New Posts New Posts RSS Feed - PWM - kako izgleda vaš i kada ga pijete?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

PWM - kako izgleda vaš i kada ga pijete?

 Post Reply Post Reply Page  123 4>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: PWM - kako izgleda vaš i kada ga pijete?
    Posted: 05 Prosinac 2010 at 14:04
Kako izgleda vaš obrok poslije treninga / shake / PWM i kada ga pijete?

Svi imaju razne kombinacije PWM-a, pa možemo u ovoj temi vidjeti tko, što i kako uzima..

Obicno pijuckam whey protein s glukozom (30g wheya i 70g glukoze) i to još dok se istežem u gymu. cim završim sa zadnjom vježbom, odem si napraviti shake, pa dok se istežem lagano guštam u njemu..



Vi?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2010 at 15:38
Obicno je to neki junk+ whey, ili ako si baš radim shake onda ubacim 50g wheya i 70-80g glukoze, pijem ga kao DWM/PWM
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2010 at 18:13
najcesce pojedem 5-6 bjelanjaka i 2-3 keksa
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2010 at 19:13
obrok carbs plus proteins, tijekom treninga pijem DWM
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2010 at 19:44
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

obrok carbs plus proteins, tijekom treninga pijem DWM


Illy, znaci poslije treninga iskljucivo kruti obrok.. kako ti izgleda DWM?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2010 at 22:55
  na jednom drugom forumu su oko ove teme uspjeli ispisati 400 postova. ne kuzim kako... od svih stvari u teretani, ova je najjednostavnija.
ako pijes shake, onda whey+dex u omjeru š:2.
ako ne koristis whey, onda jaja (kao najbrzi protein iz hrane (ako financije dopustaju, onda 6-7 bjelanjaka, ako ne, onda 3 cijela jaja) i 60-70g dexa s vodom...

nikakav junk, jer junk je UH+M, a M ima nizak GI i usporava UH, a brzi UH je bitan kako bi se digao inzulin i spustio kortizol zbog kojeg misici kataboliraju.

po potrebi u vodu stavite glutamin i(li) kreatin, ako i to koristite. i to je cijela mudrost. kako su oni dosli do 400 postova, neznam
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2010 at 23:46
Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

obrok carbs plus proteins, tijekom treninga pijem DWM
Illy, znaci poslije treninga iskljucivo kruti obrok.. kako ti izgleda DWM?


25 grama whey-a + 60 grama carbsa + 5 grama creatina + trenutacno neke bcaa ( 5 grama) koje su mi ostale od prije 2 god jedno
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2010 at 23:46
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

 
na jednom drugom forumu su oko ove teme uspjeli ispisati 400 postova. ne kuzim kako... od svih stvari u teretani, ova je najjednostavnija. ako pijes shake, onda whey+dex u omjeru š:2.ako ne koristis whey, onda jaja (kao najbrzi protein iz hrane (ako financije dopustaju, onda 6-7 bjelanjaka, ako ne, onda 3 cijela jaja) i 60-70g dexa s vodom... nikakav junk, jer junk je UH+M, a M ima nizak GI i usporava UH, a brzi UH je bitan kako bi se digao inzulin i spustio kortizol zbog kojeg misici kataboliraju. po potrebi u vodu stavite glutamin i(li) kreatin, ako i to koristite. i to je cijela mudrost. kako su oni dosli do 400 postova, neznam


pricaš bezveze    bez uvrede
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2010 at 23:49
  zasto? od svih obroka, ovaj bi trebao biti najjednostavniji..
ozbiljno, kaj sam krivo rekao i kaj bi ti rekao o PWM?
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2010 at 11:03
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

 
zasto? od svih obroka, ovaj bi trebao biti najjednostavniji.. ozbiljno, kaj sam krivo rekao i kaj bi ti rekao o PWM?


pa zato što nije najbolje piti whey i dex 2:š poslje treninga iako sam i ja vjerovao dugo u to

