New Posts New Posts RSS Feed - Prvi ozbiljan pokusaj :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prvi ozbiljan pokusaj :)

 Post Reply Post Reply Page  <12345 8>
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2012 at 11:38
Originally posted by TiruRiru TiruRiru wrote:

uu, pa davala sam si subotuu free,  tamnu cokoladu puno volim, super :)) samo sam je znala topit, pa mazat palacinku njom lol 
i izracunala sam, eno gore,
<span style="color: rgb51, 51, 51; font-family: Arial; font-size: 13px; line-height: 20px; -webkit-text-size-adjust: none; : rgb255, 255, 255; ">BMR 1578 a IDEE 2170 i znaci od 2170-25?% :) 1627 :)</span>
<span style="line-height: 20px; -webkit-text-size-adjust: none;"></span>
dj


vidis vidis, otopit i mazat placinke, moram i ja probat da, okvirno si racunaj 1600kcal. Vidjet ces kad pogledas svoj jelovnik i preracunas da je ovo sto jedes ispod tog broja pa nabaci jos nesto u meduobroke evo ti primjer jelovnika od 1500 kcal http://fitnessangels.net/hr/jelovnik1500.php
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2012 at 11:48
Što se svi hvatate za taj jelovnik?
Sve je to ok, ali za neki dugorocan napredak tu s tim jelovnikom baš i nema mjesta.
Izgleda samo lijepo za pocetak...

Edited by zika - 10 Listopad 2012 at 11:50
LiveStrong
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2012 at 11:50
Originally posted by zika zika wrote:

Što se svi hvatate za taj jelovnik?
Sve je to ok, ali za neki dugorocan napredak tu s tim jelovnikom baš i nema mjesta.
Izgleda samo lijepo za pocetak...


ma to je samo okvirno da vidi šta se sve može kombinirat ja sam kasnije bila prisiljena na cikliranje ugljica da se vide rez..al mislim da njoj za pocetak bude odgovaralo
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2012 at 11:57
Ma ok, gle, ali cijeli fitness.com.hr forum je postao reklama za extrefitov jelovnik!
Više nitko ništa ne cita i svi ce pocet jest dvopek i jednu krušku.

"Dorucak
2 integralna tosta sa abc krem namazom
Caša mlijeka
Snack
    Kruška
    Šaka oraha"

Molim vas...i ovo je obrok do rucka!

Edited by zika - 10 Listopad 2012 at 11:58
LiveStrong
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2012 at 11:59
Originally posted by zika zika wrote:

Ma ok, gle, ali cijeli fitness.com.hr forum je postao reklama za extrefitov jelovnik!
Više nitko ništa ne cita i svi ce pocet jest dvopek i jednu krušku.

"Dorucak

2 integralna tosta sa abc krem namazom
Caša mlijeka

Snack

    Kruška
    Šaka oraha"

Molim vas...i ovo je obrok do rucka!


ne se ljutiti zika jelovnik je napravljen za ljude koji lutaju kao vodilja..stavila sam joj ja i linkove na jelovnike forumasa pa sve moze pogledati
Back to Top
TiruRiru View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TiruRiru Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2012 at 12:04
zika ne napadaj :D
pokusavam uraditi bilo kakav pomak, ja sam do prije dva mjeseca  doruckovala na poslu pizzu ili pitu ili cevape :) 

i de mi prevedite to na domaci jezik, sta predlazes uopste, pokusavam samo nauciti kombinovati obroke, hranu u obrocima... sta u kom dijelu dana da jedem... nesto  :(
i da, il ja to radim namjerno, il vecina ovako nekako jede :(


Edited by TiruRiru - 10 Listopad 2012 at 12:05
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2012 at 12:07
Avangarde, nemoj mi govoriti da se ljutim, samo jasno govorim o cemu se radi.
Jasno je za koga je ovaj jelovnik napravljen i koji ljudi su ciljna skupina...
I onda samo neka svi stanemo jesti nakon pol 8!

Možete mi sad reci da je napisano neka si ljudi prilagode, bla bla, ali dobro znamo kako se pocetnici "prilagodjavaju", sve tada se uzima zdravo za gotovo.
LiveStrong
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2012 at 12:13
Originally posted by zika zika wrote:

Avangarde, nemoj mi govoriti da se ljutim, samo jasno govorim o cemu se radi.
Jasno je za koga je ovaj jelovnik napravljen i koji ljudi su ciljna skupina...
I onda samo neka svi stanemo jesti nakon pol 8!

Možete mi sad reci da je napisano neka si ljudi prilagode, bla bla, ali dobro znamo kako se pocetnici "prilagodjavaju", sve tada se uzima zdravo za gotovo.



samo je sala bila u pitanju.. znam da si Ti puno iskusnija, ja sam samo imala dobru namjeru pomoci joj..
Back to Top
TiruRiru View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TiruRiru Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2012 at 12:15
:) prestat cu da vas volim, ne prepirite se pliz, pomozite
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2012 at 14:25
Originally posted by zika zika wrote:


"Dorucak
2 integralna tosta sa abc krem namazom
Caša mlijeka
Snack
    Kruška
    Šaka oraha"

Molim vas...i ovo je obrok do rucka!

