New Posts New Posts RSS Feed - PUSENJE,sta se desava kad prestanes pusit
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

PUSENJE,sta se desava kad prestanes pusit

 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
Author
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2007 at 21:12

Mene zivcira jedna stvar, a to je sljedeca... Masa ljudi njurga na pusenje i pusace, ok smeta im itd. S druge strane, alkohol im je ok, to se poprilicno tolerira, iako pijanac direktno moze nekoga unesreciti pa i ubiti, a pusac, cisto sumnjam.

Fuj, mrzim pusace i blabla, ali budem si popio 4-5 pivi jer sam uvijek dovoljno trijezan da mogu voziti. Dobro malo bude i zena dobila samar-dva jer, ha Boze moj, malo postanem agresivan od alkohola, ali to je ok, jelda. Bitno da se ne pusi, jer to ubija.

Zivcira me to licemjerje koje je prisutno kod nekih, pogotovo ovdje na brdovitom Balkanu koji silom zeli biti EU. Uvijek se nadje jedna stvar koju se stavi na stup srama, a ostalo pod tepih iako je realno opasnije za okolinu.

Back to Top
ica-beograd View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ica-beograd Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Lipanj 2007 at 21:48
 Pa,desava se to da ne zagadjujes vise okolinu i ne ides na zivce nepusacima...takodje sto je i najvaznije smanjuje se rizik od hronicnih bolesti pluca,bar za 50% se smanjuje rizik od karcinoma pluca,a i jednjaka ako se kombinije sa alkoholom. Zdrav zivot se podrazumeva. Podrska onima koji zele da prekinu sa tom losom navikom
Koja je razlika izmedju skole i zivota? U skoli dobijete lekciju,a zatim vam daju test. U zivotu dobijete test koji vas nauci lekciji.
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Lipanj 2007 at 21:50

Originally posted by ica-beograd ica-beograd wrote:

 Pa,desava se to da ne zagadjujes vise okolinu i ne ides na zivce nepusacima...takodje sto je i najvaznije smanjuje se rizik od hronicnih bolesti pluca,bar za 50% se smanjuje rizik od karcinoma pluca,a i jednjaka ako se kombinije sa alkoholom. Zdrav zivot se podrazumeva. Podrska onima koji zele da prekinu sa tom losom navikom
 

  MOZDA SAD USLIJEDI NAPAD POBORNIKA PUSENJA NAKON OVOGA POSTA.............

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Lipanj 2007 at 22:53
Originally posted by ica-beograd ica-beograd wrote:

 Pa,desava se to da ne zagadjujes vise okolinu i ne ides na zivce nepusacima...takodje sto je i najvaznije smanjuje se rizik od hronicnih bolesti pluca,bar za 50% se smanjuje rizik od karcinoma pluca,a i jednjaka ako se kombinije sa alkoholom. Zdrav zivot se podrazumeva. Podrska onima koji zele da prekinu sa tom losom navikom



Slazem se

Pa neka i mene napadaju
Mozda Bog zeli da upoznas mnogo pogresnih osoba prije nego sto upoznas pravu i na tome ces mu, kad se to bude dogodilo, biti zahvalan.
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2007 at 14:43
Originally posted by emilio emilio wrote:

Originally posted by ica-beograd ica-beograd wrote:

 Pa,desava se to da ne zagadjujes vise okolinu i ne ides na zivce nepusacima...takodje sto je i najvaznije smanjuje se rizik od hronicnih bolesti pluca,bar za 50% se smanjuje rizik od karcinoma pluca,a i jednjaka ako se kombinije sa alkoholom. Zdrav zivot se podrazumeva. Podrska onima koji zele da prekinu sa tom losom navikom
 

  MOZDA SAD USLIJEDI NAPAD POBORNIKA PUSENJA NAKON OVOGA POSTA.............

Ma kaj god. Kakav napad. Pa s tim se svi slazu, nije to nista novo.

