New Posts New Posts RSS Feed - PWM - kako izgleda vaš i kada ga pijete?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

PWM - kako izgleda vaš i kada ga pijete?

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
*Ve* View Drop Down
VIP clan
VIP clan
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 116
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Ve* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2011 at 09:06

 ovisno o fazi, treningu, ostatku prehrane i feelingu.. ali najcešce:

na "masi" - prewm, pa dwm - 50g whey + 60g vitargo

na defki - prewm, pa pwm 50g whey + 30g vitargo... kasnije samo whey

XXL-Zagreb
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2011 at 13:04
vitargo je onaj kao waxy starch, jako vioske molekularne gustoce?
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
hrc007 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Srpanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hrc007 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2011 at 14:28
 Ovdje pricamo o PWM i zato sam rekao da bolje ne žumanjac, inace ga NE TREBA izbacivati. Najbitnije od svega je da se što prije jede nakon treninga
I hated every minute of training, but I said, ''Don’t quit. Suffer''
Muhamed Ali
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2011 at 15:00
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

vitargo je onaj kao waxy starch, jako vioske molekularne gustoce?


Mislite na ovaj vitargo?


Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
*Ve* View Drop Down
VIP clan
VIP clan
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 116
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Ve* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 01:35

 Zoki, mislim na ovaj:

http://www.vitargo.com/0šUK/Index_Products.html

@illy - ne znam što je waxy starch  ali, vitargo ima vecu MOLEKULU, zbog cega brže dospijeva u krv (70-80& brže nego dextroza ili maltodextrin).. to je podatak koji piše na kutijici, i koji možeš vjerojatno detljanije procitati na njihovoj stranici..

meni puno bolje djeluje nego glukoza.. neki ga ne preferiraju baš jer je skup u usporedbi s glukozom, i ne sviđa im se okus..

XXL-Zagreb
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 09:03
Originally posted by *Ve* *Ve* wrote:

 Zoki, mislim na ovaj:


http://www.vitargo.com/0šUK/Index_Products.html


@illy - ne znam što je waxy starch  ali, vitargo ima vecu MOLEKULU, zbog cega brže dospijeva u krv (70-80& brže nego dextroza ili maltodextrin).. to je podatak koji piše na kutijici, i koji možeš vjerojatno detljanije procitati na njihovoj stranici..


meni puno bolje djeluje nego glukoza.. neki ga ne preferiraju baš jer je skup u usporedbi s glukozom, i ne sviđa im se okus..



hmmmm... a reci, kako je tebi osobno.. tj gdje osjetiš razliku?
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 12:45
  zasto ljudi uzimaju PreWM i DWM ako su sat - sat i pol vremena prije treninga imali normalan obrok s kompleksnim UH i P (P samo da nisu jaja ili jos gore whey)?

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 14:08
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

  zasto ljudi uzimaju PreWM i DWM ako su sat - sat i pol vremena prije treninga imali normalan obrok s kompleksnim UH i P (P samo da nisu jaja ili jos gore whey)?


ja bih rekao da tada gotovo i nema smisla imati to dvoje, vec lagano pijuckati PWM.
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 16:16

 my point exactly!

al, ne gledajuci ve koja je natjecatelj, vidim jako puno nabrijanih (pogotovo mladih) rekreativaca koji bi dali zivot u obranu PreWM u obliku shakea.

Back to Top
*Ve* View Drop Down
VIP clan
VIP clan
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 116
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Ve* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2011 at 14:26

 illy - upsic, nisam ti odgovorila

hm..ja vec jako dugo nisam pila glukozu, ali sjecam se kad sam prešla na vitargo da sam osjecala da puno prije "izađem iz kome" nakon treninga  i da me nekako duže drži taj vitargo, tj. preživim do sljedeceg obroka  (naravno ovdje pricam o fazi kad vec umirem na defki, pa se tada najbolje osjeti)

ali, isto tako ima ljudi koji tvrde da ne osjete razliku..pa eto

 

@gajba&thorn - hehe pa ovisi valjda o ostatku prehrane, i cjelokupnog plana

ali kužim kaj hocete reci

 

XXL-Zagreb
Back to Top
mm View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Kolovoz 2010
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2011 at 23:28
kupila sam whey, na pakiranju pise š tablespoon - 30g kao š mjerica
jel to znaci jedna jusna zlica?
zbunjena sam, jer mi to djeluje jako malo :o
Back to Top
Tamron View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tamron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2011 at 12:04
Je li PWM isti za crobni i ancrobni trening?
Back to Top
- Darac - View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 376
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote - Darac - Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2011 at 13:10
Originally posted by mm mm wrote:

kupila sam whey, na pakiranju pise š tablespoon - 30g kao š mjerica
jel to znaci jedna jusna zlica?
zbunjena sam, jer mi to djeluje jako malo :o


Nije jusna, tablespoon znaci velika zlica.
Znaci najvecu zlicu koju imas uzmi i zagrabi
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2011 at 21:55
Originally posted by Tamron Tamron wrote:

Je li PWM isti za crobni i ancrobni
trening?

Nakon crobnog ti je bolje uzeti krumpir, rižu ili sl., a
nakon ancrobnog dekstrozu
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2011 at 22:11
 

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:


a u drugoj (gdje se radio trening snage u teretani) 6% carb i 6 grama esencialnih aminokiselina

Prvi omjer je super za sve endurance aktivnosti, a jacu verziju ovog drugog koristim kod weight traininga, no poanta je da treba probati DWM, dosta ljudi odgovara
 

zanimljivo, meni rekla zena u system importu kad sam se raspitivao za EAK, da nije dobro uzimati samo EAK jer... hm... moguce da se ne mogu sintetizirati... da im treba cijela paleta... tak nes...

Originally posted by Train Hard Train Hard wrote:

  Polako, polako.... ja sam samo iznio svoje misljenje. ima razlicitih studija za i protiv. dex-a, fruktoze ili glukoznih polimera.
Nitko nije govorio koliko sta kosta, niti da je inzulin bespotreban.
Neki su se ovdje nasli uvređeni, kao da imaju tvornicu glukoze i u opasnosti im je prodaja zbog moje izjave.   
 

ne vidim zasto se inzulin ne bi dizao? dizanjem inzulina spustas kortizol. osim ako imas koji drugi brzi nacin spustanja kortizola...

btw, od 4-5x tjedno nizanja inzulina u PWM ne vidim niceg loseg, prosjecan covjek inzulin dize 4-5x dnevno. pro BB dizu inzulin 20x dnevno. pa nije da svaki prosjecan covjek ima problema sa dijabetesom. uostalom, niti ne mozes zivjeti pod staklenim zvonom. kaj ti vrijedi silna briga oko nedizanja inzulina kada s druge strane hrana koju jedes je š00x stetnija od malo inzulina.

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2011 at 22:25
  kad si vec sponuo BCAA, kladio bi se da sam na jednom clanku nedavno u T-nationu kad je bilo govora o vege prehrani i proteinima biljnog porijekla isto receno da tijelo tek kad dobije puni lanac BCAA moze sintezirati tjelesne bjelnacevine.....zato se i kombiniraju vise vrsta biljnih namirnica da dobijes potpuni lanac......no jos uvijek imas manju BV........
Tak da i meni nije jasno to bas.........
mozda se koriste te koje su unutra za nekaj odadno ili podrzavaju nesto ........bas bum istrazil sa dmalo kad nadjem cajta
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.