New Posts New Posts RSS Feed - Rahx - da probijem led
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Rahx - da probijem led

 Post Reply Post Reply Page  <12345 16>
Author
Rahxephon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rahxephon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 21:28
Ahh, razumijem :)

Gledat cu da podebljam svaki obrok da dodjem na ccaš500.

Hvala na objasnjenju


Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 21:49
Originally posted by Rahxephon Rahxephon wrote:

Ahh, razumijem :)

Gledat cu da podebljam svaki obrok da dodjem na ccaš500.

Hvala na objasnjenju




Nema problema.. zato i jesmo tu..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 08:04
Originally posted by Rahxephon Rahxephon wrote:

 
Balazni mi je š400 kalorija


Tako je i meni, š430, ali kad ukljucim trening tada je to š720 i onda to podijelim na 5 obroka u danu
LiveStrong
Back to Top
Rahxephon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rahxephon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 08:42
Kako izracunate koliko kalorija potroši recimo, sat vremena u teretani?
Ja radim oko 30 sec pauze između serija (nekad i minutu, ovisi koliko je teška), ali se nikad ne uznojim (težinu uvijek namjestim da mogu odraditi 8-š0 ponavljanja, ali ne i više). Nemam osjecaj kao da sam baš potrošila nešto (iako poslije treninga cijeli dan budem mrtva)

Za aktivnosti tipa biciklo, stepper i to je lagano. Sve moje spravice imaju calorie count


Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 09:01
Trajanje treninga u satima x tezina x 5,5

Znaci ako je trening 30min, ti teska 50kg, onda:

0,5 x 50 x 5,5 = š37,5 kcal
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Rahxephon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rahxephon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 09:48
 ! Hvala PUNO :D

još jedan LI odrađen, dorucak konzumiran.. :)
Najmrži mi je taj LI ujutro ali moram priznati da me i ovaj forum i sva pomoc/podrška koju dobivam jako motivira
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 09:51
Originally posted by Rahxephon Rahxephon wrote:

 ! Hvala PUNO :D

još jedan LI odrađen, dorucak konzumiran.. :)
Najmrži mi je taj LI ujutro ali moram priznati da me i ovaj forum i sva pomoc/podrška koju dobivam jako motivira


Nema na cemu.. ;)

Pa ne moras radit taj LI kardio ujutro.. ja ga nikad nisam ni radio, a s sredjenom prehranom mrsavio..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 10:21
  Jutrooo

Rahx malo mi je cudno to kaj veliš da s euopce ne oznojiš a imaš tako kratke rest periode, jer 30 sekundi je prilicno kratak odmor i ak radiš 8-š0 ponavljanja i veliš da je težina takva da maximalno možeš podici to š0 puta a ne više od toga to je također relativno teško.
Tako da tu težinu uz 30sec odmore.nekak mi nije jasno da nema znoja i uspuha?
Da možda jako sporo ne duižeš i spuštaš te utege i nekaj, neznam.........
Možda se jednostavno ne znojiš prirodno, al po meni bi se na tih 30 sec odmora trebala oznojit ako je težina ta koju veliš
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 12:03
  nije mi uopce cudno šta se ne znojiš
imam ja priju koja trci na traci pola sata, na 7-8 km, i ništa, al ono..nit pazuh
avnisam se ni ja od utega nešto znojila
otkad sam na ovom insanitiju, proljevam litre..
tak da dont vori
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
Rahxephon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rahxephon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 17:37
  Popijem š500karnitin, odem u teretanu, kad ono zatvoreno.


Hajd' ionako se ne osjecam kao da mi je taj karnitin išta uradio. Osjecam se isto kao i prije njega.
Ništa, odradit cu danas još jedan HIIT grrrrrr

Zasad mi je jedino multipower dostupan tako da si ne mogu nabaviti fat burner kojeg želim. Ne znam, šta mislite o CLA?

što se znojenja tice, nije da nisam sklona znojenju i uspušem se ja, ali ne mogu reci da se oznojim ni blizu kao kad radim kardio.
Bude možda koja kaplja na celu i to je to


Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 17:38
  Nemoj bacat novce. Ne postoji preparat koji pomaze kod mrsavljenja (barem legalan). Radije te novce ulozi u proteine i sredi prehranu..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Rahxephon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rahxephon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 17:46
[/QUOTE] Pa ne moras radit taj LI kardio ujutro.. ja ga nikad nisam ni radio, a s sredjenom prehranom mrsavio..
[/QUOTE]

Ja sam prehranu sredila vec prije par mjeseci, a i teretanu posjecujem nekoliko mjeseci (sa divljim programom, ali eto). Nikakvih rezultata nemam.
Ili nešto jako pogrešno radim ili ...ne znam *sigh*
Zato sam se i radovala ovoj temi, u nadi da ce mi netko znati reci gdje griješim
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 17:56
  Sada sam pogledao tvoj trening. Ti moras radit full body treninge sa utezima u trajanju 45-60min, te jos nakon toga 30min biciklu..  onaj tvoj split program nije dobar..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Rahxephon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rahxephon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 17:58
Uvijek radim 60 min utezi + 30 biciklo nakon toga.
Sad sam se prebacila na full body i nastavit cu tako :)

Na prošloj stranici sam zalijepila onaj po kojem momentalno radim, ali feel free da mi napravite ispravke :)
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 18:03
  Sada vidjeh.. ne moras ti radit po 2 vjezbe za š misic, dovoljna je jedna vjezba u jednom treningu, samo da je kvalitetno odradjena..

Uvijek prvo radis noge jer su najveca misicna skupina, pa ledja, pa prsa pa ramena..

Evo recimo primjer treninga:

Cucanj
Veslanje u pretklonu

Ravni bench press
Vojnicki potisak ispred glave

Biceps pregib sipkom
Triceps ceoni potisak sipkom

Jos sam ja znao radit vjezbu cuban rotation jer je vazna za ramena..

Odradis jedan trening 5x5, sljedeci 3x8, i onaj u petak 4x6..
 

Edited by davor23
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 18:16
davore molim te možeš li mi objasniti koja je razlika između treninga sa više serija sa manjim brojem ponavljanja i treninga sa manje serija sa vecim brojem ponavljanja?

ovdje vi zagovarate više serija sa manjim ponavljanjima, a ovaj u teretani gdje ja idem kaže da radim manje serija sa vecim brojem ponavljanja.

hvala!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 16>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.