New Posts New Posts RSS Feed - puno pitanja
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

puno pitanja

 Post Reply Post Reply
Author
Ema5 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Sijecanj 2016
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ema5 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: puno pitanja
    Posted: 13 Veljaca 2016 at 11:08
Iako ne vježbam dugo, dosla sam u dobru kondiciju. Bez pol' muke napravim 200trbusnjaka itd. Mislim da sam spremna za teretanu kako bi ucvrstila noge i podigla guzicu i dosla u jos bolju formu. Sad prvo pitanje je imate li kakvu preporuku za teretanu, na savi sam u domu. Drugo pitanje je kako kreniti u teretanu ako se ne znaš koristiti spravama. Bojim se da cu doci tamo i da ce me osudivati jer ne bi znala sta radit od sebe. Zatim, ako ima koja cura da mi kaze kako se rijesila celulita sta je jela sta treba izbjegavat koje vjezbe raditi? I koje vjezbe koristiti za donji dio leđa naime struk mi je stvarno ultra tanak 57cm ali imam podosta sala na donjem dijelu leđa i to stvarno smijesno izgleda. I mozda nekima malo čudno pitanje- kako to da mi se salo nakuplja oko koljena, koljena mi izgledaju kao da su napunjena nekom kasom hahaa, nisu onako lijepo oblikovana. Što da napravim povodom toga- postoje li neke vježbe?
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2017 at 09:54
Gym for you,ima ih na mnogo lokacija,dosta pristupacna cjena,za ostalo tteba na mjesec dana uzet trenera da pokaze kako sto i gdje ili biti sam svoj majstor,gledat druge,pa malo na youtube
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.