New Posts New Posts RSS Feed - Rast mišica
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Rast mišica

 Post Reply Post Reply
Author
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Rast mišica
    Posted: 04 Ožujak 2011 at 13:02
  Poštovani

Zanima me koji mišici najbrže napreduju-rastu po vašem iskustvu!?
Ispricavam se moderatorima ako je tema na krivom mjestu
SFC. tyros US SPECIAL FORCES ASSESSOR
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2011 at 13:06
Uh... rekao bih oni koji su najadekvatnije trenirani :) svi mišici su u biti isti iako neki ljudi imaju predispozicije za neke mišice... no na kraju se sve svede na to koliko i na koji nacin što treniraš.. osim listova oni su tvrdoglavi i za njih se kaže ili ih imaš ili nemaš ;)
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
fedanov View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 258
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fedanov Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2011 at 16:55
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Uh... rekao bih oni koji su
najadekvatnije trenirani :) svi mišici su u biti isti iako
neki ljudi imaju predispozicije za neke mišice... no na
kraju se sve svede na to koliko i na koji nacin što
treniraš.. osim listova oni su tvrdoglavi i za njih se kaže
ili ih imaš ili nemaš ;)


Mene baš jebu prsa,da se ovako izrazim...

Uglavnom,dosta toga ovisi i o genetici,ali cini mi se
ramena i ruke nekako najbrže da rastu...
Back to Top
Anita25 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 168
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anita25 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2011 at 18:23
  A joj Iluvatar sad si me šokirao s listovima ja imam listove u obliku nekog nepravilnog cetverokuta koda mi je netko srezao dolje malo noge. Užasno ko muško imam moge nakon samo 3mjeseca vježbanja jel imaš kakvu preporuku kako to ljepše istrenirati da bude ženstveno...
hm
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2011 at 19:04
Originally posted by Anita25 Anita25 wrote:

 
A joj Iluvatar sad si me šokirao s listovima ja imam listove u obliku nekog nepravilnog cetverokuta koda mi je netko srezao dolje malo noge. Užasno ko muško imam moge nakon samo 3mjeseca vježbanja jel imaš kakvu preporuku kako to ljepše istrenirati da bude ženstveno...


nažalost bojim se da nema pomocim možda jedino da ne hodaš pa atrofiraju

daj sliku da vidimo o cemu se tocno radi
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Anita25 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 168
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anita25 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2011 at 19:06
  Može ali evo sad se spremam za vježbanje tamo poslije devet kad dođem doma uhvatim jednu slikicu...
hm
Back to Top
Anita25 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 168
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anita25 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2011 at 22:15
Slika
Nisam ga baš uspjela uhvatiti ali mislim da znaš o cemu pricam... U prirodi izgleda još šire i definiranije malo ga svjetlost ublaži. To ti u potpeticama izgleda grozno. Ja bi da bude uži i duži onako elegantan.
hm
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2011 at 22:38
Originally posted by Anita25 Anita25 wrote:

<span style="font-weight: bold;">Slika</span><span style="font-weight: bold;"></span> Nisam ga baš uspjela uhvatiti ali mislim da znaš o cemu pricam... U prirodi izgleda još šire i definiranije malo ga svjetlost ublaži. To ti u potpeticama izgleda grozno. Ja bi da bude uži i duži onako elegantan.


pa.. da, kužim da ti smeta, tako i meni smeta što se moji nikako ne vide, ali bojim se da ni ti ni ja necemo neznam što promjeniti.. na žalost, ti pogotovo
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Anita25 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 168
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anita25 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2011 at 22:48
Lakše je kad ga nemaš, nemaš o cemu brinuti... Ja sam tako građena trenutno skidam salo za par mjseci kad skinem veci dio sala takve ce mi i ruke biti vec mi je sad pun kufer, kad obucem usku majicu ko rambo izgledam... Morat cu na pilates iako mi se ne sviđa mislm da se manje vide mišici koji su na taj nacin građeni ili se varam?
hm
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2011 at 22:55
Originally posted by Anita25 Anita25 wrote:

Lakše je kad ga nemaš, nemaš o cemu brinuti... Ja sam tako građena trenutno skidam salo za par mjseci kad skinem veci dio sala takve ce mi i ruke biti vec mi je sad pun kufer, kad obucem usku majicu ko rambo izgledam... Morat cu na pilates iako mi se ne sviđa mislm da se manje vide mišici koji su na taj nacin građeni ili se varam?


varaš se kad sma bio na pilates kongresu, sve voditeljice pilatesa su imale redom dobro razvijene listove, a i ostatak muskulature
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Anita25 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 168
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anita25 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2011 at 22:57
  Neznam išla sam na pilates instruktorica je bila neka žgoljava, pa zato to mislim.
Jedino što možemo je nauciti živjeti s tim...
hm
Back to Top
Asia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2011 at 11:21
Originally posted by Anita25 Anita25 wrote:

 
Neznam išla sam na pilates instruktorica je bila neka žgoljava, pa zato to mislim. Jedino što možemo je nauciti živjeti s tim...

Tako je i meni samo što ja imam takve kvadricepse,kad obucem uske hlace sa strane mi sve strši van tako da mi gornji dio nogu izgleda strašno široki,da ne kažem debeli
I uvijek ih imam,ne smanjujuju se,bilo da zapostavim vježbe za donji dio,ili pojacam cardio,ili smanjim cardio,ili se debljam ili mršavim...uvijek se vide,tako da sam se pomirila s time....šta ceš
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2011 at 14:04
Originally posted by Asia Asia wrote:

[QUOTE=Anita25]  

Tako je i meni samo što ja imam takve kvadricepse,kad obucem uske hlace sa strane mi sve strši van tako da mi gornji dio nogu izgleda strašno široki,da ne kažem debeli
I uvijek ih imam,ne smanjujuju se,bilo da zapostavim vježbe za donji dio,ili pojacam cardio,ili smanjim cardio,ili se debljam ili mršavim...uvijek se vide,tako da sam se pomirila s time....šta ceš


Hahaha ista situacija...A gle, bolje i to nego mlitave noge!

Sto se tice pilatesa, neka opsta zamisao istog jeste da ucrvsti muskulaturu i razvije misice ali da ih vise izduzi i izvaja ih vretenasto, e sad koliko je to moguce verovatno zavisi od milion faktora, a najveci je verovatno taj da li nasi misici uopste imaju predispoziciju za takav oblik i da li se mogu oblikovati na odredjen nacin. U svakom slucaju nista ne gubis ako probas :)
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2011 at 14:21
Meni prsa, podlaktice narstu odmah, ali npr biceps, triceps, nikako :(
SFC. tyros US SPECIAL FORCES ASSESSOR
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.