New Posts New Posts RSS Feed - proteini za gubljenje masti(sala)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

proteini za gubljenje masti(sala)

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2008 at 13:25
Originally posted by crystal planet crystal planet wrote:

l-carnitin, pol sata prije treninga 


Mislim da l-carnitin nece pomoci pri davanju energije. Posto ti je cilj mrsavljenje onda ti necu preporuciti whey+glukozu ali mozes prije treninga pojesti jednu - dvije banane i zalit sa malo jogurta.
 

Edited by Mr G.
Back to Top
xenic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Prosinac 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote xenic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2008 at 15:40

Pauze je dobro raditi jer jednom kad pocnes unositi L-carnitin na "umjetan" nacin, tvoje tijelo ga prestane proizvoditi, zato ti je dobro prekidati da ti se tijelo ne navikne na to i neulijeni.

hej hej,

u postupku sam skidanja kila kombiniranjem pravilne prehrane i tjelovjezbe   no do sada nisam cula da je potrebno napraviti pauzu sa uzimanjem l-carnitina nakon koliko se preporuca napraviti pauzu ?

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2008 at 17:58
 E sad bi ti stvarno lagala.... Ali recimo da si na dijeti š0-š2 tjedana, mislim na onu strogu, i da tad koristis l-carnitin, napravi pauzu bar mjesec dana.
Back to Top
banana View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Svibanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote banana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2008 at 16:47
Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

Originally posted by crystal planet crystal planet wrote:

l-carnitin, pol sata prije treninga 


Mislim da l-carnitin nece pomoci pri davanju energije. Posto ti je cilj mrsavljenje onda ti necu preporuciti whey+glukozu ali mozes prije treninga pojesti jednu - dvije banane i zalit sa malo jogurta.
 


ok, pokusati cu s tim, hvala...
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2008 at 21:53

Originally posted by crystal planet crystal planet wrote:

l-carnitin, pol sata prije treninga 
 

bas tako l-carnitin,,,,,,dobar je za sve ,sagorijevanje,povecanje energije,dobar je kod dijeta(zasicenost)............

 

Edited by emilio
Back to Top
Nepobedivi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nepobedivi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2008 at 23:52
IMA MNOGO BOLJIH SAGOREVACA,KOJI STVARNO DELUJU,I VIDI SE RAZLIKA! 
GO HARD OR GO HOME!
Back to Top
pasha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2008
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pasha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2008 at 08:35

 Da li L-Carnitine piti prije ili u toku treninga?

Postoji li strogo pravilo?

 

Back to Top
Nepobedivi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nepobedivi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2008 at 10:15
Izmu jednu do dve kasike 30 min pre treninga,druga u toku dana izmedju obroka!          ;  L-karnitin pomaze razlaganje masnih naslaga i telu i njihovo sagorevanje za energiju.L-karnitin aktivira metabolizam masti,sagoreva nagomilano masno tkivo,ubrzava oporavak,blagotvorno deluje na srcani misic.Nezamenljiv je u treninzima kada se zele skinuti mast sa odredjenog dela tela.Pravi je saveznik za zene koje zele da doteraju svoju liniju a da im pritom ostanu oblinetamo gde ih zele!
GO HARD OR GO HOME!
Back to Top
pasha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2008
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pasha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2008 at 10:39

Originally posted by Nepobedivi Nepobedivi wrote:

Izmu jednu do dve kasike 30 min pre treninga,druga u toku dana izmedju obroka!          ; ;  L-karnitin pomaze razlaganje masnih naslaga i telu i njihovo sagorevanje za energiju.L-karnitin aktivira metabolizam masti,sagoreva nagomilano masno tkivo,ubrzava oporavak,blagotvorno deluje na srcani misic.Nezamenljiv je u treninzima kada se zele skinuti mast sa odredjenog dela tela.Pravi je saveznik za zene koje zele da doteraju svoju liniju a da im pritom ostanu oblinetamo gde ih zele!

Hvala ti.

Jutros sam popila neposredno prije treninga .

Imala bih jos nekih pitanja u vezi vjezbanja , ali ne znam gdje da ih napisem . Iskreno , malo mi je i nezgodno. Vi ste svi ovde jako mladi (tako mi se cini) i ne znam da li ista pravila vaze za mene i za vas...

