New Posts New Posts RSS Feed - Pulsmetar
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pulsmetar

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pulsmetar
    Posted: 14 Listopad 2008 at 23:03
  Zanima me gdje mogu kupiti Polar i Garmin pulsmetre u Zg?
Back to Top
Mr.O View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 99
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2008 at 17:12
 Mislim da imaš u teslinoj, ducan se zove zona srce...imaju hrpu zanimljivih stvarcica između ostalog i pulsmetre...jedino kaj se pripremi na financijski udar po tvom novcaniku
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2008 at 00:00
  Wiiiiii, thanx!
Back to Top
lakini View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Travanj 2009
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lakini Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2009 at 23:37
Originally posted by Mr.O Mr.O wrote:

 Mislim da imaš u teslinoj, ducan se zove zona srce...imaju hrpu zanimljivih stvarcica između ostalog i pulsmetre...jedino kaj se pripremi na financijski udar po tvom novcaniku


riskiram da ispadnem smiješan al jel taj pulsmetar isti onaj šta mjeri i potrošnju kalorija ili sam ja nešto pobrkao. da li uopce postoji takvo nešto i koliko košta cca?

hvala
Back to Top
Freakusha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 24 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Freakusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2010 at 15:34
Postoji taj pulsmetar sa te dvije opcije - potrošnja kcal i mjerac pulsa. Ja za sada imam samo mjerac pulsa (platih ga cca. š0 dolara preko Ebaya). Pokušaj na Ebay-u potražiti što ima, a garantiram ti da ceš proci najjeftinije
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2010 at 19:37
 ...godina dana..
Rijeąeno na PM.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2010 at 20:57
  Ja sam dobila danas za rođendan od kolegica pulsmetar sigma onyx pro.... baš su dražesne.... oduševile su me...
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2010 at 21:13

Originally posted by dalila dalila wrote:

  Ja sam dobila danas za rođendan od kolegica pulsmetar sigma onyx pro.... baš su dražesne.... oduševile su me...
 

Ja bi takve kolegice

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2010 at 18:49
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

  Ja sam dobila danas za rođendan od kolegica pulsmetar sigma onyx pro.... baš su dražesne.... oduševile su me...
 

Ja bi takve kolegice



 Hahaha...još da ih vidiš.... ;)
Back to Top
danijelagugi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danijelagugi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 22:56
ja sam danas nakon visednevne pretrage,konacno nasla pulsmetar u Podgorici,i bila sam blago receno sokirana ...u pitanju su Garmin-ovi proizvodi ,cijena im je š80eura i vise...koja je cijena u vasim gradovima,mozda bih ih mogla nabaviti iz zemalja u okruzenju,ili Njemacke...muka me da zamolim prijatelje,ali kad sam vidjela cijenu,nece mi biti problem...hvala..
Back to Top
®iga View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ®iga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2010 at 12:06
Originally posted by danijelagugi danijelagugi wrote:

ja sam danas nakon visednevne pretrage,konacno nasla pulsmetar u Podgorici,i bila sam blago receno sokirana ...u pitanju su Garmin-ovi proizvodi ,cijena im je š80eura i vise...koja je cijena u vasim gradovima,mozda bih ih mogla nabaviti iz zemalja u okruzenju,ili Njemacke...muka me da zamolim prijatelje,ali kad sam vidjela cijenu,nece mi biti problem...hvala..


ako si pocetnik zaboravi na polar / garmin i orijentiraj se na jeftinije uređaje kao što su Sigma
Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opasni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2010 at 13:45
Originally posted by Žiga Žiga wrote:

Originally posted by danijelagugi danijelagugi wrote:

ja sam danas nakon visednevne pretrage,konacno nasla pulsmetar u Podgorici,i bila sam blago receno sokirana ...u pitanju su Garmin-ovi proizvodi ,cijena im je š80eura i vise...koja je cijena u vasim gradovima,mozda bih ih mogla nabaviti iz zemalja u okruzenju,ili Njemacke...muka me da zamolim prijatelje,ali kad sam vidjela cijenu,nece mi biti problem...hvala..


ako si pocetnik zaboravi na polar / garmin i orijentiraj se na jeftinije uređaje kao što su Sigma


jedino ako je razlog da bi brzo mogao odustati od treninga pa da mu ne propadne novac, ja nebi kupio nikoji drugi osim polara jer vecina pocnu stekati nakon negog vremena, moja cila ekipa je kupovala te neke live marke ja sam uzeo polar, njihovi su svi poceli stekati nakon odredjenog perioda moj vec 8 godina radio kao svicarski sat :) i oni su svi pokupovali polare...
imas brate za 500kn najosnovniji model i prva liga je, kazu da nismo dovoljno bogati da bi kupovali jeftino...
mrtav hladan
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2010 at 15:11
palari su ružni a sigmu nosim i kao obican sat
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2010 at 14:23
narucio si schwinn za 25 dolara
Back to Top
®iga View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ®iga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2010 at 12:58
  Imaš u Ciklo Centru veci izbor Sigminih pulsmetara

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2010 at 13:01
Samo da objavim, u sigmu mi ušla voda i krepala je
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.