New Posts New Posts RSS Feed - Prvi ozbiljan pokusaj :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prvi ozbiljan pokusaj :)

 Post Reply Post Reply Page  <1234 8>
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2012 at 22:04
Originally posted by TiruRiru TiruRiru wrote:

Tu sa, tu sam :)Znaci dan 2.
Doruckovala sam palentu- ne znam koliko, recimo plitno na plitkom tanjuru :D sa malo roka koja me nije predugo drzala sitom, pokusala sam zob, med i mlijeko nakon toga ... 2h nakon toga, al meni je to uzasno ruzno :) moram neke dodatke ubaciti tako da sam pojela 3 kasike cajne te mjesavine
Rucala sam pileca prsa-velicine dlana+krastavce+pola paradajza+dvije kasike posnog sira+kriska integralnog
oko 17h sam pojela jabuku
i nakon treninga 20g badema+bjelance 
Danas sam odradila step+body combat... da ne spominjem i da mi se jelo slatko cijeli dan, odolila sam :)Ko bude imao vremena samo eto da potvrdi jel ok il nije... iscitavam dosta po forumu al ocito i lutam puno :) 
I da, kupim vagu:)


ako ne idu zobene napravi ujutro omlet od 1 jaja i 2 bjelanjka i vocku neku.. rucak je ok, nakon treninga ti ne treba mast nego proteini+ugljikohidrati, predspavanje idu ovi bademi + posni ili jogurt
ili probaj zobene natopiti u mlijeku preko noci, dodas bademe, malo nekog bobicastog voca i bude fino
Back to Top
TiruRiru View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TiruRiru Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2012 at 23:51
pokiselila sam evo zob :)  probam i sa bademima... mozda ekstrakt neki dodati, onaj za kolace?
jel jedemo dimljena pil prsa?

upala misica nakon jucerasnjeg rtp i danasnjih treninga mi je neminovna sutra...
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2012 at 23:59
Originally posted by TiruRiru TiruRiru wrote:

pokiselila sam evo zob :)  probam i sa bademima... mozda ekstrakt neki dodati, onaj za kolace?
jel jedemo dimljena pil prsa?
upala misica nakon jucerasnjeg rtp i danasnjih treninga mi je neminovna sutra...

pileca prsa jedemo, kako ne uglavnom, ono sto trebas izbacit je bijelo brasno i sve sto iz njega izlazi ja recimo prije treninga pojedem nekad i integralni griz(ima u intersparu i dm-u mislim)
Sto se tice upale, reci cu samo isto sam i ja prozivljavala prije 6mj, ali evo i danas ista stvar- ako odradim dobro i dam misicu dovoljan podrazaj dobijem upalu..
go girl
Back to Top
TiruRiru View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TiruRiru Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2012 at 00:03
hvala ti puno, super si :*

i stvarno se trudim, slatkise sanjam:)))Embarrassed
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2012 at 00:04
imas i pureca delux prsa, od "narezaka" ja jos jedem prsut, naravno odstranis mast sto se tice ovih aroma nisam pro ala s ovim za kolace, al mislim da je sastav ugl alkohol u tome pa nije preporucljivo. ja zasladim sa stevijom ili voce +cimet+med
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2012 at 00:08
Originally posted by TiruRiru TiruRiru wrote:

hvala ti puno, super si :*i stvarno se trudim, slatkise sanjam:)))Embarrassed

ja sam sanjala kifle prvih mjesec dana.. treba sad samo izdrzat da se tijelo navikne na stabilnu razinu secera i onda te vise nece toliko
mucit zelja..zato u dorucak ubaci sto vise prirodnih sladila (voce, med, sirup agave.) pa ce te manje mucit tijekom dana zelja za slatkim
Back to Top
TiruRiru View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TiruRiru Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2012 at 10:46
Uh uh, jedva :)
D: Grejp sokic oko 9-zatim 9,30 3 supene kasike zobenih ( ne bih ni mogla vise)+pola cajne meda, malo cimeta
M: spremam za oko 11,30 - 12 - par snitica pilecijih dimljenih prsa+bjelance1+posni+ salatica neka+snita tosta 
R: Rostilj tava, mrvica ulja+puretina, prsa + povrce+salata
M : vockica-jabuka vjerovatno
V: jaje+posni+prsa

zasto se meni cini da je ovo pravo puno hrane? 
Danas izmedju ostalog nemam trening, izaci cu u setnju popodne :) Pijem zeleni caj izmedju dorucka i rucka...popodne mi ne godi, ne mogu da spavam :)

Back to Top
TiruRiru View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TiruRiru Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2012 at 10:49
i da, kupim te neke proteine koje nadjem ovdje, ocito je lakse
i omegu uzmem
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2012 at 10:53
Originally posted by TiruRiru TiruRiru wrote:

Uh uh, jedva :)D: Grejp sokic oko 9-zatim 9,30 3 supene kasike zobenih ( ne bih ni mogla vise)+pola cajne meda, malo cimeta
M: spremam za oko 11,30 - 12 - par snitica pilecijih dimljenih prsa+bjelance1+posni+ salatica neka+snita tosta 
R: Rostilj tava, mrvica ulja+puretina, prsa + povrce+salata
M : vockica-jabuka vjerovatno
V: jaje+posni+prsa
zasto se meni cini da je ovo pravo puno hrane? 
Danas izmedju ostalog nemam trening, izaci cu u setnju popodne :) Pijem zeleni caj izmedju dorucka i rucka...popodne mi ne godi, ne mogu da spavam :)


