New Posts New Posts RSS Feed - Prosport
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prosport

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Prosport
    Posted: 08 Ožujak 2010 at 12:08
 Vec gubim zivce sa ovima iz Prosporta.. lijepo sam naveo da se dostavlja na adresu u Sloveniji u kojoj cu preuzeti, a oni mi sada potvrde da mi salju u Hrvatsku, na sto cu morati placati nasu carinu, PDV.. i sada mi jos vele da nemogu otkazati naruzbu..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2010 at 12:11
 moga si narucit od onog lika
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2010 at 12:12
 A sad cemo vidjet.. bas su zakomplicirali sve..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2010 at 12:18
 kad ti dodje reci da to nisi ti narucija da ti je neko smistija i nek vrate nazad
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2010 at 12:27
 Evo sad kazu da ce biti u Sloveniji dostavljeno.. cemo vidjet.. mislim da ovaj tjedan idem podignut
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2010 at 13:34
 aj,aj. ja kako se cini narucit cu u onog lika iman jos nesto manje od 2kg pa bi moga za jedno š0ak dana to
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2010 at 13:41
 mene je doslo 4,5kg 580kn
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Deni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Deni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2010 at 13:58
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 mene je doslo 4,5kg 580kn


Davore jel to onaj od Dymatize-a?!

Stvarno je jeftiniji ja kod nas dam 460kn za 2,3kg sto mi je previse.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2010 at 14:13
 tako je.. taj.. jso sam narucio riblje i laneno ulje za 2,3 mj.. sve zajedno šš0E
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
iveee View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iveee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2010 at 12:40
  imam pitanje na ovu temu pa da se samo nadovezem ..i ja bi narucija isto iz prosporta ali moja naruzdba nebi bila vise od 40 euro ..neke aminokiseline i riblje ulje ...platija bi karticom i sad me zanima koliko bi mi ako neko zna udarili penala po tome da mi posalju u hrvatsku ..mislin na carinu ..postarinu i tako to ...jer brijem da bi me put i sve vezano uz njega do tamo najblizeg slovenskog grada u ovom slucaju bistrice skuplje doslo ...ako netko zna hvala unaprijed ! ..:)
Back to Top
Johnny_23 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Johnny_23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2010 at 13:05
ja bi ti preporucio www.flexshop.si
ja sam narucio tamo, mozes i naruciti preko maila, ne moras preko web stranice ([email protected]) e sad oni ti mogu dostaviti to u HR al te onda kosta 33Eura + jos nesto ovisi o tome kolko narucis, a mogu ti i dostaviti u bilo koju postu u sloveniji, meni su npr. poslali u postu u brezicama jer je to najbliza samoboru, a i zagrebu. i za narudbze preko 50E ne placas nista u pošti. mislim da ako si u zagrebu ili okolici da ti se to stvarno isplati, jer 33E je dost s obzirom ako mislis narucivat do 40 E
 

e da i platis tamo u posti paket kad ga preuzmes, oni ti ga posalju drugi dan kad narucis i ceka te tamo š4 dana. i ako ces narucit nemoj zaboravit rec da ti posalju onaj formular za povrat poreza, nama nisu poslali pa smo dobili figu


Edited by Johnny_23
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2010 at 13:13
mislim da je flexshop skuplji
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Johnny_23 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Johnny_23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2010 at 13:25
  ovisi koji proizvodi, npr optimum whey je jeftiniji š0 eura nego u prosportu (2.3kg) al je u prosportu jeftiniji onaj od 4.5 kg. jedino mi nije jasno kako je u flexshopu 2.3kg wheya 40E a 4.5 90E xxD pa svako normalan ce onda rade kupit 2x 2.3
Back to Top
iveee View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iveee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2010 at 13:57
  sveukupno prosport je povoljniji ...i to puno ...al svejedno hvala na preporuci ...
dal netko zna kolika bi bila postarina i carina na moju narudzbu u visini od 40euro-a ?..i koliko treba cekat da to stigne ..jel vec netko narucivao ?

Back to Top
Destructo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Destructo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2010 at 14:45
Originally posted by iveee iveee wrote:

 
sveukupno prosport je povoljniji ...i to puno ...al
svejedno hvala na preporuci ...dal netko zna kolika
bi bila postarina i carina na moju narudzbu u visini od
40euro-a ?..i koliko treba cekat da to stigne ..jel vec
netko narucivao ?


Proizvodi - 40 EUR
Poštarina - 9 EUR
Ukupno: 49 EUR = 360 kn

PDV (23%): 442 kn
Carina (~š0%): 486 kn
Moguci troškovi Hrvatske Pošte ~ 40-50 kn

Preporuka, odi osobno do najbliže slovenske pošte i
uštedi 35%.
Dosad sam samo 3 puta narucivao sa dostavom u HR,
isplativije je autom otici na pošten rucak u SLO i
pokupiti paket u pošti nego kupiti isto u HR.. :)
Back to Top
iveee View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iveee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2010 at 19:19
  po toj racunici neisplati se narucivat u hr nikako ...na proizvod od 40 e oni te puknu za jos 30ak eura plus ...strasno ...nista ..izgleda da cemo na jedan trip u europsku uniju ..
hvala na odgovoru .
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.