Back to Top
2605 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Lipanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote 2605 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2007 at 08:56

 citam i nevjerujem.  Pusio sam š8 godina, tako da mogu nesto reci o gustu kod pusenja. Gust je odprilike ko kad se cekicem opalis po prstu. Dok sam pusio i ja sam razmisljao otprilike kao i ovi pusaci tu na forumu, ali to je kukavicko razmisljanje. Pusenje je stetno i to je jedina istinita cinjenica. Ja nisam upoznao ni jednog pusaca koji nije pokusao prestati pusiti, odnosno nije bar razmisljao da prestane. Onaj ko kaze da je to gust, laze sam sebi ili nek malo bolje razmisli o svom poimanju gusta. To sam i  ja napravio i shvatio da mi i nije neki gust smrditi ljudima oko sebe i sebi, nemati zraka nakon minimalnog napora, itd.

Ko zeli pusiti nek pusi, samo me nemojte uvjeravati kako je to gust.

Back to Top
exploziv View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 114
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote exploziv Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2007 at 12:58
Originally posted by 2605 2605 wrote:

 citam i nevjerujem.  Pusio sam š8 godina, tako da mogu nesto reci o gustu kod pusenja. Gust je odprilike ko kad se cekicem opalis po prstu. Dok sam pusio i ja sam razmisljao otprilike kao i ovi pusaci tu na forumu, ali to je kukavicko razmisljanje. Pusenje je stetno i to je jedina istinita cinjenica. Ja nisam upoznao ni jednog pusaca koji nije pokusao prestati pusiti, odnosno nije bar razmisljao da prestane. Onaj ko kaze da je to gust, laze sam sebi ili nek malo bolje razmisli o svom poimanju gusta. To sam i  ja napravio i shvatio da mi i nije neki gust smrditi ljudima oko sebe i sebi, nemati zraka nakon minimalnog napora, itd.

Ko zeli pusiti nek pusi, samo me nemojte uvjeravati kako je to gust.




pa eto ti onda

ja pusim iz gusta posljednjih 6 godina...i nisam dosad pokusavao prestati jer mi je gust!
mozda bi i prestao da su na trzistu iskljucivo walter i ronhill, a da ne govorim o bosanskim verzijama od kojih umirem kad povucem dim...

da budem konkretan pusim bijeli davidoff i ponekad cigarilose s okusom vanilije i ne bi vjerovali....gust je!

ovo pisem u trenutku dok uzimam zraka kod ucenja, frka mi je s faxom totalno i visi mi godina dana rada ili nastavka studija i zato svako malo odem van kad mi se glava napuni i zapalim si cigaretu....tih 5 minuta razmisljam o moru, frendicama, curi i moram reci da mi je gust tih 5min...nakon toga dolazi do povratka na ucenje tj. povratka u stvarnost!

imam frendove koji su po meni normalni mladi ljudi i njih NE zivcira moje pusenje...ali me zato zivcira lik koji mi u pol 7 ujutro dok ja idem na ucenje u NSB trubi ko kreten zato kaj sam ja malo usporio š0 metara ne bi li okom pronasao parking i otisao do birca na kavicu i jutarnju pljugu koja mi je u tom trenutku nakon sto mi debil digao zivac bila....ne bi vjerovali GUšT!

dok ovo pisem zivcan sam ali ne zbog toga sto sam pusac, razlog moje zivcanoce sam naveo gore...

p.s. š.moj deda je umro sa 78 godina od zacepljenja vena, zacudo je toliko prozivio jer je cijeli zivot jeo turbo masnu hranu (za promjer mogli ste staviti zlicu u juhu okomito i ona bi stajala uspravno!), a i pusio je od malena pa i cijeli drugi svjetski rat pitaj boga kakvo smece se tada moglo nabaviti...

2.od frendice mi stari umro sa 45 od raka pluca, covjek u zivotu cigarete nije okusio.

...tako da si fino svoje postotke spremite u dzep i budite sretni jer ste nepusaci, ja sam sretan i ovako......eh da jos i fax sredim di bi bio kraj mojoj sreci
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2007 at 17:30
Originally posted by 2605 2605 wrote:

Ko zeli pusiti nek pusi, samo me nemojte uvjeravati kako je to gust.

 

A ko ne zeli pusiti, nek ne pusi, samo me nemojte uvjeravati da MENI to nije gust.

Gle, postujem tvoje misljenje (btw. ono dokazuje moju teoriju da su "najgori" nepusaci - bivsi pusaci). Isto tako ocekujem da se postuje i moje misljenje,a i tudje. I ja znam da je pusenje nezdravo (vec po 800-ti put ponavljam). Ti si dosao do nekih svojih zakljucaka na ovu temu i to je prekrasno, no zbilja nema razloga za ovakav napadni ton i nije bas ok prozivati nas kukavicama itd. NHF, ne zelim ispasti gruba, mozda si mislio sve najbolje, ali nisi ostavio takav dojam.