D: stavi zobene s mlijekom (malomasnim) ili jogurtom (-II-) ako ti je lakse
MO: odlicno (nadam se da je tost integralni )
Rucak: odlicno (ulje koristi maslinovo, u najboljem slucaju kokosovo jer maslinovo nije dobro zagrijavati)
MO: odlicno
V: odlicno

cini ti se za kolicinu hrane...nego, ono sto sam zaboravila ti reci http://fitnessangels.net/hr/sagorijevanje.php izracunaj si ovdje dnevne potrebe kcal, od broja kojeg dobijes oduzmi 25% i to su ti dnevne potrebe koje trebas uzimati ako zelis skidati mast
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2012 at 10:57
Originally posted by TiruRiru TiruRiru wrote:

i da, kupim te neke proteine koje nadjem ovdje, ocito je lakse
i omegu uzmem


samo gledaj da je whey protein..omegu imaš dobru u dm-u, njihova marka. Gledaj da u jednoj kapsuli ima 900mg, da se ne zeznes ko ja pa moras uzimat 10 kapsula na dan (ko moja baka )
Back to Top
TiruRiru View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TiruRiru Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2012 at 10:58
http://www.dijeta.net/BMR-TDEE.htm
ovdje sam racunala, BMR 1578 a IDEE 2170
Tost je integralni, ko spuzvu da jedem lol, ulje je maslinovo, upratila sam kokos, nadjem ga u ovo dan dva kao i vagu :) sad cu probati i na ovom linku i uslikam svoje salo evo, cisto da i ja imam evidenciju :)
Joj sto volim kad je odlicno, jeeeej :)))
Back to Top
TiruRiru View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TiruRiru Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2012 at 11:02
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by TiruRiru TiruRiru wrote:

i da, kupim te neke proteine koje nadjem ovdje, ocito je lakse
i omegu uzmem


samo gledaj da je whey protein..omegu imaš dobru u dm-u, njihova marka. Gledaj da u jednoj kapsuli ima 900mg, da se ne zeznes ko ja pa moras uzimat 10 kapsula na dan (ko moja baka )
hahahaha, al se ismijah, hahahaha e moja bako :D
smijem li okacit sajt .ba da mi kazes sta dolazi u obzir?  http://www.sportix.ba/index.php?str=shop&kat=sportska-ishrana&pod=proteini#pocetak  ja okacila :$
a omegu imam  Calivita, jedna je dnevno :)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2012 at 11:07
Originally posted by TiruRiru TiruRiru wrote:


Originally posted by avangarde avangarde wrote:

[QUOTE=TiruRiru] i da, kupim te neke proteine koje nadjem ovdje, ocito je lakse
i omegu uzmem


samo gledaj da je whey protein..omegu imaš dobru u dm-u, njihova marka. Gledaj da u jednoj kapsuli ima 900mg, da se ne zeznes ko ja pa moras uzimat 10 kapsula na dan (ko moja baka )

hahahaha, al se ismijah, hahahaha e moja bako :D
smijem li okacit sajt .ba da mi kazes sta dolazi u obzir?  http://www.sportix.ba/index.php?str=shop&kat=sportska-ishrana&pod=proteini#pocetak  ja okacila :$
a omegu imam  Calivita, jedna je dnevno :)
[/QUOT

mislim da ne mozes pogrijesti ni sa jednim na kojem pise whey. osobno, ja sam probala i koristila ovaj 100% Whey Protein Gold Standard, ali i Protein delight sa mrvicama cokolade njam njam..pogledaj sastav, ako u obroku 1 serving ima >20g proteina dobar je
omega ti treba oko 2500mg na dan, znaci 2 kapusle ako je jedna 900mg
Back to Top
TiruRiru View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TiruRiru Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2012 at 11:09
o cokoladaaaa :D ooo dajte cokoladeeeeee :D idem naklikat i to :D
u sta se pobogu pretvaram :D
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2012 at 11:14
Originally posted by TiruRiru TiruRiru wrote:

o cokoladaaaa :D ooo dajte cokoladeeeeee :D idem naklikat i to :D
u sta se pobogu pretvaram :D


da, izracunaj si ono da vidis dnevne potrebe..a sad najbolji dio jednom tjedno si daj dan odmora- kad izracunas koliko trebas dnevno kcal taj dan jedi vise da ne dode do usporavanja metabolizma..recimo svaki 4 ili 5 dan..i mozes malo cokolade ujutro (ja jedem dark chocolate s preko 80% kakaa)
pretvaras se u nekoga ko brine za sebe
Back to Top
TiruRiru View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TiruRiru Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2012 at 11:34
uu, pa davala sam si subotuu free,  tamnu cokoladu puno volim, super :)) samo sam je znala topit, pa mazat palacinku njom lol 
i izracunala sam, eno gore,
BMR 1578 a IDEE 2170 i znaci od 2170-25?% :) 1627 :)



Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.