnie, onda, pa koji k ideš ak nisi ko ormar
will smoke your weed for food!
Back to Top
fedanov View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 258
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fedanov Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2011 at 14:26
Blago njima,oni bar žive u svitu u kojem misle da za 3
miseca u teretani ti dođe biceps ko u bodybuildera,a toliko
su glupi da kad im spominješ da piješ proteine misle da su
to steroidi,a kad receš bjelancevine onda kažu,da je to
dobro za mišice i slicno.
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2011 at 15:02
Originally posted by fedanov fedanov wrote:

Blago njima,oni bar žive u svitu u kojem misle da za 3
miseca u teretani ti dođe biceps ko u bodybuildera,a toliko
su glupi da kad im spominješ da piješ proteine misle da su
to steroidi,a kad receš bjelancevine onda kažu,da je to
dobro za mišice i slicno.
 
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2011 at 16:01
  ne znam zbog cega odmah pljujete po tim ljudima, normalno je da ce oni koji se ne kuže u neko podrucje imati takve reakcije i biti podložni sterotipima i predrasudama.

onaj koji stvarno želi savjet ce naci pravu osobu za to i sam raditi na sebi pored toga.

na neozbiljna pitanja i komentare nema ni smisla davati ozbiljne odgovore ma koliko ti netko bio dobar prijatelj/rodbina/poznanik.
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2011 at 16:13

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

  ne znam zbog cega odmah pljujete po tim ljudima, normalno je da ce oni koji se ne kuže u neko podrucje imati takve reakcije i biti podložni sterotipima i predrasudama.

onaj koji stvarno želi savjet ce naci pravu osobu za to i sam raditi na sebi pored toga.

na neozbiljna pitanja i komentare nema ni smisla davati ozbiljne odgovore ma koliko ti netko bio dobar prijatelj/rodbina/poznanik.
 imas praf Thorn!

mene samo nasmijavaju predrasude. kada mi i dodje tko.. pokusam, ako ne ide ne forsiram niti pljujem. svatko ima pravo na svoj stav. tu i tamo me zna nazivcirat al ostaje samo na tome..

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2011 at 20:32
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

  ne znam zbog cega odmah pljujete po tim ljudima, normalno je da ce oni koji se ne kuže u neko podrucje imati takve reakcije i biti podložni sterotipima i predrasudama.

onaj koji stvarno želi savjet ce naci pravu osobu za to i sam raditi na sebi pored toga.

na neozbiljna pitanja i komentare nema ni smisla davati ozbiljne odgovore ma koliko ti netko bio dobar prijatelj/rodbina/poznanik.




Evo npr. frend me pili vec jedno 2 godine, stalno nešto ispituje u vezi teretane, vec 2 godine se želi nabildat al nikako da krene. Jednostavno ima hrpu stereotipa vezanih za vježbanje i za bb prehranu. Od toga da ce mu otpast pimpac  od tolke kolicine proteina, da ce mu zatajit bubrezi od 200g proteina dnevno, da ce se previše udebljat od toliko riže (ima 70kg na metardevedeset), da ce strgat kralježnicu u teretani, da ce ga svi cudno gledati u teretani zato što izgleda kao metla itd. itd. itd.

I šta da ja njemu kažem? Ništa, velim mu ako se stvarno hoce sredit kak spada nek pocne ucit sve vezano za BB. Slao sam mu i par linkova na msn i svašta, ali kad sam skužio da želi sve servirano- odustao sam. Ako nešto stvarno želiš, moraš se sam potrudit oko toga. Sam moraš tražiti nacine da dođeš do informacija, kopat po netu, zanimati se za BB, trošit sate i sate da nauciš nešto novo. Jednostavno te to mora zanimati ako želiš stvarno doci do neke forme.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2011 at 20:40
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

  ne znam zbog cega odmah pljujete po tim ljudima, normalno je da ce oni koji se ne kuže u neko podrucje imati takve reakcije i biti podložni sterotipima i predrasudama.

onaj koji stvarno želi savjet ce naci pravu osobu za to i sam raditi na sebi pored toga.

na neozbiljna pitanja i komentare nema ni smisla davati ozbiljne odgovore ma koliko ti netko bio dobar prijatelj/rodbina/poznanik.




Evo npr. frend me pili vec jedno 2 godine, stalno nešto ispituje u vezi teretane, vec 2 godine se želi nabildat al nikako da krene. Jednostavno ima hrpu stereotipa vezanih za vježbanje i za bb prehranu. Od toga da ce mu otpast pimpac  od tolke kolicine proteina, da ce mu zatajit bubrezi od 200g proteina dnevno, da ce se previše udebljat od toliko riže (ima 70kg na metardevedeset), da ce strgat kralježnicu u teretani, da ce ga svi cudno gledati u teretani zato što izgleda kao metla itd. itd. itd.

I šta da ja njemu kažem? Ništa, velim mu ako se stvarno hoce sredit kak spada nek pocne ucit sve vezano za BB. Slao sam mu i par linkova na msn i svašta, ali kad sam skužio da želi sve servirano- odustao sam. Ako nešto stvarno želiš, moraš se sam potrudit oko toga. Sam moraš tražiti nacine da dođeš do informacija, kopat po netu, zanimati se za BB, trošit sate i sate da nauciš nešto novo. Jednostavno te to mora zanimati ako želiš stvarno doci do neke forme.

ja isto jednog takvog..a što je najjace ima potencijala za bit ne zvijer, nego brdo, gromada al jbg...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.