New Posts New Posts RSS Feed - pro.nutrition proteini
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pro.nutrition proteini

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Herman View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2014
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Herman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2008 at 23:14
Good enough for me.

Mislite da je isplatljivije uzeti njihov koncetrat za 200kn ili Weiderov za 260kN? :)
 

Edited by herman
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2008 at 23:23
Originally posted by herman herman wrote:

Good enough for me.

Misliš da je isplatljivije uzeti njihov koncetrat za 200kn ili Weiderov za 250kN? :)


bolje skupi para i uclani se u proN club na njihovoj stranici i naruci 7 kg min,savjetovo bi ti CFM Whey Isolate,a preporucio bi ti zato jer kao clan kluba i s naruđbom vecom od 7 kg CFM bi te ispo samo š60 kn po kg

ps: nemoj weider,ima boljih za te pare.
  

Edited by d3m0n
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Herman View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2014
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Herman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2008 at 23:25
Nemam love za to. Buduci da ne mogu naci EAS protein, ona dva gore su u igri. Bolje narucit proN nego SNI? :) 
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2008 at 23:39
Originally posted by herman herman wrote:

Nemam love za to. Buduci da ne mogu naci EAS protein, ona dva gore su u igri. Bolje narucit proN nego SNI? :) 


ako nemas za toliko puno od jedom.Svejedno radje uzmi proN CFM jer za manje od 7 kg i ako nisi clan(clanarina godisnja 200 kn) ispada te cjena š95 kn(nije u plasticnom pakiranju nego u plasticnoj vreci).Kad ga dobiejs sam ga prebacis u tegle(tak ja radim),one staklene di znaju bit krastavci,zimnica i itd.To je najpovoljnije jer ipak je tvrtka hr pa nema pusenja na carini i na proviziji distributera.
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Herman View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2014
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Herman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2008 at 23:53
Aha, dakle izolat od škg - a onda moram preko njih, ja sam mislio preko heliksa uzimati. Radi dostava pron? 
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2008 at 00:42
Originally posted by d3m0n d3m0n wrote:

(nije u plasticnom pakiranju nego u plasticnoj vreci).Kad ga dobiejs sam ga prebacis u tegle(tak ja radim),one staklene di znaju bit krastavci,zimnica i itd.

Radije neka ostavi whey u plasticnim vrecicama, manja šteta nego u staklenim teglama.
Zapamtite jedno što se tice kupovine whey-a. Whey se prodaje u plasticnim kantama, ne u vrecicama.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2008 at 14:37
Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

Originally posted by d3m0n d3m0n wrote:

(nije u plasticnom pakiranju nego u plasticnoj vreci).Kad ga dobiejs sam ga prebacis u tegle(tak ja radim),one staklene di znaju bit krastavci,zimnica i itd.

Radije neka ostavi whey u plasticnim vrecicama, manja šteta nego u staklenim teglama.
Zapamtite jedno što se tice kupovine whey-a. Whey se prodaje u plasticnim kantama, ne u vrecicama.


Ma nemoj ovisi kako koji i u kojoj kolicini.ne valjaj gluosti jer ovo sad jest kad si reko da se whey prodaje samo u kantama.

Eh da a ovo prvo u staklenim teglama ja ih lakse spremim odnosno onaj visak sto ne drzim u plasticnoj od ceea.sto cu bezveze pljuvat par desetaka kuna vise sam zato sto je whey u plasticnoj dozi.(sta se tice proN govorim)
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2008 at 16:12
Originally posted by d3m0n d3m0n wrote:

Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

Originally posted by d3m0n d3m0n wrote:

(nije u plasticnom pakiranju nego u plasticnoj vreci).Kad ga dobiejs sam ga prebacis u tegle(tak ja radim),one staklene di znaju bit krastavci,zimnica i itd.

Radije neka ostavi whey u plasticnim vrecicama, manja šteta nego u staklenim teglama.
Zapamtite jedno što se tice kupovine whey-a. Whey se prodaje u plasticnim kantama, ne u vrecicama.


Ma nemoj ovisi kako koji i u kojoj kolicini.ne valjaj gluosti jer ovo sad jest kad si reko da se whey prodaje samo u kantama.

Eh da a ovo prvo u staklenim teglama ja ih lakse spremim odnosno onaj visak sto ne drzim u plasticnoj od ceea.sto cu bezveze pljuvat par desetaka kuna vise sam zato sto je whey u plasticnoj dozi.(sta se tice proN govorim)

Onda pokazuješ koliko se razumiješ ui proizvodnju proteina, marketing - varanje, njihovo pakiranje i prodaju. Treba malo više od ciste prakticnosti da se covjek razumije u kvalitetu i kvalitetno skladištenje proteina.

I opet pokazuješ koliko me razumiješ, a to je 0. Nisi shvatio što želim reci time da se whey prodaje u kantama, a ne u vrecicama. Pogledaj još jednom, možda shvatiš.

Druga stvar - svatko tko je iole u ovome sportu, ima bar jednu vecu kantu whey-a, tako da ako kupi u vrecici može lako pretresti u kantu.

Kraj price.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2008 at 19:25
haha ja imam sacuvanih par vrecica,pogledja kakav je On od š0lb pa se javi!
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2010 at 22:12
Jel pro.nutrition živ - jel narucujete što od njih i dalje.. ?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2010 at 22:17
Nisam vec duže vrijeme vidio da spominjete pro.nutrition pa me zanima..
(pogledajte gornje pitanje)
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2010 at 22:43
Oooo Hammerstrength, pa di si ti, šta ima? 
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2010 at 23:41
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Oooo Hammerstrength, pa di si ti, šta
ima? 

To je prva verzija Thorna, postoji ih nekoliko ...

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2010 at 23:43
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Oooo Hammerstrength, pa di si ti, šta
ima? 

To je prva verzija Thorna, postoji ih nekoliko ...


Znam ja sve to
Rijeąeno na PM.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2010 at 23:45
  Valjda je baniran bio..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2010 at 23:56
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Valjda je baniran bio..


Necemo sad u offtopic, Thorn je naš omiljeni forumaš (banan
više puta.. )
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.