New Posts New Posts RSS Feed - PROTEINI
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

PROTEINI

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Tarik6 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Svibanj 2020
Location: Bihac
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tarik6 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2020 at 00:45
Ako ti med odgovara u post workout mealu, slobodno.
 A sto se tice obroka prije treninga, iskreno ja bih tu samo ubacio neki izvor slozenih ugljikohidrata, tako da u toku treninga imas konstantan priliv energije i da ti je insulin na nekom srednjem nivou da ne bi doslo do naglog pada energije. 
Svako dobro Wink
Zelis smrsati? Zelis dodati misicnu masu? Zelis dostici svoju top formu, a ne znas kako? Ja ti mogu pomoci.
Tarik Mehtic - Online coach
E-Mail: [email protected]
Viber: +38762499103
Back to Top
Colina View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Rujan 2020
Location: Zadar
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Colina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2020 at 00:50
Back to Top
Colina View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Rujan 2020
Location: Zadar
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Colina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Prosinac 2020 at 06:02
Pozdrav Ekipa.....
Evo da malo dignem temu....radim, pomalo dosadno pa usput razmisljam ....mogu li bolje i kvalitetnije odradjivati dane ispred sebe, pa mi je palo na pamet da opisem svoje navike, mozda mi neko preporuci neku bolju varijantu.
Znaci, trenutno sam na brodu, dignem se u 3 ujutro, popijem kavu sa 2 cigarete....odradim posao od 4 do 9, oko 7 ujutro mi stigne dorucak, uglavnom dva kuhana jaja i panceta ( slanina) sa malo kruha, i onda to zavrsim da dvije krafne. Ako nemam neki vanredni posao, u 10, 10 ipo sam u teretani. Prije toga zviznem casu vode sa kreatinom i dvije tablete muscletech hydroxycut elite da me digne ( i uspjeva) da odradim jedno sat ipo teretane. 
Teretanu odradjujem 3+1, znaci 3 dana teretane i 1 odmora. 6 grupa misica podijelim na ta tri dana, s tim da sam mrtvo dizanje stavio pod noge.
Nakon toga zviznem koktel od wheya , dekstroze, maltodekstroze i kreatina sa vodom ( sve po jednu mjericu) i onda padnem u stanje transa jedno 2 sata ( kao morski pas kad se okrene na ledja nakon sexa :) ).
Nema rucka, nego odmaram do sljedece gvardije ( posla) koja traje od 15 do 18...
Nako toga idem na veceru i ubijem se od paste i mesa, natrpam povrca reda radi i to je to....prije nego legnem ( izmedju 21 i 22 sata) uzmem whey sa mlijekom.
Dnevno popusim oko 10 ak cigareta sa jedno 4,5 kava. 
Pomaci su tu, svakodnevno ni tu sam zadovoljan. Jedino slabo ide taj stomak, a da budem iskren, jos ne razmisljam izmedju vjezbi raditi trbusnjake jer jednostavno nisam mentalno spreman. Kontam to rijesiti sa drugim vjezbama i ishranom...za sada to nelose izgleda ali ima li ko kakav savjet sto promijeniti u ovom rasporedu da to dignem na jos jaci nivo tako da kada dodjem doma na proljece ljudi padnu u nesvijest kada vide trbusnjake..:)
Veliki pozdrav sa Cipra...uzivajte u Blagdanima, volite se, pazite se  ....:)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.