New Posts New Posts RSS Feed - pwm
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pwm

 Post Reply Post Reply
Author
marina16 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marina16 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pwm
    Posted: 25 Ožujak 2008 at 11:40
sto je preporucljivo kao pwm ujutro kao zajutrak ili dorucak?(osim jaja i mlijeka)namirnice me konkretno zanimaju,a ne postotci UH,proteina i masti.
od sutra idem na dijetu I VI©E VJE®BAM!
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2008 at 19:56
Originally posted by marinaš6 marinaš6 wrote:

sto je preporucljivo kao pwm ujutro kao zajutrak ili dorucak?(osim jaja i mlijeka)namirnice me konkretno zanimaju,a ne postotci UH,proteina i masti.

Imas trening ujutro pa trebas post workout meal? Malo pojasni. Govorim zato jer pwm na koji svi misle sadrzi iskljucivo jednostavne ugljikohidrate (dekstroza, mozda maltoza ako netko mijesa) ali ujutro ti je glukoza zadnja stvar koju trebas ako bas nemas tezinski trening. Glukoza iza crobnog takodjer nikako jer zaustavljas proces razgradnje masti.
Vjerojatno je trebalo ici ovako pitanje: sto se ujutro moze jesti od bjelancevina a da nisu jaja i mlijeko?
Odg: bilo koji izvor bjelancevina! Meso, whey, svjezi sir itd...
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
marina16 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marina16 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2008 at 20:33
ma vidjela sam da se obroku poslije treninga (koji su najcesce poslijepodne)dodaje velika vaznost,pa me zanimalo jel se moze iako je trening ujutro "normalno doruckovati" ili bi se trebao razlikovati (zbog treninga). nadam se da sam nesto jasnije napisala
od sutra idem na dijetu I VI©E VJE®BAM!
Back to Top
Mr.O View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 99
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2008 at 20:40
 Ne treba ti se dorucak nista razlikovat ako treniras ujutro, jedino ak ti je trening rano pa moras nekaj bacit u zube sat vremena prije treninga.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.