New Posts New Posts RSS Feed - Proteini
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Proteini

 Post Reply Post Reply Page  <12345 10>
Author
luka52 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Kolovoz 2007
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luka52 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2007 at 21:29
sam me zanima kako se to piti jer na kutiji pise š doza,ali dali to poslije treninga ili kako...
Back to Top
luka52 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Kolovoz 2007
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luka52 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2007 at 21:29
š obrok
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Kolovoz 2007 at 12:13
Originally posted by luka52 luka52 wrote:

sam me zanima kako se to piti jer na kutiji pise š doza,ali dali to poslije treninga ili kako...


Neposredno poslije treninga sa glukozom.
Back to Top
luka52 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Kolovoz 2007
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luka52 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Kolovoz 2007 at 13:22
dali mozes malo objasnit!jer nisam bas tako upucen u to...
Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Kolovoz 2007 at 14:40
 Nakon treninga 30 grama Wheya ( oko 2 jusne zlice) i u to dodas glukozu ili dekstrozu ( grozdjani secer), koji mozes kupiti i u DM-u i vrlo je jeftin.
Back to Top
luka52 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Kolovoz 2007
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luka52 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2007 at 20:00
ja sam danas prvi put popio whey i doslo mi je mucno na zadnjem gutljaju,dali to skodi ili neznam mogu li imat kakve mucnine...i da vam kazem nije nesto posebno lijepo!!!
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Kolovoz 2007 at 23:46


kako i s cim si to popio?
eto , neki moj nacin pripreme toga je da u onu bocicu , dozer , prvo ubacim 3 zlice wheya i zatim otprilike isto toliko dexa kao sto su ti rekli (ne baratam bas njemackim , ali mislim da se zove u dm-u traubenzucker , sto bi vald znacilo grozdjani secer , nije skupo) zatim u to stavim vode , oko 0.5l ili vise , zatvorim i dobro promuckam...

moze se kombinirati i s vodom i s mlijekom
poslije treninga je preporuceno s vodom , dok se s mlijekom konzumira uglavnom kao dorucak (whey - mlijeko - musli , zobene i sl.)

ako i ja grijesim neka me neko ispravi , pa da naucim

inace , sto se tice okusa , samo whey s mlijekom mi je ok , ali naravno da ne mozes ocekivati da bude kao shake u mcdonaldsu.
dok , s vodom je losiji okus ,a jos kad se doda taj zucker , stvarno bude malo lose

moguce da ti je doslo mucno jer si stavio previse praha u omjeru s vodom , ne znam...

nadam se da ti je ovo moje nesto pomoglo , ali nemoj se drzati ovog moga jer ne mora znaciti da ja ispravno radim...


Edited by Lega
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2007 at 00:12
Meni je taj whey odlican, full mi pase poslije treninga

Ne znam zasto vama ne pase -> kad se organizam malo navikne, bit ce bolje

Inace ide 3 zlice wheya i 5+ zlica glukoze (traubenzucker)
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2007 at 13:19
nisam to znao , ja sam onda izgleda premalo stavljao...

al to sam izgleda nadoknadio uvijek i s jednom bananom , tak da se svodi na isto...
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2007 at 14:41
Originally posted by luka52 luka52 wrote:

ja sam danas prvi put popio whey i doslo mi je mucno na zadnjem gutljaju,dali to skodi ili neznam mogu li imat kakve mucnine...i da vam kazem nije nesto posebno lijepo!!!


cudno, meni je to ful ukusno i bas mi pase nekako poslije treninga, mozda ti se ne svidja taj ukus koji si uzeo ili tako nesto sta ja znam
Mozda Bog zeli da upoznas mnogo pogresnih osoba prije nego sto upoznas pravu i na tome ces mu, kad se to bude dogodilo, biti zahvalan.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2007 at 14:48
ma ja vjerujem da je krivo pripremio
Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2007 at 23:43
Originally posted by luka52 luka52 wrote:

ja sam danas prvi put popio whey i doslo mi je mucno na zadnjem gutljaju,dali to skodi ili neznam mogu li imat kakve mucnine...i da vam kazem nije nesto posebno lijepo!!!



onda mora da si s vodom mijesao...

ja sam jednom probao s bananom i vodom i zgadilo mi se pa pijem s polumasnim mlijekom.

Back to Top
luka52 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Kolovoz 2007
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luka52 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2007 at 12:22
da mjesao sam s vodom
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2007 at 15:06
Ja pijem sa vodom i super mi pase. Inace pijem Weider whey. 
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2007 at 16:14
luka , ljudi se trude da ti malo pomognu , ja osobno pisem koliko znam...
a ti lega napises post sam kad ti nesto treba , ljudi odgovore i gotovo

faca si
Back to Top
luka52 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Kolovoz 2007
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luka52 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2007 at 11:53
kusao sam s mlijekom i fino je za razliku sa vodom dali ja mogu piti uvijek s mlijekom ili samo za dorucak a poslije treninga sa vodom
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 10>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.