New Posts New Posts RSS Feed - proteini, hrana, trening
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

proteini, hrana, trening

 Post Reply Post Reply
Author
djgagy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Studeni 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote djgagy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: proteini, hrana, trening
    Posted: 10 Prosinac 2013 at 21:50
imam 23 godine, 67kg, 176cm, nemam problema sa tezinom iako nekad volim pojesti vecu kolicinu kolaca, ali uglavnom pratim stanje i sto jedem vise manje.... 

poceo sam trenirati workout uglavnom 4-5 puta tjedno, i sada zelim ipak pripaziti na ono sto jedem, i zanima me dali sam dobro rasporedio ono sto jedem za npr. danas i dali je u redu kombinirati proteine kao sto sam naveo.

svaka primjedba i sugestija dobrodosla:)

Jelovnik:
Dorucak 9-10h: Whey protein sa vodom, saka crunchy pahuljica s mlijekom 2.8 i 2dcl ocijedene narance

Meduobrok 11-13h: mandarine 4-5komada

Rucak 14-15h: uglavnom ono sto majka skuha

Meduobrok 17-20h: 4-5 mandarina i malo kikirikija

Vecera 20-22h: Whey protein shake, 2 snite integralnog tost kruha, krastavci domaci,  pileca prsa salama


Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2013 at 22:11
neznam šta je za rucak i koliko kcal tamo uspiješ ugurat ali meni se ovo cini kao premalo hrane.
d- probaj zamjenit oove pahuljice sa zobenima, dodaj mlijeko i whey i neku vocku u to sve i imas fin dorucak, mozes dodati i par orasastih. Takoder, malo mi se cini da previse proteina vuces iz wheya, a skoro nista iz "prave" hrane tipa jaja, sir, meso..
mo- dodaj sir, par orastih
mo2- opet neki protein mozes dodati
vecera- zasto tu ne jedes neko meso konkretno mjesto wheya? ili sir
osobno bi smanjila whey u korist drugih izvora proteina, povecala zdrave masti i kolicinu slozenih UH (opet kazem, ne znam sta je za rucak ni koji su ti ciljevi pa nemogu reci koliko UH, kcal i ostalih nutrijenata bi uopce tebao unositi)
cookies are for pussies
Back to Top
djgagy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Studeni 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote djgagy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2013 at 22:43
uglavnom je to neko meso za rucak, ili pasta sa tunom, sarma, peceni ombolo, teletina, evo danas je bila pasta sa bolognes i salata uvijek uz rucak(krastavci,mjesana,itd.)

prije sam jeo zobene ali nakon njih mi se nakon 2h odmah otvori apetit za ostalo jer mi je to preslab dorucak... evo te cruncye (pahuljice sa vocem) prakticiram ujutro i par mandarina i to me onda drzi do 14h. nakon 3 dana ubacim 2 jaja na oko ili kuhana u vodi bez ljuske, polivena maslinovim uljem, 2-3 snite integralnog kruha, i krastavci.

koje meso preporucas za V?

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.