New Posts New Posts RSS Feed - PUSENJE,sta se desava kad prestanes pusit
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

PUSENJE,sta se desava kad prestanes pusit

 Post Reply Post Reply Page  <1 345
Author
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2007 at 20:55

Originally posted by Tarantulla Tarantulla wrote:

 ccc emilio emilio, znas ti onu pjesmu: "putujem svijetom, al bosne  nema, ni boljih ljudi, ni ljepsih zena...", vjerujem da znas...
  

Upoznao sam dosta osoba iz svijeta muzike koji dolaze iz bosne i hrvatske,,,,,,,,prijatelj mi je menadzer,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Znam tog skrtoga covjeka kao,, i tu lijepu pjesmu,,,,ostavi telefon u njegovoj blizini i dozivjeces sok na slijedecem racunu.....

 

Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2007 at 11:18
Originally posted by 2605 2605 wrote:

Bravo, vidis da si skuzio!

Pusis, zbog zoga imas los zadah



Nemaju svi pusaci los zadah.. imaju samo oni koji se za to ne brinu.

Znam jako puno zgodnih cura koje puse i nemaju uopce los zadah
 

Edited by Mr G.
Back to Top
Body_And_Mind View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Body_And_Mind Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Srpanj 2007 at 22:21
 Ja ne svrstavam ljude u to puse li il ne puse,sasvim mi je svejedno,ako ti je do nekog stalo onda neces gledati to..niti mu soliti pamet ta nisam ja balavica da bi radi jednog muskarca prestajala pusit i gubit svoje ja,svi moji muskarci bili su nepusaci,nijednom nije smetalo iako su se sportom bavili,samo jednom koji me gusio sa svojim prodikama..i to nije dobro zavrsilo i osobno takav tip ljudi mi ne lezi jer nakon pusenja smetat ce mu nesto dr,pa nesto trece pa na kraju postajes necija marioneta..a ja sam suvise svoja da bi ikad na takvo sto spala..Moje drustvo sve nepusaci al me vole ovakvu kakva sam s cigareticom u ruci..jer me znaju malo bolje od jednog udaha dima... 
Back to Top
invisible fairy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote invisible fairy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2007 at 17:16
e ja sam prikinila nakon 2 god pusenja .I nekad mi dodje da zapalim ali to je kratkotrajnoPuno se boje osjecam i cesto mi dim smeta sad. 
®ivot nece prestati ovdje,bez obzira sto covjecanstvo ucinilo. JEDINO cE SE cOVJEcANSTVO VRATITI NA NI©TAVILO iz kojeg je i doslo.Ako se ne promijenimo...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 345
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.