Back to Top
exploziv View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 114
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote exploziv Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2007 at 17:44
Originally posted by Signorina Signorina wrote:

Originally posted by 2605 2605 wrote:

Ko zeli pusiti nek pusi, samo me nemojte uvjeravati kako je to gust.

 

A ko ne zeli pusiti, nek ne pusi, samo me nemojte uvjeravati da MENI to nije gust.

Gle, postujem tvoje misljenje (btw. ono dokazuje moju teoriju da su "najgori" nepusaci - bivsi pusaci). Isto tako ocekujem da se postuje i moje misljenje,a i tudje. I ja znam da je pusenje nezdravo (vec po 800-ti put ponavljam). Ti si dosao do nekih svojih zakljucaka na ovu temu i to je prekrasno, no zbilja nema razloga za ovakav napadni ton i nije bas ok prozivati nas kukavicama itd. NHF, ne zelim ispasti gruba, mozda si mislio sve najbolje, ali nisi ostavio takav dojam.




reci mu sto ga ide, zasluzio je

velim ti, ni ja ne bi pusio da ne postoje kvalitetne cigarete (nes ti bosanske ove, pa cak i bosanski davidoff!?), iako naravno to nitko nece rece da postoji tako nesto da ne bi gorio u paklu kasnije
Back to Top
ica-beograd View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ica-beograd Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2007 at 21:38

 Pa dobro...ovaj sajt ne promovise pusenje i slicne bolesti zavisnosti,vec zdrav zivot,tako da smo malo napravili digresiju,ali verujem da cemo se vratiti na temu.Izvinjavam se unapred ako sam sad nekog uvredila,naravno da mi nije bila namera... Pozdrav svima

Koja je razlika izmedju skole i zivota? U skoli dobijete lekciju,a zatim vam daju test. U zivotu dobijete test koji vas nauci lekciji.
Back to Top
2605 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Lipanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote 2605 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2007 at 08:22

 Pusi. "Gustaj"

Mozda jednog dana skuzis.

Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2007 at 21:35
Originally posted by ica-beograd ica-beograd wrote:

 Pa dobro...ovaj sajt ne promovise pusenje i slicne bolesti zavisnosti,vec zdrav zivot,tako da smo malo napravili digresiju,ali verujem da cemo se vratiti na temu.Izvinjavam se unapred ako sam sad nekog uvredila,naravno da mi nije bila namera... Pozdrav svima

Ma nisi nikog uvrijedila, bez brige. I neki postovi mozda jesu digresija, ali ne promice se pusenje, nego sloboda i razmjena misljenja.

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2007 at 21:50

  sloboda u misljenju je demokratija,,,,,previse slobode u misljenju vodi iz demokratije u ANARHIJU.............

      pusenje treba zabraniti,,,, cak i na balkonima.......................

Back to Top
exploziv View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 114
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote exploziv Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2007 at 00:52
Originally posted by emilio emilio wrote:

  sloboda u misljenju je demokratija,,,,,previse slobode u misljenju vodi iz demokratije u ANARHIJU.............

      pusenje treba zabraniti,,,, cak i na balkonima.......................




slazem se...ljudima s losim zadahom ja bi isto tako zabranio disati

zasto bi se meni zeludac dizao na taj smrad? To nije demokracijski....


tccc....moralni smo malo previse 
Back to Top
2605 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Lipanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote 2605 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2007 at 08:17

Originally posted by exploziv exploziv wrote:



slazem se...ljudima s losim zadahom ja bi isto tako zabranio disati

zasto bi se meni zeludac dizao na taj smrad? To nije demokracijski....


tccc....moralni smo malo previse 
 

Bravo, vidis da si skuzio!

Pusis, zbog toga imas los zadah

 


Edit:maknut uvrijedljiv izraz

   

Edited by Zoki
Back to Top
Tarantulla View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Lipanj 2007
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tarantulla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2007 at 09:51
 ccc emilio emilio, znas ti onu pjesmu: "putujem svijetom, al bosne  nema, ni boljih ljudi, ni ljepsih zena...", vjerujem da znas...
Rodio sam se kao vrlo mlad.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.