DWM je bolji
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2010 at 11:12
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

 
zasto? od svih obroka, ovaj bi trebao biti najjednostavniji.. ozbiljno, kaj sam krivo rekao i kaj bi ti rekao o PWM?


pa zato što nije najbolje piti whey i dex 2:š poslje treninga iako sam i ja vjerovao dugo u to

DWM je bolji


zašto?
nije da pijem, ali me zanima
LiveStrong
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2010 at 11:38
Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

 
zasto? od svih obroka, ovaj bi trebao biti najjednostavniji.. ozbiljno, kaj sam krivo rekao i kaj bi ti rekao o PWM?


pa zato što nije najbolje piti whey i dex 2:š poslje treninga iako sam i ja vjerovao dugo u to

DWM je bolji


zašto?
nije da pijem, ali me zanima




Studija š.

Studija 2.
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2010 at 12:01

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

 
zasto? od svih obroka, ovaj bi trebao biti najjednostavniji.. ozbiljno, kaj sam krivo rekao i kaj bi ti rekao o PWM?


pa zato što nije najbolje piti whey i dex 2:š poslje treninga iako sam i ja vjerovao dugo u to

DWM je bolji
 

mislim da si krivo kvotao gajbu, napisao je omjer whey-dex š:2, ne 2:š

a sad ne znam što si htio rec onim studijama? onak na brzinu nisam vidio ništa konkretno o omjerima uh/p.

a ak si ciljao na dwm, e sad jbg, meni ta solucija nikako ne paše. rigoleto bi mi bila š jedina opcija, pogotovo ako sam imao obilan obrok prije treninga pa još kava na to sve. no thnx

Back to Top
silva07 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote silva07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2010 at 12:06
  Moj Pwm izgleda ovako

35-40 grama wheya+25-30 grama dexteroze sa nekih 3,5-4 dcl vode odmah cim završim sa treningom...
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2010 at 12:57
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

  zasto? od svih obroka, ovaj bi trebao biti najjednostavniji.. ozbiljno, kaj sam krivo rekao i kaj bi ti rekao o PWM?
pa zato što nije najbolje piti whey i dex 2:š poslje treninga iako sam i ja vjerovao dugo u to DWM je bolji
 


mislim da si krivo kvotao gajbu, napisao je omjer whey-dex š:2, ne 2:š


a sad ne znam što si htio rec onim studijama? onak na brzinu nisam vidio ništa konkretno o omjerima uh/p.


a ak si ciljao na dwm, e sad jbg, meni ta solucija nikako ne paše. rigoleto bi mi bila š jedina opcija, pogotovo ako sam imao obilan obrok prije treninga pa još kava na to sve. no thnx



tipfeler, za omjere.. na to sam mislio..

gle, meni DWM super paše, ali valjda ovisi od osobe do osobe, p.s nemoj tako obilno jesti odmah prije treninga

p.s omjer u studiji sa endurance aktivnosti je bio 4:š car/prot

a u drugoj (gdje se radio trening snage u teretani) 6% carb i 6 grama esencialnih aminokiselina

Prvi omjer je super za sve endurance aktivnosti, a jacu verziju ovog drugog koristim kod weight traininga, no poanta je da treba probati DWM, dosta ljudi odgovara

Edited by Iluvatar
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2010 at 13:10

 Eh sad illy, da ne pojedem pošten obrok prije treninga  ne znam kako bih izdržao trening od 2 sata.

Taj dwm mi ima smisla za bb ciljeve, pogotovo na nekakvoj defki kad želiš što više ocuvati miške. Kad si na masi, ionako si gotovo uvijek pun i imaš nešto više uh*p obroka, pa cak i uh*p*m i izdržiš trening bez beda koji ajmo rec ne prelazi sat vremena. I pogotovo ako imaš uber brutalne treninge.

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 4>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.