Da budem iskren ne znam o kojem jelovniku pišete, no ovo je i  po meni  loš izbor za bilo koji obrok i slažem se sa Zikom u svemu kaj je rekla jer poanta je educirati a ne kopirati bukvalno bez razumjevanja nešto što i nije tako dobro, barem u mojim ocima, no 100 ljudi 200 metoda.:)
S mojeeg gledišta ta 2 obroka sadrže (dorucak) Uh iz ne baš dobrog izvora (ako piše integralno ne znaci da je i zdravo) sa namazanim masnim namazom uz minimalnu kolicinu proteina.
Medjuobroku isto fali proteina da bi bio potpun obrok .


Edited by The Phoenix - 10 Listopad 2012 at 14:26
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2012 at 14:30
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:



Originally posted by zika zika wrote:

"Dorucak
2 integralna tosta sa abc krem namazom
Caša mlijeka
Snack
    Kruška
    Šaka oraha"

Molim vas...i ovo je obrok do rucka!

Da budem iskren ne znam o kojem jelovniku pišete, no ovo je i  po meni  loš izbor za bilo koji obrok i slažem se sa Zikom u svemu kaj je rekla jer poanta je educirati a ne kopirati bukvalno bez razumjevanja nešto što i nije tako dobro, barem u mojim ocima, no 100 ljudi 200 metoda.:)
S mojeeg gledišta ta 2 obroka sadrže (dorucak) Uh iz ne baš dobrog izvora (ako piše integralno ne znaci da je i zdravo) sa namazanim masnim namazom uz minimalnu kolicinu proteina.
Medjuobroku isto fali proteina da bi bio potpun obrok .



sve o ravnomjernoj podjeli nutrijenata u svakom obroku objasnjeno TiruRiru vec na PM zato sam i rekla su svi jelovnici tj linkovi koje sam joj postavila okvirni da vidi izbor namirnica
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2012 at 15:03
Dobro, ja sam komentirao ove gore navedene namirnice da nisu neki dobar primjer, za ostalo necu govoriti posto sam samo ovo vidio.
Back to Top
TiruRiru View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TiruRiru Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2012 at 17:30
a ja ne znam uopste ciji je ovo primjer? ovo nit je meni neko predlozio, nit sam ja pisala da jedem...
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2012 at 17:35
Originally posted by TiruRiru TiruRiru wrote:

a ja ne znam uopste ciji je ovo primjer? ovo nit je meni neko predlozio, nit sam ja pisala da jedem...


ma piše i na tarabi svašta nešta
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2012 at 18:31
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by zika zika wrote:

Ma ok, gle, ali cijeli fitness.com.hr forum je postao reklama za extrefitov jelovnik!
Više nitko ništa ne cita i svi ce pocet jest dvopek i jednu krušku.

"Dorucak

2 integralna tosta sa abc krem namazom
Caša mlijeka

Snack

    Kruška
    Šaka oraha"

Molim vas...i ovo je obrok do rucka!


ne se ljutiti zika  

Ovo malo zvuci kao obracanje s visoka, molim da pazite da se odnosite s poštovanjem jedni prema drugima, pogotovo novi clanovi prema starim koji imaju puno znanja, shvatite da pišemo tu godinama i nemamo uvjek jednako strpljenja i vremena pisati romane (osim gymke naravno :)) To ne znaci da se netko "ljuti" ili štogod. A šala je šala jedino ako je svim strankama zabavna Wink 
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
TiruRiru View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TiruRiru Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2012 at 18:44
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by TiruRiru TiruRiru wrote:

Uh uh, jedva :)D: Grejp sokic oko 9-zatim 9,30 3 supene kasike zobenih ( ne bih ni mogla vise)+pola cajne meda, malo cimeta
M: spremam za oko 11,30 - 12 - par snitica pilecijih dimljenih prsa+bjelance1+posni+ salatica neka+snita tosta 
R: Rostilj tava, mrvica ulja+puretina, prsa + povrce+salata
M : vockica-jabuka vjerovatno
V: jaje+posni+prsa
zasto se meni cini da je ovo pravo puno hrane? 
Danas izmedju ostalog nemam trening, izaci cu u setnju popodne :) Pijem zeleni caj izmedju dorucka i rucka...popodne mi ne godi, ne mogu da spavam :)


D: stavi zobene s mlijekom (malomasnim) ili jogurtom (-II-) ako ti je lakse
MO: odlicno (nadam se da je tost integralni )
Rucak: odlicno (ulje koristi maslinovo, u najboljem slucaju kokosovo jer maslinovo nije dobro zagrijavati)
MO: odlicno
V: odlicno

cini ti se za kolicinu hrane...nego, ono sto sam zaboravila ti reci http://fitnessangels.net/hr/sagorijevanje.php izracunaj si ovdje dnevne potrebe kcal, od broja kojeg dobijes oduzmi 25% i to su ti dnevne potrebe koje trebas uzimati ako zelis skidati mast
uglavnim, do sada sam ispostovala jelovnik, opet i nekako svejedno jako puno hrane:)))
danas sam bez fizickih aktivnosti tipa treninga, uprilicila sam setnju popodne.
I da, hvala vama svima na ovako toploj dobrodoslici, ja shvatam da vam je ovo i "dosadilo" da nemate volje uvijek da vrtite pricu u krug, al isto tako ako se neko javi s nekom kritikom, pa molim vas da je obrazlozite i da "ne pucate " na prvu, ja sam samo ocekivala savjet i podrsku od nekog ko ima volje i bar malo i povremeno vremena Ouch
avangarde, hvala na trudu jos jednom:*
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.