New Posts New Posts RSS Feed - prsa
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

prsa

 Post Reply Post Reply
Author
jakovs View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Travanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jakovs Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: prsa
    Posted: 09 Travanj 2008 at 21:04
 jos sam u rastu i zanima me kako mogu "nabildati" prsa bez utega? ako imate koji prijedlog....
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2008 at 00:04

vjezbe sa tijelom

 SKELKOVI (sa rasirenim rukama ,priblizenim rukama,varijacija gdje vise podizes gornji dio tijela zatim varijacija gdje podizes vise noge)

zatim DIPS(dvije sipke, stanes izmedju njih,podizanje i spustanje sa ukrstenim nogama,,ako se nevaram kao razboj u gimanastici)

Mozes tu ubaciti  CHINS(ZGIBOVE),,ova vjezba ulazi u vjezbe za ledja ipak u njoj kod one varijacije kad su dlanovi okrenuti ka licu ukljucujes i petrocalis (grudi)

Back to Top
jakovs View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Travanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jakovs Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2008 at 18:17
 tnx
Back to Top
hrvoje_cepin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Travanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hrvoje_cepin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2008 at 21:18

 jedno upozorenje.

gornja prsa radi jednako kao i srednja, zato sto bez njih dobivas prsa koja "vise". mnogi to zaborave. koncentriraj se da vecinu posla obavljas upravo prsima a sto manje rukama(triceps).

zivio!

hrvoje_cepin-osijek
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2008 at 21:40
Originally posted by hrvoje_cepin hrvoje_cepin wrote:

 jedno upozorenje.

gornja prsa radi jednako kao i srednja, zato sto bez njih dobivas prsa koja "vise". mnogi to zaborave. koncentriraj se da vecinu posla obavljas upravo prsima a sto manje rukama(triceps).

zivio!



jel mislis na sklekove?
bas sam razmisljao ovih dana kako ne mogu tocno odrediti kakav tip sklekova dira koje podrucje (prsa gornja, srednja, lopatice...), na sta si tocno mislio jer mi se cini da su "gornja prsa" ipak vidno tanja

(da se bench moze i nakositi sam budala isprobao tek prije par tjedana)
Back to Top
hrvoje_cepin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Travanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hrvoje_cepin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2008 at 15:51

 sklekovi za gornja prsa su ti oni kod kojih su ti noge gore na necem povisenom.

efikasnije ti je ipak s utezima. radi i sa sipkom i s bucicama

hrvoje_cepin-osijek
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2008 at 21:47
Originally posted by Lega Lega wrote:

Originally posted by hrvoje_cepin hrvoje_cepin wrote:

 jedno upozorenje.

gornja prsa radi jednako kao i srednja, zato sto bez njih dobivas prsa koja "vise". mnogi to zaborave. koncentriraj se da vecinu posla obavljas upravo prsima a sto manje rukama(triceps).

zivio!



jel mislis na sklekove?
bas sam razmisljao ovih dana kako ne mogu tocno odrediti kakav tip sklekova dira koje podrucje (prsa gornja, srednja, lopatice...), na sta si tocno mislio jer mi se cini da su "gornja prsa" ipak vidno tanja

(da se bench moze i nakositi sam budala isprobao tek prije par tjedana)
 

 SKLEKOVI---dobra vjezba za grudni misic( petrocalis major) kao i triceps brachii,usput pogadjas deltoideusov prednji dio(ramena),,staticki trening za stomak,mozes je izvoditi gdje god hoces...

kao sto hrvoje, rece kada podignes noge pogadjas petrocalis majors gornji dio dok kod ove vjezbe varijacija u kojoj je gornji dio tijela podignut, pogadjas donji dio istoimenog misica,,,,

kada su nam ruke rasirene pogadjas 

 vise petrocalis major vanjski dio

kada su nam ruke priblizene treniras ili pogadjas petrocalis major  srednji dio

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2008 at 19:00
hvala  
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.