New Posts New Posts RSS Feed - proteini
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

proteini

 Post Reply Post Reply
Author
njubez89 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote njubez89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: proteini
    Posted: 08 Travanj 2013 at 22:07
pozz,

svaki dan radim pola sata na spravi za veslanje, na utezima, na spravi za trbusnjake e sad nabacio bi masu al me frka jel ne znam hocu li dobiti misicnu masu ili salo znaci ove vjebze koje radim i proteini jel to ide skupa ?

Hvala.
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2013 at 22:21
Nisi baš puno opisao što tocno radiš i kako ti izgleda trening.
Napiši težine, serije broj ponavljanja, koliko puta tjedno što radiš.....
Pa ce ti sigurno netko od iskusnijih vježbaca ili trenera odgovoriti što misle o treningu.
Što se tice proteina oni ti nece škoditi, ali s njima neceš ništa dobiti ako ti prehrana nije100%sredjena.
Tako da je odgovor proteini da svakako, ako imaš sredjenu prehranu i trening onda ceš imati najvecu korist od njih
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2013 at 22:41
S obzirom da si ocito na pocetku, dodat cu nešto na ovo od Scarpette. Ne zaboravi da je za nabaciti masu mišicima potreban oporavak, i pola sata na veslanju + trening za masu baš i ne bi kod tebe išli zajedno. Sve ovisi o pojedincu za najoptimalniji rezultat, ali odvoji to za razne dane ili ujutro-navece, mada mislim da je za tebe bolje odvojiti dane. Grubo receno, ako intenzivno veslaš, potrošiš i energiju potrebnu za intenzitet vježbanja hipertrofije, a drugo ukoliko stalno umaraš mišic nema vremena za regeneraciju i rast.
Back to Top
njubez89 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote njubez89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2013 at 23:09
evo npr. veslam 400 zaveslaja na najacem levelu poslje radim 200 trbusnjaka u serijama po 30 to je za ponedjeljak

za utorak veslanje 400 zaveslaja najaci level poslje uteg od 8kg 20 za triceps i 20 za biceps, cucnjevi 40 u 2 serije sa 13kg na ledima, 50 sklekova

tako mixam, znaci napravio sam si da 48h imam za odmaranje misica jedan dan trbusnjaci drugi dan gornji dio i noge a veslanje sam uzeo ko normalu

odmaram u nedjelju.


Edited by njubez89 - 08 Travanj 2013 at 23:11
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2013 at 00:00
njubez, procitaj što pišem. Ostaje još problem potrošene energije za intenzitet nužan hipertrofiji. Ne znam niti koji ti je intenzitet i napor tvojih vježbi za hipertrofiju, niti koji si tip gradje,itd. Veslanje i trbuh, veslanje i noge, mogu ici istovremeno, možda i veslanje i grudi, ali veslanje i ramena, ruke, ledja, ne bih dao, ali ne poznajem te. Niti koliko ti vremena traju te serije ne znam, nek ne budu više od minute do umora, blagog otkaza. Za hipertrofiju trebaš intenzitet i trajanje. Noge i ramena ok za 20 ponavljanja, ruke bi trebao mrvu uvecati težinu i smanjit ponavljanja. 50 sklekova, i kojih, u koliko serija, itd... Dosta falicnih podataka za malo ozbiljniji odgovor. Ja ne mogu više, idem na put na par dana. Ali ako je primarna hipertrofija, prvo se zagrij, odradi bodybuilding trening, pa na kraju veslanje. a i bbuilding trening bi trebeo popravit, izbor vježbi. Umoran sam i bježim, možda ti netko riješi do kraja, ali procitaj po forumu osnovne stvari, bolje ceš pitati i dobiti bolje odgovore.
Back to Top
njubez89 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote njubez89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2013 at 13:11
EKTOMORFNI sam tip gradje, ma moje je pitanje jel mogu uz te moje vjezbe uz proteine povecat masu znaci kvalitetnu masu ne da dobijem salo ?

Hval.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2013 at 14:58
Originally posted by njubez89 njubez89 wrote:

EKTOMORFNI sam tip gradje, ma moje je pitanje jel mogu uz te moje vjezbe uz proteine povecat masu znaci kvalitetnu masu ne da dobijem salo ?

Hval.

Ne mozes.
Treninzi su ti preniskog intenziteta (opterecenja) da bi imao neke znatne benefite u povecanju misicne mase. Proteini ti takodjer nece pomoci nicemo ako ostatak dana jedes manje nego je potrebno.
Posto nikada prije nisi trenirao bilo kakav stimulans ce dati nesto, ali ovakvim treningom ne mozes ocekivati puno


Edited by The Phoenix - 09 Travanj 2013 at 14:59
Back to Top
Toni9899 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Toni9899 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 23:32

ima netko da je uzimao seriouse mass,ako ima zanima me jel ima kruha od tog uz pravilan trening naravno :)
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 23:38
Originally posted by njubez89 njubez89 wrote:

EKTOMORFNI sam tip gradje, ma moje je pitanje jel mogu uz te moje vjezbe uz proteine povecat masu znaci kvalitetnu masu ne da dobijem salo ?

Hval.


moje misljenje je da mozes
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.