New Posts New Posts RSS Feed - Pulsmetar
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pulsmetar

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2010 at 14:11
 ajd ovak, gdje se može uzet pulsmetar bez one trakice oko prsa i slicnog, dakle samo sat oko rucnog zgloba, a da je uloženo/dobiveno ok?
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2010 at 16:36
I ti bi prelazis u digitalni svijet?
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2010 at 16:44

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

I ti bi prelazis u digitalni svijet?
 

spameru jedan

cist me zanima ak ima šta povoljnog da si nabavim jedan tek tolko da se mogu osjecat cool

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2010 at 16:57
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 ajd ovak, gdje se može uzet pulsmetar bez one trakice oko prsa i slicnog, dakle samo sat oko rucnog zgloba, a da je uloženo/dobiveno ok?


i sa trakicom su oko 800kn jeftiniji...a bez te trakice...hm... nisam tražila takve....ali prepostavljam da su skuplji...što te smeta trakica????
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2010 at 19:01

Originally posted by dalila dalila wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 ajd ovak, gdje se može uzet pulsmetar bez one trakice oko prsa i slicnog, dakle samo sat oko rucnog zgloba, a da je uloženo/dobiveno ok?


i sa trakicom su oko 800kn jeftiniji...a bez te trakice...hm... nisam tražila takve....ali prepostavljam da su skuplji...što te smeta trakica????
 

pa ne mislim ju furat sa sobom svaki put kad pomislim na neku fizicku aktivnost, samo još jedna stvar više na koju treba mislit i nosit sa sobom

ja si kontam da je netko još davno prije napisao ovdje kako je našao neki reebok pulsmetar na e-bayu za smiješne pare cca 200kn i bez te trakice

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2010 at 19:28
joj....baš kompliciraš...a kao žene su komplicirane ;) ajd ako nađeš pa javi.... ;)
Mene ta trakica uopce ne sputava...;)))))
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2010 at 20:00

Originally posted by dalila dalila wrote:

joj....baš kompliciraš...a kao žene su komplicirane ;) ajd ako nađeš pa javi.... ;)
Mene ta trakica uopce ne sputava...;)))))
 

baš zato ne želim komplicirat s tom trakicom, ne treba mi, ženo

Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2010 at 07:13
ja sam narucio ovaj, i iako ne izgelda baš nešto, dobar je za te pare. samo, oderu ti još 90 za carinu

http://cgi.ebay.com/Schwinn-Strapless-Heart-Rate-Monitor-w-C alorie-Counter-/š30422š98769?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item še5dc4dšfš

e, ovaj link

Edited by mesek
will smoke your weed for food!
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2010 at 10:51

Originally posted by mesek mesek wrote:

ja sam narucio ovaj, i iako ne izgelda baš nešto, dobar je za te pare. samo, oderu ti još 90 za carinu

http://cgi.ebay.com/Schwinn-Strapless-Heart-Rate-Monitor-w-C alorie-Counter-/š30422š98769?pt=LH_DefaultDomain_0&hash= item še5dc4dšfš

e, ovaj link
 

E tak šta me zanimalo  izgleda zanimljivo, kolko dugo ga imaš? dojmovi?

 

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2010 at 11:33
Bome taj je isplativ.. Dobro je znat u svakom trenutku kako vam se
puls krece..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2010 at 13:32
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by mesek mesek wrote:

ja sam narucio ovaj, i iako ne izgelda baš nešto, dobar je za te pare. samo, oderu ti još 90 za carinu http://cgi.ebay.com/Schwinn-Strapless-Heart-Rate-Monitor-w-C alorie-Counter-/š30422š98769?pt=LH_DefaultDomain_0&hash= item še5dc4dšfš e, ovaj link
 


E tak šta me zanimalo  izgleda zanimljivo, kolko dugo ga imaš? dojmovi?


 



imam ga samo 2 tjedna i još ga testiram.... ali ponekad ne izmjeri puls, al to je zbog tog ako ga pritisneš na kost. jedino je to da što cešce mjeriš puls to je tocniji podatak o potrošenim kalorijama, a ja se znam zaboraviti.

i iznenadio sam se kolko više utrošim kad radim noge


valja, za sad!
will smoke your weed for food!
Back to Top
Pavel View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pavel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2010 at 21:37
http://larussport.hr/

od njih zatraži cjenik, oni su zastupnici za Polar kod nas.
nije na odmet pogledati u ovim Intersportovima/Wulf
sportovima i to. Ja sam si kupil prije godinu dana Polar za
200 kn, a inace dođe š500, sniženje je tolko zato jer nije
imal bateriju ni upustva na Hrvatskom!? tak da se može i
ovak u mutnom nekaj pronac
I will press ahead. I will settle down and see it through. I will pay the price. I will never walk away from my dream until I see my dream walk away
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2010 at 11:07
polar za 200 kn? ja sam se za jedan poceo nadmetati i ponudio cca 55 dolara, i navecer kad sam se opet ulogirao, bio je na 286

pa sam ubo schwinn

e da, dobar je, samo ponekad kad se jako uznojim, teže ocita.. to sam kasnije shvatio i uputa.... na mrtvom dizanju mi puls skoci preko š60
will smoke your weed for food!
Back to Top
Pavel View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pavel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2010 at 16:52
200 dada
ni ja nisam vjeroval hehe

moj rekord je 202, al to na utrci :P
iako mi je maximum 20o
I will press ahead. I will settle down and see it through. I will pay the price. I will never walk away from my dream until I see my dream walk away
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2010 at 19:21
ako ovo valja, onda sam ja danas potrošio 590 kalorija u toku mjerenja, što je trajalo sat vremena i osam minuta

cijeli upper trening i š5 minuta orbitreka na dosta velikom opterecenju i bržim tempom
will smoke your weed for food!
Back to Top
beast_mode_on View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Lipanj 2014
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote beast_mode_on Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2014 at 22:24
Evo sad me sve sram reći da ja gledam Polarov RCX5, i razmišljam kako bi digla kredit za njega(2000kn)... Ima tko iskustva s tim satovima? Mislim čitam karakteristike i čini mi se kao da će i odradit trening umjesto mene... Uvijek razmišljam, ako nešto uzimam, bolje da onda uzmem kvalitetno, ali s tim uvijek dolazi i ono pitanje, koliko se tu plaća kvaliteta, a koliko šminka i ime...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.