New Posts New Posts RSS Feed - Pureci narezak
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pureci narezak

 Post Reply Post Reply
Author
hank01 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hank01 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pureci narezak
    Posted: 07 Lipanj 2013 at 10:38
Što je ovo? Da li je ovo ok pojest ako nema nikakvog mesa u blizini? Jer izuzev svim ovim aditivima ima 60% pureceg mesa...



Back to Top
kokodak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kokodak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2013 at 12:03
Izbjegavaj to u širokom luku,unutra je hrpa smeca!
Povraca mi se od samog citanja sastojakaDeadSmile
Mi mislimo da živimo u svijetu,fizickoj sredini,a zapravo živimo u svojim umovima.Fizicka sredina se oblikuje prema slici iz našeg uma da bi se napravila ravnoteža,svemir.svemir je u našem umu.
Back to Top
hank01 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hank01 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2013 at 13:06
Ma našo to doma pa reko da pitam... I mislio sam da je smece, ali opet ako nema ništa drugo, bolje i to nego ništa?
Back to Top
kokodak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kokodak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2013 at 13:27
Originally posted by hank01 hank01 wrote:

Ma našo to doma pa reko da pitam... I mislio sam da je smece, ali opet ako nema ništa drugo, bolje i to nego ništa?

Ja bi radije izabrala ništa nego to,al to sam jaSmileAli ti si se ocito nameracio na to ,pa cu onda samo reci DOBAR TEK!Dead


Mi mislimo da živimo u svijetu,fizickoj sredini,a zapravo živimo u svojim umovima.Fizicka sredina se oblikuje prema slici iz našeg uma da bi se napravila ravnoteža,svemir.svemir je u našem umu.
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2013 at 15:39
ja bi isto radije ništa nego to
ali od te jedne kantice ti nece niš bit, samo nemoj kupit zalihe
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.