New Posts New Posts RSS Feed - Prožvakane teme i p&#ššš;navljanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prožvakane teme i p&#ššš;navljanje

 Post Reply Post Reply
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Prožvakane teme i p&#ššš;navljanje
    Posted: 27 Listopad 2009 at 11:42
Molim ovdje sve što se tice prožvakanih tema, ponavljanja i kritika na forum!
Svu komunikaciju vezano na tu temu ovdje pišite.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2009 at 11:56
Recite ovdje sve što vas smeta i negativno utjece na vaše raspoloženje na forumu....
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2009 at 12:47
Zoki nije to ni pola od onoga što imam za vas jer mi je stvarno pun kufer natezanja s vama.

Jbt slobodno preimenujte forum u motherteresapanpacifisticfitness.com.hr pa se međusobno grlite, mazite, pazite, lažite u oci, ponavljajte si kolko ste dobri, izlizujte jedno te isto iz dana u dan...

Kad odrastete i shvatite da žvot nije med i mlijeko pricat cemo.

Ne moraš tipkat ban u onom svom prozorcicu, dovoljno sam primitivan da to sam ucinim.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2009 at 13:20
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Zoki nije to ni pola od onoga što imam za vas jer mi je stvarno pun kufer natezanja s vama.

Jbt slobodno preimenujte forum u motherteresapanpacifisticfitness.com.hr pa se međusobno grlite, mazite, pazite, lažite u oci, ponavljajte si kolko ste dobri, izlizujte jedno te isto iz dana u dan...

Kad odrastete i shvatite da žvot nije med i mlijeko pricat cemo.

Ne moraš tipkat ban u onom svom prozorcicu, dovoljno sam primitivan da to sam ucinim.


Thorn smiri se malo..
Rekli smo da ne moraš sudjelovati u svim temama - ni u onim gdje misliš da su pocetnici.
Zašto se guraš svugdje kad te sve živcira??
Preskoci teme koje te "ubijaju u pojam" i budi aktivan gdje želiš.
Ukoliko nigdje ne želiš biti aktivan, you are free to go!

Ne želim biti bezobrazan, no ne moraš uvijek imati glavnu rijec niti u svim temama ne mora biti tvoj odgovor. Ukoliko smatraš da je ovo pocetnicki forum, onda idi na onaj za "napredne".

Ja ne smatram da je ovo pocetnicki forum jer gotovo svega imamo obrađeno i o svemu diskutiramo te gotovo na svako pitanje se može pronaci odgovor listanjem fitness.com.hr stranice i foruma.

Molim te bez ispadanja više, zaobilazi ljude koji te živciraju ili se sam banaj.

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2009 at 14:41
Originally posted by Zoki Zoki wrote:



Ne želim biti bezobrazan, no ne moraš uvijek imati glavnu rijec niti u svim temama ne mora biti tvoj odgovor. Ukoliko smatraš da je ovo pocetnicki forum, onda idi na onaj za "napredne".

Smatram.

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Ja ne smatram da je ovo pocetnicki forum

To je u redu i bilo bi suludo ici protiv sebe samoga.
Za mene je pocetnicki.

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Molim te bez ispadanja više, zaobilazi ljude koji te živciraju ili se sam banaj.


Ucinjeno.
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2009 at 10:40
normalno je da ima pocetnika..zato vecina ljudi i dolazi na ovaj forum - da dobije pomoc od ljudi koji o svemu nešto i znaju

ja sam pocetnik - i meni su savjeti ljudi ovdje zaista pomogli da vidim u kojim stvarima griješim i da ne radim stalno iste greške.

ne vidim što je loše u tome. ako ja nekoga možda kojim slucajem nerviram sa svojim možda i nekome glupim pitanjima, ne mora mi odgovarati. Onaj tko ima volje, može, a ja cu mu biti vjecno zahvalna.

Eto - moj mali beginners doprinos
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.