New Posts New Posts RSS Feed - Proteini
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Proteini

 Post Reply Post Reply Page  123 10>
Author
luka52 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Kolovoz 2007
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luka52 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Proteini
    Posted: 10 Kolovoz 2007 at 11:24
imam š4 i pol godina zanima me unos proteina u mene,od dosta ljudi na forumu sam cuo da mogu,a i dosta sam cuo da nemogu,zato me zanima vas odgovor...
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2007 at 12:20
ko ti reko da nemozes? 
Back to Top
luka52 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Kolovoz 2007
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luka52 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2007 at 16:59
rekli su mi starci i neki doktori koje je su pitali,sto ti kazes na to...
Back to Top
luka52 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Kolovoz 2007
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luka52 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2007 at 20:10
cekam odgovor
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2007 at 20:40
pod broj š. nitko ovdje nije placen da ti odgovara , tako da budi zahvalan sto ce se naci neko koga uopce boli za tvoj unos proteina

kao drugo , usprkos cinjenici da ti starci zele sve najbolje , nemora znaciti da su kompetentni da komentiraju podrucje suplementacije (druga je stvar ako ti jednostavno ne daju)

za doktora ne znam , pretpostavljam da mu nisi tocno objasnio o cem se radi , ja skroz vjerujem covjeku koji nosi titulu doc.dr.sc. , a kaze mi da smijem


Živio


Back to Top
luka52 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Kolovoz 2007
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luka52 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2007 at 20:41
ajde lega odgovori no malo opsirnije...
Back to Top
luka52 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Kolovoz 2007
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luka52 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2007 at 20:46
ne oni ce meni dopusti samo da ih malo uvjerim ali sto ti kazes dali mogu ili nemogu unositi proteine...
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2007 at 21:09
necu na svoju ruku nista govoriti , posto nisam nesto posebno skolovan , ustvari samo sam malo stariji neg ti...

neka ti odgovore neki stariji ovdje , ali koliko ti ja znam nije ti nikakav problem , jer su to samo dodaci prehrani i nista vise...

najgore sto se meni desilo je da sam pisao u zelenkastoj nijansi , al to je vec nesto drugo
Back to Top
luka52 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Kolovoz 2007
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luka52 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2007 at 21:09
hvala ti na odgovoru ali moglo je proci i bez onog komentara da ovdje nije nitko duzan da mi odgovara
jer ja mislim da smo tu bas iz tog razloga da jedno drugom iznesemo svoja misljenja i damo odgovore...
Back to Top
luka52 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Kolovoz 2007
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luka52 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2007 at 21:11
dobro hvala ti,ali zanima me sto ti to znaci najgore sto se meni desilo je da sam pisao u zelenkastoj nijansi , al to je vec nesto drugo.
Back to Top
luka52 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Kolovoz 2007
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luka52 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2007 at 21:15
dobro mama je kraj mene i dosta si je uvjerijo jos samo da te pitam koji bih ti meni whey preporucio...
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2007 at 21:42
cekaj , ja ti nisam nista ni napisao , odi zajedno s mamom na fitness.com.hr naslovnicu , posjeti neke proizvodjace (pronutrition.hr)


Originally posted by luka52 luka52 wrote:

hvala ti na odgovoru ali moglo je proci i bez onog komentara da ovdje nije nitko duzan da mi odgovara
jer ja mislim da smo tu bas iz tog razloga da jedno drugom iznesemo svoja misljenja i damo odgovore...


stvar je u ljutitom smajlicu , nevazno , ugodna vecer
Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2007 at 22:11
sori, al nije sve sto ti stara kaze najbolje i najpametnije, uostalom, nisam ni sigurna bas da ti se starci kuze u to tak da...

isprika mami
Back to Top
luka52 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Kolovoz 2007
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luka52 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2007 at 12:52
to i ja mislim no ako znas koji bi meni whey pasao ti mi ga preporuci vjerujem ti
Back to Top
luka52 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Kolovoz 2007
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luka52 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2007 at 13:05
Opis proizvoda:


Whey.pro 80 je sirutkin proteinski koncentrat visoke prehrambene vrijednosti.
Uslijed visokog sadrzaja esencijalnih amino kiselina kao sto su leucin, izoleucin i valin, pomaze kod gradnje misicnog tkiva, brzeg oporavka nakon intenzivnog treninga, te podupire imunoloski sustav.
Za razliku od mlijecnog proteina, sirutkin protein sadrzi malu kolicinu masti i laktoze, te se moze koristiti i kao nisko kaloricni zamjenski obrok.
Back to Top
luka52 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Kolovoz 2007
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luka52 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2007 at 13:06
šš0kn 500g
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 10>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.