New Posts New Posts RSS Feed - Protein - problem s bubuljicama
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Protein - problem s bubuljicama

 Post Reply Post Reply
Author
Wooz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wooz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Protein - problem s bubuljicama
    Posted: 24 Svibanj 2011 at 13:39
Znaci imam problemcic u vezi s proteinima , prošlo je š0-ak dana otkada pijem premium whey profesional , napisati cu vam dole sastav kad objasnim sve , i po licu mi se pocinju stvarati bubuljice - znaci nije da imam perfektno lice kada ne pijem proteine , ali vidim da ima razlike i malo su mi drugacije ove bubuljice od onih koje su standardne kad ne pijem ništa . Slicna stvar mi se dogodila sa biotechovim proteinom , ali sam mislio da je to zbog toga što je biotech . Ovaj sam protein što sada pijem pio i prije i nije mi se takvo što događalo . Sad ne znam da li postoje i kolike su šanse da je to od proteina , ali definitivno vidim razliku . Prehrana mi je više-manje normalna pa do toga vjerovatno nije . I da s proteinom pijem glukozu u omjeru š:š jer mi nisu toliko intenzivni treninzi pa da ne pijem previše glukoze uzalud . Proteine pijem š dnevno i kad treniram i kad ne treniram .
Evo vam sastav proteina: 

Serving size: 30g [š rounded scoop]
Servings per box: 75 
Amount Per Serving [30g]
Energy values / Kcal šš9kcals
Protein 25g
Carbohydrate 2.7g
of which sugar š.0g
dietary fibre Trace
Fat š.0g
Sodium Trace
Calcium 0.72g
L-Glutamine 4.99g
Zinc Trace

Ingredients:
PROTEIN BLEND [ WHEY PROTEIN ISOLATE, WHEY PROTEIN
CONCENTRATE, [MPC], LACTOBACTERIUM PROBIOTIC].
NATURAL IDENTICAL FLAVOURS & NATURAL COLOURING.
SUCRALOSE


Amino Acids:
Amino acid profile per 30g
 
L-Alanine š205mg
L-Arginine 542mg
L-Aspartic Acid 2480mg
L-Cystine 496mg
L-Glutamic Acid 572mg
L-Glycine 4š6mg
L-Histidine 436mg
L-Isoleucine* š692mg
L-Leucine* 2446mg
L-Lysine 2265mg
L-Methionine 506mg
L-Phenylalanine 724mg
L-Proline š50šmg
L-Serine ššš0mg
L-Threonine š644mg
L-Tryptophan+ 395mg
L-Tyrosine 707mg
L-Valine* š862mg
+Naturally occurring.
* Branch Chain Amino Acids.
**Patent Pending


Sad na kraju mene zanima da li da prestanem s proteinima , ako je uopce do njih , ili da probam tijelo naviknuti ili možda uzeti nešto za detoksikaciju ... 

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2011 at 13:53
ista stvar kao i sa Legom, nije problem u whey proteinu vec u dekstrozi/glukozi 
Back to Top
Wooz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wooz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2011 at 13:59
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

ista stvar kao i sa Legom, nije problem u whey proteinu vec u dekstrozi/glukozi 
Da je izbacim ili još smanjim ? Koliko ce to uopce utjecati na apsorpciju proteina ?
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2011 at 14:11
Originally posted by Wooz Wooz wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

ista stvar kao i sa Legom, nije problem u whey proteinu vec u dekstrozi/glukozi 
Da je izbacim ili još smanjim ? Koliko ce to uopce utjecati na apsorpciju proteina ?

izbaci je i zamijeni drugim izvorom uh-a. imaš na forumu tema o tome.
Back to Top
Wooz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wooz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2011 at 14:25
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Wooz Wooz wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

ista stvar kao i sa Legom, nije problem u whey proteinu vec u dekstrozi/glukozi 
Da je izbacim ili još smanjim ? Koliko ce to uopce utjecati na apsorpciju proteina ?

izbaci je i zamijeni drugim izvorom uh-a. imaš na forumu tema o tome.
Ima još jedna stvar , kada sam bio bez proteina jedno vrijeme sam pio samo glukozu i tad nisam imao problema .. sad ako je do nje valjda bi imao i taj period kada sam je samu pio nekakve probleme .
Znaci pio sam samo glukozu i sve je bilo u redu , š0 dana nakon što sam poceo i protein piti mi se ovo događa . Sad je li ta glukoza pocinje smetati iz nekog razloga u zbog wheya , jer mi nije problem jesti grožđice , kukuruzne ili kruh , ili je nešto drugo u pitanju C&#ššš;nfused


Edited by Wooz
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2011 at 22:40
Ak  misliš da ti smeta whey, prebaci se na kruti p + uh obrok i gotova stvar Wink
Back to Top
Wooz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wooz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2011 at 05:16
Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:

Ak  misliš da ti smeta whey, prebaci se na kruti p + uh obrok i gotova stvar Wink
A ne znam smeta li mi , bas mi je cudno ovo . Prije sam ga pio i nije nista bilo . Mozda cu izbaciti whey na dane kad ne treniram pa cu vidjeti . A whey i uh mi dodju kao jedan obrok + sto od toga nekako ogladnim da jedem kasnije , a to mi odgovara - kad bi ga prestao uzimati tesko da bi mogao jesti toliko da nadoknadim :S
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.