New Posts New Posts RSS Feed - razultati nakon 5 mj
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

razultati nakon 5 mj

 Post Reply Post Reply
Author
deejay View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2012
Location: cerna
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote deejay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: razultati nakon 5 mj
    Posted: 23 Lipanj 2012 at 14:11
ovako da se javim nisam dugo...
proslo je 5 mjeseci od kako sam poceo svoju transformaciju,,,na pocetku sam imao 96 kila i bio sam sav mlitav,,, sada nakon 5 mjeseci imam 90 kg i mogu rec da sam se dobro izgradio svaki mislic istice osim plocica :) ali i one su blizu... smanjio sam ugljikogidrate uglavnom jedem ih samo za dorucak,, svaki dan trcim i u teretani sam 3 puta tjedno i dizem maksiimalnu kilazu sa utezima... uglavnom steko sam dobre navike i nikad nisam gladan,, uz sve to pijem gold whey ili myfusion poslje svakog treninga,, uponekad uzmem neki termogenik uglavnom i uz njega lcarnitin...pozdravljam svu ekipu i pogotovo one koji su mi dali savjete,, jos malo i plocice su tu,, POZZ
Back to Top
jolie View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jolie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2012 at 14:27
Back to Top
siminiuc View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote siminiuc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2012 at 21:54
pozz svima. prije 4 mjeseca sam poceo se baviti teretanom da poradim na misicnu masu jer definiciju imam jako dobru. prvi mjesec dana treniranja sam koristio 100% whey protein. imao sam 74 kg a nagurao na 83,5 kg a nemam nista masne naslaghe samo ciste mase. poceo bih sada koristiti 100% whey isolat+glukoza grozdani u prahu pa me zanima koliko wheya koliko glukoze koliko vode koliko puta dnevno i dali piti u dane kad treniram samo ili mogu ga svaki dan piti i dali sa glukozom samo nako trenjinga i dali mi je dobar izbor molim da mi netko pojasni jer se vrlo malo razumijem u te proizvode. hvala unaprjed
Back to Top
Thor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2011
Location: Solin
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2012 at 23:23
Originally posted by siminiuc siminiuc wrote:

pozz svima. prije 4 mjeseca sam poceo se baviti teretanom da poradim na misicnu masu jer definiciju imam jako dobru. prvi mjesec dana treniranja sam koristio 100% whey protein. imao sam 74 kg a nagurao na 83,5 kg a nemam nista masne naslaghe samo ciste mase. poceo bih sada koristiti 100% whey isolat+glukoza grozdani u prahu pa me zanima koliko wheya koliko glukoze koliko vode koliko puta dnevno i dali piti u dane kad treniram samo ili mogu ga svaki dan piti i dali sa glukozom samo nako trenjinga i dali mi je dobar izbor molim da mi netko pojasni jer se vrlo malo razumijem u te proizvode. hvala unaprjed


...nema di te nema.
Obsessed is a word that lazy people use to describe the dedicated!





Back to Top
GAZDA View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Kolovoz 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 63
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GAZDA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 10:03
Svaka cast na napretku!
Back to Top
Kamena302 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Studeni 2013
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kamena302 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2013 at 10:32
Pomalo me zivcira sto u webshopu nudite proizvode koje nemate na stanju pa ja moram cekat par dana dostavu, trebali bi to rijesit inace ode u drugi shop, ljudi cekaju a vi sutite!
AAA
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.