New Posts New Posts RSS Feed - Protein od sjemenki konoplje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Protein od sjemenki konoplje

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Amiketa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amiketa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Protein od sjemenki konoplje
    Posted: 10 Sijecanj 2013 at 21:19
Pozdrav,
Da li tko koristi ovu vrstu proteina.
Ubacili smo ga u svoj režim ali ja imam mali odgovor probavnog trakta na ovu vrstu proteina.
Jednostavno trbuh mi pretjerano radi :-))
Vaša iskustva?
Centar za promicanje zdravlja Miketa
        http://www.centar-miketa.hr
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2013 at 21:28
ja sam ga uzimala uvijek i samo prije spavanja s jogurtom najcesce i nisam imala nikakvih problema ili bar za njih nisam znala kad sam spavala :) uglavnom, jedino mi je okus užasan, ali pred spavanje posluži
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2013 at 22:03
Evo ja sam ga kupio i vjerujte cisti sve Smile
Jedem ga uz dorucak sa zobenim
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2013 at 14:49
Jel to onaj iz Bio&bio? Koja je cijena?

A vjerojatno je individualna reakcija... Pricekaj malo da se tijelo navikne na apsorpciju istog. Nemoj jos mijenjati
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2013 at 16:37
Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

Evo ja sam ga kupio i vjerujte cisti sve Smile
Jedem ga uz dorucak sa zobenim

Šta tocno cisti? Jbt.da san umisti trave kupova to ima bi za jedno po tone tih proteina najmanje
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2013 at 16:39
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

Evo ja sam ga kupio i vjerujte cisti sve Smile
Jedem ga uz dorucak sa zobenim

Šta tocno cisti? Jbt.da san umisti trave kupova to ima bi za jedno po tone tih proteina najmanje


Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2013 at 16:48
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

Evo ja sam ga kupio i vjerujte cisti sve Smile
Jedem ga uz dorucak sa zobenim

Šta tocno cisti? Jbt.da san umisti trave kupova to ima bi za jedno po tone tih proteina najmanje

Da si znao pojeo bi  one sjemenke koje dobis unutar "panja" LOL , dobio bi gratis i thc komponentu za koju je osiromašena ova industrijska konoplja Smile
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2013 at 19:09
Da, oduvijek me muci zasto, aliiiii zasto eliminiraju aktivnu tvar iz konoplje za proteine... Kamo li srece nakon treninga, haha....
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2013 at 19:10
Ma 2 u 1!!!
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2013 at 20:20
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

Evo ja sam ga kupio i vjerujte cisti sve Smile
Jedem ga uz dorucak sa zobenim

Šta tocno cisti? Jbt.da san umisti trave kupova to ima bi za jedno po tone tih proteina najmanje

Da si znao pojeo bi  one sjemenke koje dobis unutar "panja" LOL , dobio bi gratis i thc komponentu za koju je osiromašena ova industrijska konoplja Smile

Ma sjemenke su za bacit, a nije nego baš racunan oko 1200-1500 kuna misecno 2 godine i još 3 gidine povremeno aj tu i nije išlo toliko puno možda do 300-400 kuna misecno, pa kad se to zbroji dobije se lipa svota, a stas jbg.
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2013 at 20:30
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

Evo ja sam ga kupio i vjerujte cisti sve Smile
Jedem ga uz dorucak sa zobenim

Šta tocno cisti? Jbt.da san umisti trave kupova to ima bi za jedno po tone tih proteina najmanje

Da si znao pojeo bi  one sjemenke koje dobis unutar "panja" LOL , dobio bi gratis i thc komponentu za koju je osiromašena ova industrijska konoplja Smile

Ma sjemenke su za bacit, a nije nego baš racunan oko 1200-1500 kuna misecno 2 godine i još 3 gidine povremeno aj tu i nije išlo toliko puno možda do 300-400 kuna misecno, pa kad se to zbroji dobije se lipa svota, a stas jbg.



Haha, toliko si trosio na travu ili je jos nesto tu ukljuceno?
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 00:26
Samo trava, nikad ni nebi ništa drugo, dok su neki vukli speed ja san samo mota, a ti imaš iskustva,ti bice i koji bonbon tu i tamo kad toliko partijas
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 00:29
Neeeee, fuj sintetika! Ti si vec zaboravio kaj smo pricali o srcu, tahikardiji i pregledima... Ja cak ni energetska pica ne pijem. Alkohol mi dost

Nego ne mogu vjerovat koliko loooove na travu! pa ja zadnji put uzela za 50kn krajem 11. mj. i jos tog imam, hahahahaha Ti bio neki stoner i pol!
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 02:40
Ma jedno po godine u komadu se ja i prika upusavali onda smo prestali neko veime pa san ja opwt poceja, pa san upozna curu sad vec bivšu i ona je pusila pa tako je to trajalo oko godinu ipo dana bija je takav period, a ovo ostalo vrime je ugl.bilo povremeno, ja zadnji put uzea tamo negdi oko uskrsa, znaci ima puno vec vrimena, nisan zaboravija šta smo pricali ali eto, pa ima ljudi šta svašta nesmiju pa uzimaju, priko lita san najviše trosija na to a zimi dosta manje, sad fala bogu skoro godinu dana ni lipe, 50 kuna ti toliko traje, pa to je jedva za 2 prava jointa
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 10:02
Hahah pa kazem ti, ja to samo malo i eto zadnju smotala sama i ispala je tako da su mi 3,4 dima dosta da ne znam di sam Al ja to nisam skoro uopce konzumirala od rockasa pa do kraja predavanja. Nekako mi ne ide zajedno s predavanjima. Znala sam na pocetku faxa, al onda se jedva dignem ujutro, hah. Radije petkom ponekad. Al super je bas za nas koji treniramo - opustanje zgrcenih misica od jakih treninga hehe
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 10:23
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

Da, oduvijek me muci zasto, aliiiii zasto eliminiraju aktivnu tvar iz konoplje za proteine... Kamo li srece nakon treninga, haha....

Mislim da ju ne eleiminiraju, nego je to industrijska konoplja, konoplja bez THC-a .Mozda grijesim, no ta se koristi u preradjivackoj  industriji
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.