 

 

 

Back to Top
Nepobedivi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nepobedivi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2008 at 11:14
Pitaj slobodno,ako znamo sto ti nebi objasnili!PITAJ! 
GO HARD OR GO HOME!
Back to Top
Nepobedivi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nepobedivi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2008 at 11:25
cekamo pitanje od pash-e 
GO HARD OR GO HOME!
Back to Top
pasha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2008
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pasha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2008 at 12:03
 Idem na temu o vjezbanju!
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2008 at 13:35
Originally posted by Nepobedivi Nepobedivi wrote:

Izmu jednu do dve kasike 30 min pre treninga,druga u toku dana izmedju obroka!          ; ;  L-karnitin pomaze razlaganje masnih naslaga i telu i njihovo sagorevanje za energiju.L-karnitin aktivira metabolizam masti,sagoreva nagomilano masno tkivo,ubrzava oporavak,blagotvorno deluje na srcani misic.Nezamenljiv je u treninzima kada se zele skinuti mast sa odredjenog dela tela.Pravi je saveznik za zene koje zele da doteraju svoju liniju a da im pritom ostanu oblinetamo gde ih zele!


Nepobedivi, mi ne mozemo striktno odrediti gdje cemo gubiti masno tkivo tijekom provodjenja dijete i tjelesne aktivnosti -> odnosno kad skidamo masno tkivo skidamo ga sa cijelog tijela, ne mozemo striktno rec ja bi skinuo masno tkivo sa trbuha a da mi ostanu grudi (npr. kod zena) jer su grudi nakupine masnoca i one se 'gube' sa skidanjem kilograma odnosno masnog tkiva.


Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2008 at 15:08

Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

Originally posted by Nepobedivi Nepobedivi wrote:

Izmu jednu do dve kasike 30 min pre treninga,druga u toku dana izmedju obroka!          ; ; ;  L-karnitin pomaze razlaganje masnih naslaga i telu i njihovo sagorevanje za energiju.L-karnitin aktivira metabolizam masti,sagoreva nagomilano masno tkivo,ubrzava oporavak,blagotvorno deluje na srcani misic.Nezamenljiv je u treninzima kada se zele skinuti mast sa odredjenog dela tela.Pravi je saveznik za zene koje zele da doteraju svoju liniju a da im pritom ostanu oblinetamo gde ih zele!


Nepobedivi, mi ne mozemo striktno odrediti gdje cemo gubiti masno tkivo tijekom provodjenja dijete i tjelesne aktivnosti -> odnosno kad skidamo masno tkivo skidamo ga sa cijelog tijela, ne mozemo striktno rec ja bi skinuo masno tkivo sa trbuha a da mi ostanu grudi (npr. kod zena) jer su grudi nakupine masnoca i one se 'gube' sa skidanjem kilograma odnosno masnog tkiva.


 GENETIKA NAM JE DALA gdje ce se nakupljati i gubiti masnoca,e sad da je izgubimo samo na zeljenom dijelu to je TESKO IZVODIVO ili MALO MORGEN (sto bi rekao onaj nekadasnji" popularni "VOZD)..............

KOJI SU TO BOLJI SAGORIJEVACI,volio bih da se to potkrijepi nekom slikom...?????

 

Back to Top
Nepobedivi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nepobedivi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2008 at 15:13
prvo to ja nisam izmislio tako pise,u sustini l karnitin nevalja nista mnogi se zale na njega, a bolji sagorevaci  od firme univerzal ANIMAL CUTS  probaj pa ces videti i probaj pa onda reci nesto JEDNO JE PROBATI A DRUGO JE CUTI!  ali nisam hteo ljudima da ubijam volju i da kazem da preparat nije nesto!


Edited by Nepobedivi
GO HARD OR GO HOME!
Back to Top
pasha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2008
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pasha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2008 at 15:43

Originally posted by Nepobedivi Nepobedivi wrote:

prvo to ja nisam izmislio tako pise,u sustini l karnitin nevalja nista mnogi se zale na njega, a bolji sagorevaci  od firme univerzal ANIMAL CUTS  probaj pa ces videti i probaj pa onda reci nesto JEDNO JE PROBATI A DRUGO JE CUTI!  ali nisam hteo ljudima da ubijam volju i da kazem da preparat nije nesto!
 

 

Ma meni sigurno neces lako ubiti volju. Ja sam to sebi kupila u DM-u po preporuci jedne djevojke. I nije mi nista rekla o sagorijevanju masnih naslaga , samo da cu imati vise energije da vjezbam. Napisi slobodno ako ima nesto bolje i da nije za zdravlje stetno. Kad vec nesto radim , da radim kako treba .

Ono sto si mi preporucio na drugoj temi , je ipak nesto drugo , zar ne...?

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.